Prijavite komentar

Odaberite razlog prijave komentara uz eventualni kratki opis

Barbarez nije želio odgovoriti samo na jedno pitanje: To me vrijeđa

Odgovora

17

Link

11. Maj

Uključi se u diskusiju

A

Anonymous

Reply

A

Anonmous3

14. Maj 2026 09:12h

Šta kenjaš, komentar je na mjestu.
Ne možeš ići na prvenstvo sa samo dva beka.
Alternativa ima za Dedića, Kolašinaca,
Rezerve: Gazibegović/Malić desno i Karić lijevo

Quote Anonmous3 je napisao/la

11. Maj 2026 17:43h

Quote Sahbaz je napisao/la

11. Maj 2026 15:56h

Na bekovskim pozicijama ima Dedica I Kolasinca to je ok ali nema zamjena.
Kolasinac je sklon povredama a i nema cini mi se vise snage za cijelu utakmicu.
Zamjena za Kolasinca je Mujakic igrac koji se dugo slepa u reprezentaciji limitiran igrac i uvjek kad igra kiksa u postavljanju ili kasni u intervenciji.
Na svakoj poziciji trebali bi imati jos po jednog igraca ali na bekovskim nemamo.
Ne razumijem logiku i izbor, ne ulazim u odabir, nije los to je najbolje sto imamo ali bekovi su problem.

Nadji ih kralju samo tebe cekamo da priones. Spasi fudbal manjkom bekova i dovedi nam cucurellu

G

Guest2

Reply

K

Kenan

12. Maj 2026 00:14h

Ma nije narod toliko, koliko su novinari navalili da se petljaju…

Quote Kenan je napisao/la

11. Maj 2026 17:43h

Quote Una je napisao/la

11. Maj 2026 16:43h

Sergej je dokazao da zna,i moze,i glupo je sad kritikovati zasto je pozvan ovaj,a nije onaj igrac i sl!Ne mogu svi ici na ovo svjetsko prevenstvo,a.B.da posebno za mlade igrace bit ce sanse na sljed.evropskim i svjetskim prevenstvima!

Tako je. Nas narod je glup pa glup

B

Beast

Reply

S

Sahbaz

11. Maj 2026 19:18h

Vidi, lijevi bek je pozicija na kojoj ce Seju mijenjati Dedic a Memic ce na desnog beka, druga opcija je Burnic, Mujakic je tek treca opcija.. Burnic se fino snalazi na toj poziciji, po meni je Karic trebao dobiti poziv umjesto Mujakica i biti direktno prva opcija iza Seje..

Quote Sahbaz je napisao/la

11. Maj 2026 15:56h

Na bekovskim pozicijama ima Dedica I Kolasinca to je ok ali nema zamjena.
Kolasinac je sklon povredama a i nema cini mi se vise snage za cijelu utakmicu.
Zamjena za Kolasinca je Mujakic igrac koji se dugo slepa u reprezentaciji limitiran igrac i uvjek kad igra kiksa u postavljanju ili kasni u intervenciji.
Na svakoj poziciji trebali bi imati jos po jednog igraca ali na bekovskim nemamo.
Ne razumijem logiku i izbor, ne ulazim u odabir, nije los to je najbolje sto imamo ali bekovi su problem.

1

1Ado

Reply

S

Sahbaz

11. Maj 2026 18:53h

Na istoj utakmici je on srušio Bešića koji je pratio Messija i bio je na milimetar da ga zakuca, a nažalost Bičakć se ispružio nogu nazad i udario Bešu koji je nakon toga pao a Messi otrčao dalje i zavrnuo loptu u gol za 2:0 . Baš nismo imali sreće na toj utakmici 🙁

Quote Sahbaz je napisao/la

11. Maj 2026 17:56h

A ja se sjecam kad je u Brazilu protiv Argentine Bicakcic loptu koja mu je isla pravo na glavu propustio I ona pogodila Kolasinca I zavrsila u mrezi.
Iducu utakmicu Kolasinac nije igrao okrivili ga za gol koji smo primili.
Bicakcic ima 36 godina igra u Zelji I da ga je Barbarez pozvao odstupio bi od svojih kodeksa pomlađivanja reprezentacije.
Kad se neko po portalima nudi ne izgleda lijepo, hvala mu za sve do sada ali je vrijeme za nove mlade igrace koji su buducnost.

A

Astral

Reply

S

Sahbaz

11. Maj 2026 18:51h

Barba je na konferenciji rekao da je Memicu desni bek prirodna pozicija a Dedic moze na oba beka jer je dobar sa obje noge. Trenutni kadar nije nikakav problem. Ako hocete da se okrenete necemu losem savjetujem da to bude nacionalni kljuc u IO saveza i izbor trenera omladinskih selekcija. A tim je vodjen odlicno.

Quote Sahbaz je napisao/la

11. Maj 2026 15:56h

Na bekovskim pozicijama ima Dedica I Kolasinca to je ok ali nema zamjena.
Kolasinac je sklon povredama a i nema cini mi se vise snage za cijelu utakmicu.
Zamjena za Kolasinca je Mujakic igrac koji se dugo slepa u reprezentaciji limitiran igrac i uvjek kad igra kiksa u postavljanju ili kasni u intervenciji.
Na svakoj poziciji trebali bi imati jos po jednog igraca ali na bekovskim nemamo.
Ne razumijem logiku i izbor, ne ulazim u odabir, nije los to je najbolje sto imamo ali bekovi su problem.

A

Astral

11. Maj 2026 18:50h

Malo i pogledajte konferenciju ipak se nazivate novinarima. Nije rekao da ga vrijedja a to je bila replika na pitanje za Spahu sta je sa igracima o kojima se prica da bi mogli poceti nastupati za BiH, Jakupovic itd. Barba je dobio drugo pitanje a vratio se na to i rekao da mu smeta i da je nekorektno prema momcima koji su izborili plasman na SP. Mogli ste bar tacno informisati, konferencija nije bila duga, da se pogledati

M

Mido01

Reply

O

OSEB

11. Maj 2026 18:15h

♥️🇧🇦♥️🇧🇦♥️

Quote OSEB je napisao/la

11. Maj 2026 17:08h

Zamolio bih sve navijače Bosne i Hercrgovine , pustimo stručni štab da radi svoj posao , da im nepravimo nikakav pritisak , da jednostavno oni odluč̣uju .Naše je da navijamo i da dajemo podršku ……Kako je ovo sve tako lijepoooooo.Uživajte svi vi koji volite ovu zemlju. VOLIM TE BOSNOOOO

M

Mido01

Reply

S

Sahbaz

11. Maj 2026 18:15h

Kolasinac sinoc odigra protiv Milana momacki….a i da igra 70 minuta …lijepo da je tu

Quote Sahbaz je napisao/la

11. Maj 2026 15:56h

Na bekovskim pozicijama ima Dedica I Kolasinca to je ok ali nema zamjena.
Kolasinac je sklon povredama a i nema cini mi se vise snage za cijelu utakmicu.
Zamjena za Kolasinca je Mujakic igrac koji se dugo slepa u reprezentaciji limitiran igrac i uvjek kad igra kiksa u postavljanju ili kasni u intervenciji.
Na svakoj poziciji trebali bi imati jos po jednog igraca ali na bekovskim nemamo.
Ne razumijem logiku i izbor, ne ulazim u odabir, nije los to je najbolje sto imamo ali bekovi su problem.

S

Sahbaz

11. Maj 2026 17:56h

A ja se sjecam kad je u Brazilu protiv Argentine Bicakcic loptu koja mu je isla pravo na glavu propustio I ona pogodila Kolasinca I zavrsila u mrezi.
Iducu utakmicu Kolasinac nije igrao okrivili ga za gol koji smo primili.
Bicakcic ima 36 godina igra u Zelji I da ga je Barbarez pozvao odstupio bi od svojih kodeksa pomlađivanja reprezentacije.
Kad se neko po portalima nudi ne izgleda lijepo, hvala mu za sve do sada ali je vrijeme za nove mlade igrace koji su buducnost.

K

Kenan

Reply

S

Sejo

11. Maj 2026 17:44h

Moguce da i on sam nije htio il nije mogo. Bolje ga Barba zna nego svi nasi. Ja se sjecam psovanju mu majke 2014 kad nije zaustavio messija te kikser te ovo ono. Pustimo ljude da rade do sad su nas iznenadili i vise nego pozitivno

Quote Sejo je napisao/la

11. Maj 2026 17:10h

Nije fer što nije pozvao Bičakčića,koji je igrao na početku kvalifikacija.Uredu je što ga nije zvao kad nije imao kluba ali čovjek sad igra,važna je figura u timu Želje,a bilo bi i korektno zbog svega onoga što je do sada dao za tešku.Slična mu se nepravda pravi kao i Rahimiću za Brazil.

K

Kenan

Reply

U

Una

11. Maj 2026 17:43h

Tako je. Nas narod je glup pa glup

Quote Una je napisao/la

11. Maj 2026 16:43h

Sergej je dokazao da zna,i moze,i glupo je sad kritikovati zasto je pozvan ovaj,a nije onaj igrac i sl!Ne mogu svi ici na ovo svjetsko prevenstvo,a.B.da posebno za mlade igrace bit ce sanse na sljed.evropskim i svjetskim prevenstvima!

A

Anonmous3

Reply

S

Sahbaz

11. Maj 2026 17:43h

Nadji ih kralju samo tebe cekamo da priones. Spasi fudbal manjkom bekova i dovedi nam cucurellu

Quote Sahbaz je napisao/la

11. Maj 2026 15:56h

Na bekovskim pozicijama ima Dedica I Kolasinca to je ok ali nema zamjena.
Kolasinac je sklon povredama a i nema cini mi se vise snage za cijelu utakmicu.
Zamjena za Kolasinca je Mujakic igrac koji se dugo slepa u reprezentaciji limitiran igrac i uvjek kad igra kiksa u postavljanju ili kasni u intervenciji.
Na svakoj poziciji trebali bi imati jos po jednog igraca ali na bekovskim nemamo.
Ne razumijem logiku i izbor, ne ulazim u odabir, nije los to je najbolje sto imamo ali bekovi su problem.

S

Sejo

11. Maj 2026 17:10h

Nije fer što nije pozvao Bičakčića,koji je igrao na početku kvalifikacija.Uredu je što ga nije zvao kad nije imao kluba ali čovjek sad igra,važna je figura u timu Želje,a bilo bi i korektno zbog svega onoga što je do sada dao za tešku.Slična mu se nepravda pravi kao i Rahimiću za Brazil.

O

OSEB

11. Maj 2026 17:08h

Zamolio bih sve navijače Bosne i Hercrgovine , pustimo stručni štab da radi svoj posao , da im nepravimo nikakav pritisak , da jednostavno oni odluč̣uju .Naše je da navijamo i da dajemo podršku ……Kako je ovo sve tako lijepoooooo.Uživajte svi vi koji volite ovu zemlju. VOLIM TE BOSNOOOO

U

Una

11. Maj 2026 16:43h

Sergej je dokazao da zna,i moze,i glupo je sad kritikovati zasto je pozvan ovaj,a nije onaj igrac i sl!Ne mogu svi ici na ovo svjetsko prevenstvo,a.B.da posebno za mlade igrace bit ce sanse na sljed.evropskim i svjetskim prevenstvima!

S

Sahbaz

11. Maj 2026 15:56h

Na bekovskim pozicijama ima Dedica I Kolasinca to je ok ali nema zamjena.
Kolasinac je sklon povredama a i nema cini mi se vise snage za cijelu utakmicu.
Zamjena za Kolasinca je Mujakic igrac koji se dugo slepa u reprezentaciji limitiran igrac i uvjek kad igra kiksa u postavljanju ili kasni u intervenciji.
Na svakoj poziciji trebali bi imati jos po jednog igraca ali na bekovskim nemamo.
Ne razumijem logiku i izbor, ne ulazim u odabir, nije los to je najbolje sto imamo ali bekovi su problem.

S

Suplja prica

11. Maj 2026 15:25h

100% je upravu