R
reprezentacija.ba
11. Maj 2026
Selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine, Sergej Barbarez (53), saopštio je spisak igrača na koje računa za Svjetsko prvenstvo.
Na spisku se nalazi 26 igrača i nekoliko pretpoziva.
Golmani:
Nikola Vasilj, Martin Zlomislić, Osman Hadžikić
Odbrana:
Sead Kolašinac, Amar Dedić, Nihad Mujakić, Nikola Katić, Tarik Muharemović, Stjepan Radeljić, Dennis Hadžikadunić, Nidal Čelik
Vezni red:
Amir Hadžiahmetović, Ivan Šunjić, Ivan Bašić, Dženis Burnić, Ermin Mahmić, Benjamin Tahirović, Amar Memić, Armin Gigović, Kerim Alajbegović, Esmir Bajraktarević
Napad:
Ermedin Demirović, Jovo Lukić, Samed Baždar, Edin Džeko, Haris Tabaković
Pretpozivi:
Tarik Karić, Mladen Jurkas, Arjan Malić, Emir Karić, Jusuf Gazibegović, Ifet Đakovac, Amer Gojak, Haris Hajradinović i Dario Šarić
Reprezentacija BiH će 29. maja igrati prijateljski susret protiv Sj. Makedonije, a 6. juna na rasporedu je prijateljski meč sa Panamom.
Zmajevi svoje utakmice na Mundijalu igraju 12. juna protiv Kanade, 18. juna protiv Švicarske, te 24. juna protiv Katra.
11. Maj
A
Asko
11. Maj 2026 18:32h
Ne kontam ako se Janlet pridruzi, netko bi morao otpasti?
E
edna6045
11. Maj 2026 18:26h
Pa kako Mitrović 30+ godina puni rejalitije a niko ne kaže “dosta”? Tolerantnost na loše ima troškove. Konkretno: XYZ, Parfois, KIKO, Orsay i Marella sad srpski.
R
Riba77
R
Riba77
11. Maj 2026 18:07h
Pa po tvom onda bi trebo i Kerim i Esmir Nidal U U 21 😀
11. Maj 2026 15:04h
Arjan Malic neznam sta je bilo igro je protiv rumuna gdje smo dobilo 0: 1 rumune desnog beka sto njega nije vise zvao neznam al je mali solidan il nije mali imo Perisica da ga pogura ko malog Esmira gdje je zapelo oko Malica ???
K
Kenan
R
Riba77
11. Maj 2026 17:49h
igra za U-21 a treba da igra kao mlad. To je mjesto rezervisano za Dedića
11. Maj 2026 15:04h
Arjan Malic neznam sta je bilo igro je protiv rumuna gdje smo dobilo 0: 1 rumune desnog beka sto njega nije vise zvao neznam al je mali solidan il nije mali imo Perisica da ga pogura ko malog Esmira gdje je zapelo oko Malica ???
K
Kenan
A
Anonymous
11. Maj 2026 17:47h
Pa hajde iskopaj ih, dje su ti kontakti. Ko je dovoljan kvalitet umjesto njih? Neredovni i cesto povrijedjeni gazibegovic jel? Katastrofa ti je zivot prijatelju.
11. Maj 2026 15:28h
11. Maj 2026 14:36h
Mujakic bitan saraf pogotovo zbog atmosfere a nemamo puno lijevih bekova, nema ih niko ustvari. Daj boljeg nekog il nam zavrsi asrafa hakimija pa da te zlatom pospemo
Mujakić nije lijevi bek nego stoper. Silom prilika igra nekad lijevog beka zato što je ljevak. Prekrupan, prespor i neokretan za beka.
Bukvalno imamo samo jednog desnog beka Dedića i jednog lijevog beka Kolašinca.
Nedi Bog povrede ili kartona. Katastrofa
K
Kenan
M
Mirza
11. Maj 2026 17:45h
vidi ti dislajkova na komentar. Eto kakvi moroni dolaze ovdje
11. Maj 2026 15:52h
Super je spisak imena nisu bitna, igra je bitna i to imamo dosta široku klupu što prije nismo imali. Timska igra nam se popravila i samo tako trebamo nastaviti igrati i svi će imati problema s nama u grupi ako ozbiljno pristupimo svakoj utakmici.
J
Jasko
H
Holandez
11. Maj 2026 16:43h
Tako je drug,neznam zašto forsira ovog Baždara kad sjetim šta sve izpromašivo,neznam
11. Maj 2026 14:55h
Smail Prevljak je trebao imati prednost nad Bazdarom po svakom osnovu
A
Anonymous
S
Stručnjak
11. Maj 2026 16:36h
Bazdar je vec ok, al po meni nema smisla ovoliko stopera i tu je visak Celik, neigra ni u klub a nije ni kvalifikacije igrao. mujakic OK ako barba ga toliko voli radi atmosferu, ali Lukic nema veze vec imamo 5 napadaca on je visak i mogao se pozvati dva od malic, karic, gazibegovic jer nam vec treba bekovi. ovo su sitnice svakako, al ako bismo dogurali sve sto mozemo mislim da je greska sto nemamo prave izmjene za beka…
11. Maj 2026 16:25h
Hebiga ovo je realno sto su ljudi iznjeli kvalifikacije..
Eh sad neki se u tim kvalifikacijama nisu pokazali kao npr. Mujakić i Baždar. Lukić nije ni igrao.
Umjesto ta tri imena moglo je biti Tri beka
Malić, Karić, Gazibegović. Ali ko zna mozda bi se razbila dosadasnja kohezija jer osim Malića ovi nisu imali neki doprinos u kvalifikacijama.
Mujakić je zalutao tu igrački, ali očigledno ga selektor gotivi radi ljudskih kvaliteta, a to svakako nije zanemarivo, tako da postujem.
Škripat ce na bokovima ali i ne mora.
Ima Dedic Kolasinac Burnic Memic pa cak i Radeljic jako dobro moze igrati lijevo. Ima dobru dubinsku loptu inteligentan.
S
Stručnjak
11. Maj 2026 16:25h
Hebiga ovo je realno sto su ljudi iznjeli kvalifikacije..
Eh sad neki se u tim kvalifikacijama nisu pokazali kao npr. Mujakić i Baždar. Lukić nije ni igrao.
Umjesto ta tri imena moglo je biti Tri beka
Malić, Karić, Gazibegović. Ali ko zna mozda bi se razbila dosadasnja kohezija jer osim Malića ovi nisu imali neki doprinos u kvalifikacijama.
Mujakić je zalutao tu igrački, ali očigledno ga selektor gotivi radi ljudskih kvaliteta, a to svakako nije zanemarivo, tako da postujem.
Škripat ce na bokovima ali i ne mora.
Ima Dedic Kolasinac Burnic Memic pa cak i Radeljic jako dobro moze igrati lijevo. Ima dobru dubinsku loptu inteligentan.
A
Anonymous
A
Anonymous
11. Maj 2026 16:13h
slazem se za stopera, a sta ce nam isto tako 5 centarfora?
11. Maj 2026 15:54h
7 stopera (Mujakić, Katić, Muharemović, Radeljić, Hadžikadunić, Čelik)
i samo 2 beka, i to jedan lijevi (Kolašinac) i jedan desni (Dedić).
Jasno Memić i Burnić mogu igrati bekove, ali previše stopera.
Komotno Karića za Mujakića i Gazibegovaća ili Malića za Radeljića.
J
Jasko
M
Magic
11. Maj 2026 15:58h
Za Baždara si u pravu,jači igrači su bili 2014,samo ako ih dobro posloži ko dosad biće bolje nego 2014
11. Maj 2026 14:41h
Ima 4,5 igraca kao Burnic i Bazdar sto nisu za Reprezentaciju al hajd.
Selektor zna najbolje.
Nadam se samo da se pogotovo niko
iz Odbrane nece povrijediti.
Za mene je ovaj Team i Selektor jaci nego 2014
S
Satko
11. Maj 2026 15:57h
Struka je odredila igrace za svjetsko prvenstvo i treba im vjerovati.Ostalo su sve nagadjanja…zdravo ma zdravo.
H
Heee
A
anonymous
11. Maj 2026 15:55h
Pitaj njih da li se tako osjecaju ti neki pojedinci
11. Maj 2026 14:58h
11. Maj 2026 14:30h
Rat i fudbal dva druga svjeta. Nismo mi pogana drzava i znamo cak oprostiti vidi se po igracima porijeklom SRB. A nikad ne zaboravljamo! Zivjela drzava Bosna. 🇧🇦❤️
ma kakvi porijeklom srbi..to su bosanci pravoslavci. nas narod
A
Anonymous
11. Maj 2026 15:54h
7 stopera (Mujakić, Katić, Muharemović, Radeljić, Hadžikadunić, Čelik)
i samo 2 beka, i to jedan lijevi (Kolašinac) i jedan desni (Dedić).
Jasno Memić i Burnić mogu igrati bekove, ali previše stopera.
Komotno Karića za Mujakića i Gazibegovaća ili Malića za Radeljića.
J
Jasko
K
karl
11. Maj 2026 15:54h
Pojma ti nemaš,obriši to i ko ti garantuje da ćeš proć kao treći,čuj treći
11. Maj 2026 14:28h
dobar odabir , svaka čast , bolje nije moglo u ovom trenutku…idemo momci sretno..do trećeg mjesta u grupi a onda je nebo granica
p.s treće mjesto donosi povoljnije protivnike u drugoj fazi..
H
Heee
J
Jasko
11. Maj 2026 15:53h
Daj bjezi kog bi ti? Svako im svoje misljenje i svaki spisak nece se svi slagati, nisi upravu to ti samo mogu rec
11. Maj 2026 15:43h
11. Maj 2026 15:35h
Iskreno fail pozvati Mujakica Bazdara. I reko sam sto sam rekao uvezi Radeljica momak se ne raduje uspjeha ove drzave. I cak mogao Lukica izostaviti jer nema minutazu. Mogao je pozvati Karica, Gazibegovica mozda u napad nekog drugog ubaciti tipa Kulenovica, Prevljaka.
Aj ne seri šta se tiče Baždara po meni si u pravu,samo po drugom mi se čini da si ti neki nacionalista
M
Mirza
11. Maj 2026 15:52h
Super je spisak imena nisu bitna, igra je bitna i to imamo dosta široku klupu što prije nismo imali. Timska igra nam se popravila i samo tako trebamo nastaviti igrati i svi će imati problema s nama u grupi ako ozbiljno pristupimo svakoj utakmici.
J
Jasko
H
Heee
11. Maj 2026 15:43h
Aj ne seri šta se tiče Baždara po meni si u pravu,samo po drugom mi se čini da si ti neki nacionalista
11. Maj 2026 15:35h
Iskreno fail pozvati Mujakica Bazdara. I reko sam sto sam rekao uvezi Radeljica momak se ne raduje uspjeha ove drzave. I cak mogao Lukica izostaviti jer nema minutazu. Mogao je pozvati Karica, Gazibegovica mozda u napad nekog drugog ubaciti tipa Kulenovica, Prevljaka.
H
Heee
11. Maj 2026 15:35h
Iskreno fail pozvati Mujakica Bazdara. I reko sam sto sam rekao uvezi Radeljica momak se ne raduje uspjeha ove drzave. I cak mogao Lukica izostaviti jer nema minutazu. Mogao je pozvati Karica, Gazibegovica mozda u napad nekog drugog ubaciti tipa Kulenovica, Prevljaka.
K
Kljuc
11. Maj 2026 15:32h
Ma bitno nam je da ide jedan Srbin ko treba bekova nije nijednog beka osim Dedica pozvo ni Sejo neigra bek u klubu vec 7 godina. Tu ce se opet stavljati neki Mujakic i Gigovic…
H
Heee
K
Katedra
11. Maj 2026 15:32h
Pa eto vidi Mahmica kao taj kreativac, sretno zelim mu sve dobro
11. Maj 2026 14:50h
11. Maj 2026 14:34h
Vidim cilj Sergeja zeli da zadrzi kontinutet ekipe i zato je odabrao ekipu ko ja je bila tu i napravi taj uspjeh. Iskrene misljenje mogao je sacuvati Mahmica za Ligu Naciju, mozda je ovaj poziv prerano ali eto tu on vidi nesto u njega i kao sto kaze nismo do sad imali tu 8cu 10ku, i to nam falilo i zato je tu gdje jeste, na njemu da se dokaze i da pokaze zasto je nam do sad falila ta pozicija. Mogao je pozvati jos nekog beka tipa Karica Gazibegovica. Ostali su tu sto zele i zasluzili. Sretno i aBd neki uspjeh ❤️🇧🇦
Fali nam kreativac u sredini, ili imamo trkace ili razbijace, Tahirovic pomalo tehniku i ima ali naprijed nemamo nista osim Hajradinovica. Ja ocekujem da ce jos 1-2 imena izvuci do lige nacija. Znaju ljudi sta rade svaka im cast
A
Anonymous
A
Anonymous2
11. Maj 2026 15:28h
Mujakić nije lijevi bek nego stoper. Silom prilika igra nekad lijevog beka zato što je ljevak. Prekrupan, prespor i neokretan za beka.
Bukvalno imamo samo jednog desnog beka Dedića i jednog lijevog beka Kolašinca.
Nedi Bog povrede ili kartona. Katastrofa
11. Maj 2026 14:36h
11. Maj 2026 14:14h
Onaj koje očekivao da neće pozvati Mujakića i Baždara je budala.
Mujakic bitan saraf pogotovo zbog atmosfere a nemamo puno lijevih bekova, nema ih niko ustvari. Daj boljeg nekog il nam zavrsi asrafa hakimija pa da te zlatom pospemo
K
Keno555
A
Anonymous2
11. Maj 2026 15:26h
Asraf igra desno prijatelju.
11. Maj 2026 14:36h
11. Maj 2026 14:14h
Onaj koje očekivao da neće pozvati Mujakića i Baždara je budala.
Mujakic bitan saraf pogotovo zbog atmosfere a nemamo puno lijevih bekova, nema ih niko ustvari. Daj boljeg nekog il nam zavrsi asrafa hakimija pa da te zlatom pospemo
B
BiH
11. Maj 2026 15:23h
Puna podrška za selektora Barbareza i njegov stručni štab a ovi drugi selektori što pišu i sve znaju koga je trebao pozvati a koga nije neznam koju oni ekipu vode i koga treniraju kad su tako pametni.Sretno zmajevi
M
Magic
1
111
11. Maj 2026 15:16h
Gdje igro odlicno? Gledo sam obe
utakmice i nemogu potpisati.
U losem klubu druge Lige skore ne igra. Nemamo nista protiv momka Al nije za Reprezentaciju.
U najboljim godinama i on bi
Trebo bi poslije treninga extra ostati i
radit na sebi a on se bavi nekvim majcima.
Ipak je vesel i voli se zajebavati.
Mislim zato ga Sergej i poveo.
Nemam nista ni protiv njega ni protiv Bazdara
11. Maj 2026 14:47h
11. Maj 2026 14:41h
Ima 4,5 igraca kao Burnic i Bazdar sto nisu za Reprezentaciju al hajd.
Selektor zna najbolje.
Nadam se samo da se pogotovo niko
iz Odbrane nece povrijediti.
Za mene je ovaj Team i Selektor jaci nego 2014
Burnić odigrao vrhunski u baražu, šta si ti propustio paša naš pa tako gledaš na njega…
A
Astral
M
Magic
11. Maj 2026 15:13h
Burnic nije za repku??! Sjedi 1
11. Maj 2026 14:41h
Ima 4,5 igraca kao Burnic i Bazdar sto nisu za Reprezentaciju al hajd.
Selektor zna najbolje.
Nadam se samo da se pogotovo niko
iz Odbrane nece povrijediti.
Za mene je ovaj Team i Selektor jaci nego 2014
N
NicaZE
11. Maj 2026 15:11h
Trebalo je malo muda i kreativnog razmišljanja pa da se umjesto Baždara pozove Mico Stevanović za sve što je dao za grb i sve što je pretrpio od nepravdi. Niko ne bi odbio iako se oprostio.
B
Bajro
11. Maj 2026 15:08h
Mujakic, Bazdar,ni Bašic neigra vec 2 mj,i liga i klub 0,Celik, Mahmic,Hajradinovic nema utakmice 8 mj.realno kome on može pomoci? Hadžiahmetovic povrijeđen?………. Nažalost nijednog od ovih ne bi poveo na SP. Imalo je tu i boljih a zdravih pogotovo…….
A
Anonymous
1
111
11. Maj 2026 15:07h
Pa nije bas nesto posobno pruzio
11. Maj 2026 14:47h
11. Maj 2026 14:41h
Ima 4,5 igraca kao Burnic i Bazdar sto nisu za Reprezentaciju al hajd.
Selektor zna najbolje.
Nadam se samo da se pogotovo niko
iz Odbrane nece povrijediti.
Za mene je ovaj Team i Selektor jaci nego 2014
Burnić odigrao vrhunski u baražu, šta si ti propustio paša naš pa tako gledaš na njega…
A
Anonymous
1
1Ado
11. Maj 2026 15:06h
R
Riba77
11. Maj 2026 15:04h
Arjan Malic neznam sta je bilo igro je protiv rumuna gdje smo dobilo 0: 1 rumune desnog beka sto njega nije vise zvao neznam al je mali solidan il nije mali imo Perisica da ga pogura ko malog Esmira gdje je zapelo oko Malica ???
A
anonymous
H
Heee
11. Maj 2026 14:58h
ma kakvi porijeklom srbi..to su bosanci pravoslavci. nas narod
11. Maj 2026 14:30h
11. Maj 2026 14:23h
Etnicko ciscenje provodi nad srbima. Nijedan igrac iz BiH lige, bruka i sramota.
Rat i fudbal dva druga svjeta. Nismo mi pogana drzava i znamo cak oprostiti vidi se po igracima porijeklom SRB. A nikad ne zaboravljamo! Zivjela drzava Bosna. 🇧🇦❤️
H
Holandez
11. Maj 2026 14:55h
Smail Prevljak je trebao imati prednost nad Bazdarom po svakom osnovu
K
Katedra
R
Ratko
11. Maj 2026 14:54h
Joj ratko hajd u bijeljinu ili odakle si pa sipaj nekom gorivo il nosaj tancu sviju ti
11. Maj 2026 14:23h
Etnicko ciscenje provodi nad srbima. Nijedan igrac iz BiH lige, bruka i sramota.
R
Real Madrid
R
Ratko
11. Maj 2026 14:53h
Ratko nemas ti veze lupetas glupost
11. Maj 2026 14:23h
Etnicko ciscenje provodi nad srbima. Nijedan igrac iz BiH lige, bruka i sramota.
A
Anonimus
11. Maj 2026 14:51h
Mujakic, Bazdar i Kulenovic na listu predpoziva, Hajradinovic skroz sa liste (nazalost, momak odigrao zadnju utakmicu prije skoro 9 mjeseci…mozda je samo moralni predpoziv jer je stvarno dobro odigrao dok je igrao). Karic trebao dobiti direktan poziv, ali time da smo uopste na SP je vjerovatno sve opravdano. Sretno
K
Katedra
H
Heee
11. Maj 2026 14:50h
Fali nam kreativac u sredini, ili imamo trkace ili razbijace, Tahirovic pomalo tehniku i ima ali naprijed nemamo nista osim Hajradinovica. Ja ocekujem da ce jos 1-2 imena izvuci do lige nacija. Znaju ljudi sta rade svaka im cast
11. Maj 2026 14:34h
Vidim cilj Sergeja zeli da zadrzi kontinutet ekipe i zato je odabrao ekipu ko ja je bila tu i napravi taj uspjeh. Iskrene misljenje mogao je sacuvati Mahmica za Ligu Naciju, mozda je ovaj poziv prerano ali eto tu on vidi nesto u njega i kao sto kaze nismo do sad imali tu 8cu 10ku, i to nam falilo i zato je tu gdje jeste, na njemu da se dokaze i da pokaze zasto je nam do sad falila ta pozicija. Mogao je pozvati jos nekog beka tipa Karica Gazibegovica. Ostali su tu sto zele i zasluzili. Sretno i aBd neki uspjeh ❤️🇧🇦
A
Anonimus
11. Maj 2026 14:47h
Čudno, zbilja! Pitaj Barbareza, Cobra!
1
111
M
Magic
11. Maj 2026 14:47h
Burnić odigrao vrhunski u baražu, šta si ti propustio paša naš pa tako gledaš na njega…
11. Maj 2026 14:41h
Ima 4,5 igraca kao Burnic i Bazdar sto nisu za Reprezentaciju al hajd.
Selektor zna najbolje.
Nadam se samo da se pogotovo niko
iz Odbrane nece povrijediti.
Za mene je ovaj Team i Selektor jaci nego 2014
Z
ZinzaZanza
11. Maj 2026 14:46h
Puna im usta muda, valjda se neće uplašiti
Ovakva grupa bi se morala proći
1
111
C
Cobra
11. Maj 2026 14:45h
Ma izletili bili s pričom da će ići na operaciju i propustiti SP. Momak išao drugim putem, lagano, u miru i oporavio se. Hvala Bogu.
11. Maj 2026 14:39h
Hadžiahmetović je povrijeđen naredni 6 mjeseci? Kako da dobije poziv?
1
1Ado
A
anonymous
11. Maj 2026 14:43h
Karic je realno mogao upasti, za Burnica se ne slazem, mislim da je zasluzio
11. Maj 2026 14:39h
11. Maj 2026 14:28h
dobar odabir , svaka čast , bolje nije moglo u ovom trenutku…idemo momci sretno..do trećeg mjesta u grupi a onda je nebo granica
p.s treće mjesto donosi povoljnije protivnike u drugoj fazi..
moglo je biti bolje. karic i gazibegovic umjesto burnica i mujakica
M
Magic
11. Maj 2026 14:41h
Ima 4,5 igraca kao Burnic i Bazdar sto nisu za Reprezentaciju al hajd.
Selektor zna najbolje.
Nadam se samo da se pogotovo niko
iz Odbrane nece povrijediti.
Za mene je ovaj Team i Selektor jaci nego 2014
A
Anonimni
M
Manager
11. Maj 2026 14:40h
Ajmooo Mujkooo…
11. Maj 2026 14:07h
Ajmooo mahmic
C
Cobra
11. Maj 2026 14:39h
Hadžiahmetović je povrijeđen naredni 6 mjeseci? Kako da dobije poziv?
A
anonymous
K
karl
11. Maj 2026 14:39h
moglo je biti bolje. karic i gazibegovic umjesto burnica i mujakica
11. Maj 2026 14:28h
dobar odabir , svaka čast , bolje nije moglo u ovom trenutku…idemo momci sretno..do trećeg mjesta u grupi a onda je nebo granica
p.s treće mjesto donosi povoljnije protivnike u drugoj fazi..
H
Huso
M
Moje ime
11. Maj 2026 14:39h
I ja sam kontao jer su pisali da otpada skupa sa Barisicem. Ili je naso neku zemzem vodu ili ce se oporaviti do nokaout faze pa ga kao teoretski poveli
11. Maj 2026 14:20h
Zar nije Hadžiahmetović povrijeđen?
E
Emir
K
Keno555
11. Maj 2026 14:38h
Ma pustiti ga da radi, falila nam je jedna desetka kojih ionako u fudbalu nema puno pogotovo jer je Hajradinovic poslije teske operacije i igra nam se nekad cesto prebacuje na krila i ubacaje. Ovako imamo dodatni pogon i nepredvidivost. I to sve Spaha sa Barbom zavrsio. Kakvi patrioti, kapa do poda. Samo podrzati makar sve izgubili
11. Maj 2026 14:17h
Po meni je previse 5 napadaca, Samed je mogao kuci ostati. Ne znam po cemu Mujakic ima prednost u odnosu na Karica. Ali nemamo sta prigovarati, prosli smo filmski na Svjetsko tako da mogu samo reci, sretno Sergej, sretno Zmajevi!
A
Anonymous2
N
Nbc
11. Maj 2026 14:36h
Mujakic bitan saraf pogotovo zbog atmosfere a nemamo puno lijevih bekova, nema ih niko ustvari. Daj boljeg nekog il nam zavrsi asrafa hakimija pa da te zlatom pospemo
11. Maj 2026 14:14h
Onaj koje očekivao da neće pozvati Mujakića i Baždara je budala.
H
Heee
11. Maj 2026 14:34h
Vidim cilj Sergeja zeli da zadrzi kontinutet ekipe i zato je odabrao ekipu ko ja je bila tu i napravi taj uspjeh. Iskrene misljenje mogao je sacuvati Mahmica za Ligu Naciju, mozda je ovaj poziv prerano ali eto tu on vidi nesto u njega i kao sto kaze nismo do sad imali tu 8cu 10ku, i to nam falilo i zato je tu gdje jeste, na njemu da se dokaze i da pokaze zasto je nam do sad falila ta pozicija. Mogao je pozvati jos nekog beka tipa Karica Gazibegovica. Ostali su tu sto zele i zasluzili. Sretno i aBd neki uspjeh ❤️🇧🇦
1
111
N
nije-bitno
11. Maj 2026 14:32h
Da.
11. Maj 2026 14:30h
Sta znači pretpozivi…jeli to u slučaju da se neko povrijedi , pa je to u stvari potencijalna zamjena?
N
nije-bitno
11. Maj 2026 14:30h
Sta znači pretpozivi…jeli to u slučaju da se neko povrijedi , pa je to u stvari potencijalna zamjena?
H
Heee
R
Ratko
11. Maj 2026 14:30h
Rat i fudbal dva druga svjeta. Nismo mi pogana drzava i znamo cak oprostiti vidi se po igracima porijeklom SRB. A nikad ne zaboravljamo! Zivjela drzava Bosna. 🇧🇦❤️
11. Maj 2026 14:23h
Etnicko ciscenje provodi nad srbima. Nijedan igrac iz BiH lige, bruka i sramota.
K
karl
11. Maj 2026 14:28h
dobar odabir , svaka čast , bolje nije moglo u ovom trenutku…idemo momci sretno..do trećeg mjesta u grupi a onda je nebo granica
p.s treće mjesto donosi povoljnije protivnike u drugoj fazi..
1
111
11. Maj 2026 14:27h
Prlično očekivano, manje-više. Sretno BOSNO, SRETNO MOMCI!!!
1
111
R
Ratko
11. Maj 2026 14:26h
Ne glupiraj se. Mogao je recimo Prevljak umjesto Lukića, ne bi bilo nezasluženo. A koga bi ti još stavio, samo nabroj…zar nije onaj golman Kovačević pozivan, i mogao biti sigurno među tri, samo što nije htio… tako da.
11. Maj 2026 14:23h
Etnicko ciscenje provodi nad srbima. Nijedan igrac iz BiH lige, bruka i sramota.
D
dinouz
R
Ratko
11. Maj 2026 14:25h
Pa šta ti misliš šta je Jovo Lukić….azerbejdzanac???
11. Maj 2026 14:23h
Etnicko ciscenje provodi nad srbima. Nijedan igrac iz BiH lige, bruka i sramota.
R
Ratko
11. Maj 2026 14:23h
Etnicko ciscenje provodi nad srbima. Nijedan igrac iz BiH lige, bruka i sramota.
M
Moje ime
11. Maj 2026 14:20h
Zar nije Hadžiahmetović povrijeđen?
K
Keno555
11. Maj 2026 14:17h
Po meni je previse 5 napadaca, Samed je mogao kuci ostati. Ne znam po cemu Mujakic ima prednost u odnosu na Karica. Ali nemamo sta prigovarati, prosli smo filmski na Svjetsko tako da mogu samo reci, sretno Sergej, sretno Zmajevi!
R
Real Madrid
11. Maj 2026 14:17h
Realan spisak
N
Nbc
11. Maj 2026 14:14h
Onaj koje očekivao da neće pozvati Mujakića i Baždara je budala.
M
Manager
11. Maj 2026 14:07h
Ajmooo mahmic
D
Diplomirani gorila
11. Maj 2026 21:42h
Spisak dobar i realan osim naravno 2 levata mujakic i bazdar, stvarno bi trebao neko da napravi jedno kvalitetno istrazivanje da se pronadje ko forsira ova 2 levata kroz toliko utakmica a evo sad i na svijetskom da nas zakace tamo i obrukaju, barbarez jeste zavrsio pricu da se na stelu pozivaju igraci ali zasto ne moze da se kutarise ove preostale dvojice, to je pravo pitanje
2
1
Diplomirani gorila