Prijavite komentar

Odaberite razlog prijave komentara uz eventualni kratki opis

Barbarez objavio spisak: Jedan debitant ide na Svjetsko prvenstvo!

Odgovora

64

Link

11. Maj

Uključi se u diskusiju

D

Diplomirani gorila

11. Maj 2026 21:42h

Spisak dobar i realan osim naravno 2 levata mujakic i bazdar, stvarno bi trebao neko da napravi jedno kvalitetno istrazivanje da se pronadje ko forsira ova 2 levata kroz toliko utakmica a evo sad i na svijetskom da nas zakace tamo i obrukaju, barbarez jeste zavrsio pricu da se na stelu pozivaju igraci ali zasto ne moze da se kutarise ove preostale dvojice, to je pravo pitanje

A

Asko

11. Maj 2026 18:32h

Ne kontam ako se Janlet pridruzi, netko bi morao otpasti?

E

edna6045

11. Maj 2026 18:26h

Pa kako Mitrović 30+ godina puni rejalitije a niko ne kaže “dosta”? Tolerantnost na loše ima troškove. Konkretno: XYZ, Parfois, KIKO, Orsay i Marella sad srpski.

R

Riba77

Reply

R

Riba77

11. Maj 2026 18:07h

Pa po tvom onda bi trebo i Kerim i Esmir Nidal U U 21 😀

Quote Riba77 je napisao/la

11. Maj 2026 15:04h

Arjan Malic neznam sta je bilo igro je protiv rumuna gdje smo dobilo 0: 1 rumune desnog beka sto njega nije vise zvao neznam al je mali solidan il nije mali imo Perisica da ga pogura ko malog Esmira gdje je zapelo oko Malica ???

K

Kenan

Reply

R

Riba77

11. Maj 2026 17:49h

igra za U-21 a treba da igra kao mlad. To je mjesto rezervisano za Dedića

Quote Riba77 je napisao/la

11. Maj 2026 15:04h

Arjan Malic neznam sta je bilo igro je protiv rumuna gdje smo dobilo 0: 1 rumune desnog beka sto njega nije vise zvao neznam al je mali solidan il nije mali imo Perisica da ga pogura ko malog Esmira gdje je zapelo oko Malica ???

K

Kenan

Reply

A

Anonymous

11. Maj 2026 17:47h

Pa hajde iskopaj ih, dje su ti kontakti. Ko je dovoljan kvalitet umjesto njih? Neredovni i cesto povrijedjeni gazibegovic jel? Katastrofa ti je zivot prijatelju.

Quote Anonymous je napisao/la

11. Maj 2026 15:28h

Quote Anonymous2 je napisao/la

11. Maj 2026 14:36h

Mujakic bitan saraf pogotovo zbog atmosfere a nemamo puno lijevih bekova, nema ih niko ustvari. Daj boljeg nekog il nam zavrsi asrafa hakimija pa da te zlatom pospemo

Mujakić nije lijevi bek nego stoper. Silom prilika igra nekad lijevog beka zato što je ljevak. Prekrupan, prespor i neokretan za beka.
Bukvalno imamo samo jednog desnog beka Dedića i jednog lijevog beka Kolašinca.
Nedi Bog povrede ili kartona. Katastrofa

K

Kenan

Reply

M

Mirza

11. Maj 2026 17:45h

vidi ti dislajkova na komentar. Eto kakvi moroni dolaze ovdje

Quote Mirza je napisao/la

11. Maj 2026 15:52h

Super je spisak imena nisu bitna, igra je bitna i to imamo dosta široku klupu što prije nismo imali. Timska igra nam se popravila i samo tako trebamo nastaviti igrati i svi će imati problema s nama u grupi ako ozbiljno pristupimo svakoj utakmici.

J

Jasko

Reply

H

Holandez

11. Maj 2026 16:43h

Tako je drug,neznam zašto forsira ovog Baždara kad sjetim šta sve izpromašivo,neznam

Quote Holandez je napisao/la

11. Maj 2026 14:55h

Smail Prevljak je trebao imati prednost nad Bazdarom po svakom osnovu

A

Anonymous

Reply

S

Stručnjak

11. Maj 2026 16:36h

Bazdar je vec ok, al po meni nema smisla ovoliko stopera i tu je visak Celik, neigra ni u klub a nije ni kvalifikacije igrao. mujakic OK ako barba ga toliko voli radi atmosferu, ali Lukic nema veze vec imamo 5 napadaca on je visak i mogao se pozvati dva od malic, karic, gazibegovic jer nam vec treba bekovi. ovo su sitnice svakako, al ako bismo dogurali sve sto mozemo mislim da je greska sto nemamo prave izmjene za beka…

Quote Stručnjak je napisao/la

11. Maj 2026 16:25h

Hebiga ovo je realno sto su ljudi iznjeli kvalifikacije..
Eh sad neki se u tim kvalifikacijama nisu pokazali kao npr. Mujakić i Baždar. Lukić nije ni igrao.
Umjesto ta tri imena moglo je biti Tri beka
Malić, Karić, Gazibegović. Ali ko zna mozda bi se razbila dosadasnja kohezija jer osim Malića ovi nisu imali neki doprinos u kvalifikacijama.
Mujakić je zalutao tu igrački, ali očigledno ga selektor gotivi radi ljudskih kvaliteta, a to svakako nije zanemarivo, tako da postujem.
Škripat ce na bokovima ali i ne mora.
Ima Dedic Kolasinac Burnic Memic pa cak i Radeljic jako dobro moze igrati lijevo. Ima dobru dubinsku loptu inteligentan.

S

Stručnjak

11. Maj 2026 16:25h

Hebiga ovo je realno sto su ljudi iznjeli kvalifikacije..
Eh sad neki se u tim kvalifikacijama nisu pokazali kao npr. Mujakić i Baždar. Lukić nije ni igrao.
Umjesto ta tri imena moglo je biti Tri beka
Malić, Karić, Gazibegović. Ali ko zna mozda bi se razbila dosadasnja kohezija jer osim Malića ovi nisu imali neki doprinos u kvalifikacijama.
Mujakić je zalutao tu igrački, ali očigledno ga selektor gotivi radi ljudskih kvaliteta, a to svakako nije zanemarivo, tako da postujem.
Škripat ce na bokovima ali i ne mora.
Ima Dedic Kolasinac Burnic Memic pa cak i Radeljic jako dobro moze igrati lijevo. Ima dobru dubinsku loptu inteligentan.

A

Anonymous

Reply

A

Anonymous

11. Maj 2026 16:13h

slazem se za stopera, a sta ce nam isto tako 5 centarfora?

Quote Anonymous je napisao/la

11. Maj 2026 15:54h

7 stopera (Mujakić, Katić, Muharemović, Radeljić, Hadžikadunić, Čelik)
i samo 2 beka, i to jedan lijevi (Kolašinac) i jedan desni (Dedić).
Jasno Memić i Burnić mogu igrati bekove, ali previše stopera.
Komotno Karića za Mujakića i Gazibegovaća ili Malića za Radeljića.

J

Jasko

Reply

M

Magic

11. Maj 2026 15:58h

Za Baždara si u pravu,jači igrači su bili 2014,samo ako ih dobro posloži ko dosad biće bolje nego 2014

Quote Magic je napisao/la

11. Maj 2026 14:41h

Ima 4,5 igraca kao Burnic i Bazdar sto nisu za Reprezentaciju al hajd.
Selektor zna najbolje.
Nadam se samo da se pogotovo niko
iz Odbrane nece povrijediti.
Za mene je ovaj Team i Selektor jaci nego 2014

S

Satko

11. Maj 2026 15:57h

Struka je odredila igrace za svjetsko prvenstvo i treba im vjerovati.Ostalo su sve nagadjanja…zdravo ma zdravo.

H

Heee

Reply

A

anonymous

11. Maj 2026 15:55h

Pitaj njih da li se tako osjecaju ti neki pojedinci

Quote anonymous je napisao/la

11. Maj 2026 14:58h

Quote Heee je napisao/la

11. Maj 2026 14:30h

Rat i fudbal dva druga svjeta. Nismo mi pogana drzava i znamo cak oprostiti vidi se po igracima porijeklom SRB. A nikad ne zaboravljamo! Zivjela drzava Bosna. 🇧🇦❤️

ma kakvi porijeklom srbi..to su bosanci pravoslavci. nas narod

A

Anonymous

11. Maj 2026 15:54h

7 stopera (Mujakić, Katić, Muharemović, Radeljić, Hadžikadunić, Čelik)
i samo 2 beka, i to jedan lijevi (Kolašinac) i jedan desni (Dedić).
Jasno Memić i Burnić mogu igrati bekove, ali previše stopera.
Komotno Karića za Mujakića i Gazibegovaća ili Malića za Radeljića.

J

Jasko

Reply

K

karl

11. Maj 2026 15:54h

Pojma ti nemaš,obriši to i ko ti garantuje da ćeš proć kao treći,čuj treći

Quote karl je napisao/la

11. Maj 2026 14:28h

dobar odabir , svaka čast , bolje nije moglo u ovom trenutku…idemo momci sretno..do trećeg mjesta u grupi a onda je nebo granica
p.s treće mjesto donosi povoljnije protivnike u drugoj fazi..

H

Heee

Reply

J

Jasko

11. Maj 2026 15:53h

Daj bjezi kog bi ti? Svako im svoje misljenje i svaki spisak nece se svi slagati, nisi upravu to ti samo mogu rec

Quote Jasko je napisao/la

11. Maj 2026 15:43h

Quote Heee je napisao/la

11. Maj 2026 15:35h

Iskreno fail pozvati Mujakica Bazdara. I reko sam sto sam rekao uvezi Radeljica momak se ne raduje uspjeha ove drzave. I cak mogao Lukica izostaviti jer nema minutazu. Mogao je pozvati Karica, Gazibegovica mozda u napad nekog drugog ubaciti tipa Kulenovica, Prevljaka.

Aj ne seri šta se tiče Baždara po meni si u pravu,samo po drugom mi se čini da si ti neki nacionalista

M

Mirza

11. Maj 2026 15:52h

Super je spisak imena nisu bitna, igra je bitna i to imamo dosta široku klupu što prije nismo imali. Timska igra nam se popravila i samo tako trebamo nastaviti igrati i svi će imati problema s nama u grupi ako ozbiljno pristupimo svakoj utakmici.

J

Jasko

Reply

H

Heee

11. Maj 2026 15:43h

Aj ne seri šta se tiče Baždara po meni si u pravu,samo po drugom mi se čini da si ti neki nacionalista

Quote Heee je napisao/la

11. Maj 2026 15:35h

Iskreno fail pozvati Mujakica Bazdara. I reko sam sto sam rekao uvezi Radeljica momak se ne raduje uspjeha ove drzave. I cak mogao Lukica izostaviti jer nema minutazu. Mogao je pozvati Karica, Gazibegovica mozda u napad nekog drugog ubaciti tipa Kulenovica, Prevljaka.

H

Heee

11. Maj 2026 15:35h

Iskreno fail pozvati Mujakica Bazdara. I reko sam sto sam rekao uvezi Radeljica momak se ne raduje uspjeha ove drzave. I cak mogao Lukica izostaviti jer nema minutazu. Mogao je pozvati Karica, Gazibegovica mozda u napad nekog drugog ubaciti tipa Kulenovica, Prevljaka.

K

Kljuc

11. Maj 2026 15:32h

Ma bitno nam je da ide jedan Srbin ko treba bekova nije nijednog beka osim Dedica pozvo ni Sejo neigra bek u klubu vec 7 godina. Tu ce se opet stavljati neki Mujakic i Gigovic…

H

Heee

Reply

K

Katedra

11. Maj 2026 15:32h

Pa eto vidi Mahmica kao taj kreativac, sretno zelim mu sve dobro

Quote Katedra je napisao/la

11. Maj 2026 14:50h

Quote Heee je napisao/la

11. Maj 2026 14:34h

Vidim cilj Sergeja zeli da zadrzi kontinutet ekipe i zato je odabrao ekipu ko ja je bila tu i napravi taj uspjeh. Iskrene misljenje mogao je sacuvati Mahmica za Ligu Naciju, mozda je ovaj poziv prerano ali eto tu on vidi nesto u njega i kao sto kaze nismo do sad imali tu 8cu 10ku, i to nam falilo i zato je tu gdje jeste, na njemu da se dokaze i da pokaze zasto je nam do sad falila ta pozicija. Mogao je pozvati jos nekog beka tipa Karica Gazibegovica. Ostali su tu sto zele i zasluzili. Sretno i aBd neki uspjeh ❤️🇧🇦

Fali nam kreativac u sredini, ili imamo trkace ili razbijace, Tahirovic pomalo tehniku i ima ali naprijed nemamo nista osim Hajradinovica. Ja ocekujem da ce jos 1-2 imena izvuci do lige nacija. Znaju ljudi sta rade svaka im cast

A

Anonymous

Reply

A

Anonymous2

11. Maj 2026 15:28h

Mujakić nije lijevi bek nego stoper. Silom prilika igra nekad lijevog beka zato što je ljevak. Prekrupan, prespor i neokretan za beka.
Bukvalno imamo samo jednog desnog beka Dedića i jednog lijevog beka Kolašinca.
Nedi Bog povrede ili kartona. Katastrofa

Quote Anonymous2 je napisao/la

11. Maj 2026 14:36h

Quote Nbc je napisao/la

11. Maj 2026 14:14h

Onaj koje očekivao da neće pozvati Mujakića i Baždara je budala.

Mujakic bitan saraf pogotovo zbog atmosfere a nemamo puno lijevih bekova, nema ih niko ustvari. Daj boljeg nekog il nam zavrsi asrafa hakimija pa da te zlatom pospemo

K

Keno555

Reply

A

Anonymous2

11. Maj 2026 15:26h

Asraf igra desno prijatelju.

Quote Anonymous2 je napisao/la

11. Maj 2026 14:36h

Quote Nbc je napisao/la

11. Maj 2026 14:14h

Onaj koje očekivao da neće pozvati Mujakića i Baždara je budala.

Mujakic bitan saraf pogotovo zbog atmosfere a nemamo puno lijevih bekova, nema ih niko ustvari. Daj boljeg nekog il nam zavrsi asrafa hakimija pa da te zlatom pospemo

B

BiH

11. Maj 2026 15:23h

Puna podrška za selektora Barbareza i njegov stručni štab a ovi drugi selektori što pišu i sve znaju koga je trebao pozvati a koga nije neznam koju oni ekipu vode i koga treniraju kad su tako pametni.Sretno zmajevi

M

Magic

Reply

1

111

11. Maj 2026 15:16h

Gdje igro odlicno? Gledo sam obe
utakmice i nemogu potpisati.
U losem klubu druge Lige skore ne igra. Nemamo nista protiv momka Al nije za Reprezentaciju.
U najboljim godinama i on bi
Trebo bi poslije treninga extra ostati i
radit na sebi a on se bavi nekvim majcima.
Ipak je vesel i voli se zajebavati.
Mislim zato ga Sergej i poveo.
Nemam nista ni protiv njega ni protiv Bazdara

Quote 111 je napisao/la

11. Maj 2026 14:47h

Quote Magic je napisao/la

11. Maj 2026 14:41h

Ima 4,5 igraca kao Burnic i Bazdar sto nisu za Reprezentaciju al hajd.
Selektor zna najbolje.
Nadam se samo da se pogotovo niko
iz Odbrane nece povrijediti.
Za mene je ovaj Team i Selektor jaci nego 2014

Burnić odigrao vrhunski u baražu, šta si ti propustio paša naš pa tako gledaš na njega…

A

Astral

Reply

M

Magic

11. Maj 2026 15:13h

Burnic nije za repku??! Sjedi 1

Quote Magic je napisao/la

11. Maj 2026 14:41h

Ima 4,5 igraca kao Burnic i Bazdar sto nisu za Reprezentaciju al hajd.
Selektor zna najbolje.
Nadam se samo da se pogotovo niko
iz Odbrane nece povrijediti.
Za mene je ovaj Team i Selektor jaci nego 2014

N

NicaZE

11. Maj 2026 15:11h

Trebalo je malo muda i kreativnog razmišljanja pa da se umjesto Baždara pozove Mico Stevanović za sve što je dao za grb i sve što je pretrpio od nepravdi. Niko ne bi odbio iako se oprostio.

B

Bajro

11. Maj 2026 15:08h

Mujakic, Bazdar,ni Bašic neigra vec 2 mj,i liga i klub 0,Celik, Mahmic,Hajradinovic nema utakmice 8 mj.realno kome on može pomoci? Hadžiahmetovic povrijeđen?………. Nažalost nijednog od ovih ne bi poveo na SP. Imalo je tu i boljih a zdravih pogotovo…….

A

Anonymous

Reply

1

111

11. Maj 2026 15:07h

Pa nije bas nesto posobno pruzio

Quote 111 je napisao/la

11. Maj 2026 14:47h

Quote Magic je napisao/la

11. Maj 2026 14:41h

Ima 4,5 igraca kao Burnic i Bazdar sto nisu za Reprezentaciju al hajd.
Selektor zna najbolje.
Nadam se samo da se pogotovo niko
iz Odbrane nece povrijediti.
Za mene je ovaj Team i Selektor jaci nego 2014

Burnić odigrao vrhunski u baražu, šta si ti propustio paša naš pa tako gledaš na njega…

A

Anonymous

Reply

1

1Ado

11. Maj 2026 15:06h

Kao lijevi bek ispred karica, ne.

Quote 1Ado je napisao/la

11. Maj 2026 14:43h

Quote anonymous je napisao/la

11. Maj 2026 14:39h

moglo je biti bolje. karic i gazibegovic umjesto burnica i mujakica

Karic je realno mogao upasti, za Burnica se ne slazem, mislim da je zasluzio

R

Riba77

11. Maj 2026 15:04h

Arjan Malic neznam sta je bilo igro je protiv rumuna gdje smo dobilo 0: 1 rumune desnog beka sto njega nije vise zvao neznam al je mali solidan il nije mali imo Perisica da ga pogura ko malog Esmira gdje je zapelo oko Malica ???

A

anonymous

Reply

H

Heee

11. Maj 2026 14:58h

ma kakvi porijeklom srbi..to su bosanci pravoslavci. nas narod

Quote Heee je napisao/la

11. Maj 2026 14:30h

Quote Ratko je napisao/la

11. Maj 2026 14:23h

Etnicko ciscenje provodi nad srbima. Nijedan igrac iz BiH lige, bruka i sramota.

Rat i fudbal dva druga svjeta. Nismo mi pogana drzava i znamo cak oprostiti vidi se po igracima porijeklom SRB. A nikad ne zaboravljamo! Zivjela drzava Bosna. 🇧🇦❤️

H

Holandez

11. Maj 2026 14:55h

Smail Prevljak je trebao imati prednost nad Bazdarom po svakom osnovu

K

Katedra

Reply

R

Ratko

11. Maj 2026 14:54h

Joj ratko hajd u bijeljinu ili odakle si pa sipaj nekom gorivo il nosaj tancu sviju ti

Quote Ratko je napisao/la

11. Maj 2026 14:23h

Etnicko ciscenje provodi nad srbima. Nijedan igrac iz BiH lige, bruka i sramota.

R

Real Madrid

Reply

R

Ratko

11. Maj 2026 14:53h

Ratko nemas ti veze lupetas glupost

Quote Ratko je napisao/la

11. Maj 2026 14:23h

Etnicko ciscenje provodi nad srbima. Nijedan igrac iz BiH lige, bruka i sramota.

A

Anonimus

11. Maj 2026 14:51h

Mujakic, Bazdar i Kulenovic na listu predpoziva, Hajradinovic skroz sa liste (nazalost, momak odigrao zadnju utakmicu prije skoro 9 mjeseci…mozda je samo moralni predpoziv jer je stvarno dobro odigrao dok je igrao). Karic trebao dobiti direktan poziv, ali time da smo uopste na SP je vjerovatno sve opravdano. Sretno

K

Katedra

Reply

H

Heee

11. Maj 2026 14:50h

Fali nam kreativac u sredini, ili imamo trkace ili razbijace, Tahirovic pomalo tehniku i ima ali naprijed nemamo nista osim Hajradinovica. Ja ocekujem da ce jos 1-2 imena izvuci do lige nacija. Znaju ljudi sta rade svaka im cast

Quote Heee je napisao/la

11. Maj 2026 14:34h

Vidim cilj Sergeja zeli da zadrzi kontinutet ekipe i zato je odabrao ekipu ko ja je bila tu i napravi taj uspjeh. Iskrene misljenje mogao je sacuvati Mahmica za Ligu Naciju, mozda je ovaj poziv prerano ali eto tu on vidi nesto u njega i kao sto kaze nismo do sad imali tu 8cu 10ku, i to nam falilo i zato je tu gdje jeste, na njemu da se dokaze i da pokaze zasto je nam do sad falila ta pozicija. Mogao je pozvati jos nekog beka tipa Karica Gazibegovica. Ostali su tu sto zele i zasluzili. Sretno i aBd neki uspjeh ❤️🇧🇦

A

Anonimus

11. Maj 2026 14:47h

Čudno, zbilja! Pitaj Barbareza, Cobra!

1

111

Reply

M

Magic

11. Maj 2026 14:47h

Burnić odigrao vrhunski u baražu, šta si ti propustio paša naš pa tako gledaš na njega…

Quote Magic je napisao/la

11. Maj 2026 14:41h

Ima 4,5 igraca kao Burnic i Bazdar sto nisu za Reprezentaciju al hajd.
Selektor zna najbolje.
Nadam se samo da se pogotovo niko
iz Odbrane nece povrijediti.
Za mene je ovaj Team i Selektor jaci nego 2014

Z

ZinzaZanza

11. Maj 2026 14:46h

Puna im usta muda, valjda se neće uplašiti
Ovakva grupa bi se morala proći

1

111

Reply

C

Cobra

11. Maj 2026 14:45h

Ma izletili bili s pričom da će ići na operaciju i propustiti SP. Momak išao drugim putem, lagano, u miru i oporavio se. Hvala Bogu.

Quote Cobra je napisao/la

11. Maj 2026 14:39h

Hadžiahmetović je povrijeđen naredni 6 mjeseci? Kako da dobije poziv?

1

1Ado

Reply

A

anonymous

11. Maj 2026 14:43h

Karic je realno mogao upasti, za Burnica se ne slazem, mislim da je zasluzio

Quote anonymous je napisao/la

11. Maj 2026 14:39h

Quote karl je napisao/la

11. Maj 2026 14:28h

dobar odabir , svaka čast , bolje nije moglo u ovom trenutku…idemo momci sretno..do trećeg mjesta u grupi a onda je nebo granica
p.s treće mjesto donosi povoljnije protivnike u drugoj fazi..

moglo je biti bolje. karic i gazibegovic umjesto burnica i mujakica

M

Magic

11. Maj 2026 14:41h

Ima 4,5 igraca kao Burnic i Bazdar sto nisu za Reprezentaciju al hajd.
Selektor zna najbolje.
Nadam se samo da se pogotovo niko
iz Odbrane nece povrijediti.
Za mene je ovaj Team i Selektor jaci nego 2014

A

Anonimni

Reply

M

Manager

11. Maj 2026 14:40h

Ajmooo Mujkooo…

Quote Manager je napisao/la

11. Maj 2026 14:07h

Ajmooo mahmic

C

Cobra

11. Maj 2026 14:39h

Hadžiahmetović je povrijeđen naredni 6 mjeseci? Kako da dobije poziv?

A

anonymous

Reply

K

karl

11. Maj 2026 14:39h

moglo je biti bolje. karic i gazibegovic umjesto burnica i mujakica

Quote karl je napisao/la

11. Maj 2026 14:28h

dobar odabir , svaka čast , bolje nije moglo u ovom trenutku…idemo momci sretno..do trećeg mjesta u grupi a onda je nebo granica
p.s treće mjesto donosi povoljnije protivnike u drugoj fazi..

H

Huso

Reply

M

Moje ime

11. Maj 2026 14:39h

I ja sam kontao jer su pisali da otpada skupa sa Barisicem. Ili je naso neku zemzem vodu ili ce se oporaviti do nokaout faze pa ga kao teoretski poveli

Quote Moje ime je napisao/la

11. Maj 2026 14:20h

Zar nije Hadžiahmetović povrijeđen?

E

Emir

Reply

K

Keno555

11. Maj 2026 14:38h

Ma pustiti ga da radi, falila nam je jedna desetka kojih ionako u fudbalu nema puno pogotovo jer je Hajradinovic poslije teske operacije i igra nam se nekad cesto prebacuje na krila i ubacaje. Ovako imamo dodatni pogon i nepredvidivost. I to sve Spaha sa Barbom zavrsio. Kakvi patrioti, kapa do poda. Samo podrzati makar sve izgubili

Quote Keno555 je napisao/la

11. Maj 2026 14:17h

Po meni je previse 5 napadaca, Samed je mogao kuci ostati. Ne znam po cemu Mujakic ima prednost u odnosu na Karica. Ali nemamo sta prigovarati, prosli smo filmski na Svjetsko tako da mogu samo reci, sretno Sergej, sretno Zmajevi!

A

Anonymous2

Reply

N

Nbc

11. Maj 2026 14:36h

Mujakic bitan saraf pogotovo zbog atmosfere a nemamo puno lijevih bekova, nema ih niko ustvari. Daj boljeg nekog il nam zavrsi asrafa hakimija pa da te zlatom pospemo

Quote Nbc je napisao/la

11. Maj 2026 14:14h

Onaj koje očekivao da neće pozvati Mujakića i Baždara je budala.

H

Heee

11. Maj 2026 14:34h

Vidim cilj Sergeja zeli da zadrzi kontinutet ekipe i zato je odabrao ekipu ko ja je bila tu i napravi taj uspjeh. Iskrene misljenje mogao je sacuvati Mahmica za Ligu Naciju, mozda je ovaj poziv prerano ali eto tu on vidi nesto u njega i kao sto kaze nismo do sad imali tu 8cu 10ku, i to nam falilo i zato je tu gdje jeste, na njemu da se dokaze i da pokaze zasto je nam do sad falila ta pozicija. Mogao je pozvati jos nekog beka tipa Karica Gazibegovica. Ostali su tu sto zele i zasluzili. Sretno i aBd neki uspjeh ❤️🇧🇦

1

111

Reply

N

nije-bitno

11. Maj 2026 14:32h

Da.

Quote nije-bitno je napisao/la

11. Maj 2026 14:30h

Sta znači pretpozivi…jeli to u slučaju da se neko povrijedi , pa je to u stvari potencijalna zamjena?

N

nije-bitno

11. Maj 2026 14:30h

Sta znači pretpozivi…jeli to u slučaju da se neko povrijedi , pa je to u stvari potencijalna zamjena?

H

Heee

Reply

R

Ratko

11. Maj 2026 14:30h

Rat i fudbal dva druga svjeta. Nismo mi pogana drzava i znamo cak oprostiti vidi se po igracima porijeklom SRB. A nikad ne zaboravljamo! Zivjela drzava Bosna. 🇧🇦❤️

Quote Ratko je napisao/la

11. Maj 2026 14:23h

Etnicko ciscenje provodi nad srbima. Nijedan igrac iz BiH lige, bruka i sramota.

K

karl

11. Maj 2026 14:28h

dobar odabir , svaka čast , bolje nije moglo u ovom trenutku…idemo momci sretno..do trećeg mjesta u grupi a onda je nebo granica
p.s treće mjesto donosi povoljnije protivnike u drugoj fazi..

1

111

11. Maj 2026 14:27h

Prlično očekivano, manje-više. Sretno BOSNO, SRETNO MOMCI!!!

1

111

Reply

R

Ratko

11. Maj 2026 14:26h

Ne glupiraj se. Mogao je recimo Prevljak umjesto Lukića, ne bi bilo nezasluženo. A koga bi ti još stavio, samo nabroj…zar nije onaj golman Kovačević pozivan, i mogao biti sigurno među tri, samo što nije htio… tako da.

Quote Ratko je napisao/la

11. Maj 2026 14:23h

Etnicko ciscenje provodi nad srbima. Nijedan igrac iz BiH lige, bruka i sramota.

D

dinouz

Reply

R

Ratko

11. Maj 2026 14:25h

Pa šta ti misliš šta je Jovo Lukić….azerbejdzanac???

Quote Ratko je napisao/la

11. Maj 2026 14:23h

Etnicko ciscenje provodi nad srbima. Nijedan igrac iz BiH lige, bruka i sramota.

R

Ratko

11. Maj 2026 14:23h

Etnicko ciscenje provodi nad srbima. Nijedan igrac iz BiH lige, bruka i sramota.

M

Moje ime

11. Maj 2026 14:20h

Zar nije Hadžiahmetović povrijeđen?

K

Keno555

11. Maj 2026 14:17h

Po meni je previse 5 napadaca, Samed je mogao kuci ostati. Ne znam po cemu Mujakic ima prednost u odnosu na Karica. Ali nemamo sta prigovarati, prosli smo filmski na Svjetsko tako da mogu samo reci, sretno Sergej, sretno Zmajevi!

R

Real Madrid

11. Maj 2026 14:17h

Realan spisak

N

Nbc

11. Maj 2026 14:14h

Onaj koje očekivao da neće pozvati Mujakića i Baždara je budala.

M

Manager

11. Maj 2026 14:07h

Ajmooo mahmic