Prijavite komentar

Odaberite razlog prijave komentara uz eventualni kratki opis

Barbarez predao FIFA-i konačnu listu igrača za grupnu fazu

Odgovora

18

Link

02. Jun

Uključi se u diskusiju

Š

Šahdo Bošnjak

07. Jun 2026 10:10h

Malić nije lijevi već DESNI bek, a Kolašinac lijevi bek. Tvoja tvrdnja, Dado, nema veze s činjenicama.

D

Dado

Reply

B

Brko

04. Jun 2026 13:09h

Malica smatram licno jacem u Duelima i borbom za loptu, plus brzi je od burnica. Nemamo boljeg na toj poziciji poslje Kolasinca.

Quote Brko je napisao/la

03. Jun 2026 16:22h

Quote Dado je napisao/la

03. Jun 2026 15:40h

Malic je Roberto Carlos za Burnica, Taj covjek u 2 Bundesligi je prosjecan igrac … bez ikakvih posebno jakih statistika ali eto Bajramovic je njegov ljubimac… steta za Malica …

Obojica nemaju sta da traze u ekipi

B

Brko

Reply

D

Dado

03. Jun 2026 16:22h

Obojica nemaju sta da traze u ekipi

Quote Dado je napisao/la

03. Jun 2026 15:40h

Malic je Roberto Carlos za Burnica, Taj covjek u 2 Bundesligi je prosjecan igrac … bez ikakvih posebno jakih statistika ali eto Bajramovic je njegov ljubimac… steta za Malica …

B

Brko

Reply

A

Anonymous

03. Jun 2026 16:22h

Bas tako,i on sam nezna sta ce tu🫣

Quote Anonymous je napisao/la

03. Jun 2026 09:43h

Quote NicaZE je napisao/la

03. Jun 2026 06:39h

Malić je svestraniji od Čelika, a Čelik je peti štoper, čak šesti ako računamo i Seu. Bolje bi bilo da je prijavio Malića nego Čelika.

Malic naj slabiji igrac na spisku. Koja ti je to logika,Celik u ligi petice,Malic u prosjecnom Sturmu i sta je u ovoj sezoni odigrao,vise na klupi nego na terenu i uodigranim utakmicama u vecini naj slabije ocjenjen igrac. Lako za provjeriti…..

D

Dado

03. Jun 2026 15:40h

Malic je Roberto Carlos za Burnica, Taj covjek u 2 Bundesligi je prosjecan igrac … bez ikakvih posebno jakih statistika ali eto Bajramovic je njegov ljubimac… steta za Malica …

S

Seva meilo

Reply

A

Anonymous

03. Jun 2026 15:10h

Nije nego Mujakic ali ubjedljivo.
Ni njemu nije jasno otkud on ovdje.

Quote Anonymous je napisao/la

03. Jun 2026 09:43h

Quote NicaZE je napisao/la

03. Jun 2026 06:39h

Malić je svestraniji od Čelika, a Čelik je peti štoper, čak šesti ako računamo i Seu. Bolje bi bilo da je prijavio Malića nego Čelika.

Malic naj slabiji igrac na spisku. Koja ti je to logika,Celik u ligi petice,Malic u prosjecnom Sturmu i sta je u ovoj sezoni odigrao,vise na klupi nego na terenu i uodigranim utakmicama u vecini naj slabije ocjenjen igrac. Lako za provjeriti…..

A

Anonymous3

Reply

T

Terminator

03. Jun 2026 12:27h

To reci nam, vodio si Real, Atletico, Bayern i PSG. Tebe cemo slusati

Quote Terminator je napisao/la

03. Jun 2026 03:55h

Kostat ce nas ovo. Poveli smo i previse igraca koji nikako nisu trenirali.
Kad budemo igrali na vrucini vidjet ce se taj nedostatak snage.

N

nanaqqqq

Reply

S

Strucnjak

03. Jun 2026 10:31h

Nismo mogli dva pasa uvezati protiv Makedonije, ispadamo iz grupe

Quote Strucnjak je napisao/la

03. Jun 2026 00:02h

Tabakovic je nas najabolji napadac trenutno i on sam sebe izbaci sa Svjetskog! Dragi Harise… i kad se vratis nece to biti to.. izgubi se forma za 15 dana ko da nisi nikad ni trenirao

A

Anonymous

Reply

N

NicaZE

03. Jun 2026 09:43h

Malic naj slabiji igrac na spisku. Koja ti je to logika,Celik u ligi petice,Malic u prosjecnom Sturmu i sta je u ovoj sezoni odigrao,vise na klupi nego na terenu i uodigranim utakmicama u vecini naj slabije ocjenjen igrac. Lako za provjeriti…..

Quote NicaZE je napisao/la

03. Jun 2026 06:39h

Malić je svestraniji od Čelika, a Čelik je peti štoper, čak šesti ako računamo i Seu. Bolje bi bilo da je prijavio Malića nego Čelika.

D

danko

Reply

N

NicaZE

03. Jun 2026 08:40h

nama skripi po lijevoj strani dakle umjesto mujakica trebali su ic karic ili gazibegovic ovo je barbina greska

Quote NicaZE je napisao/la

03. Jun 2026 06:39h

Malić je svestraniji od Čelika, a Čelik je peti štoper, čak šesti ako računamo i Seu. Bolje bi bilo da je prijavio Malića nego Čelika.

D

dre

Reply

A

Anonimus151

03. Jun 2026 08:21h

drugaciji smo jer je haris nas jedini supersub, nemamo taj roster i ekskluzivitet da ga izostavimo ko drugi

Quote Anonimus151 je napisao/la

03. Jun 2026 07:42h

Quote NicaZE je napisao/la

03. Jun 2026 06:39h

Malić je svestraniji od Čelika, a Čelik je peti štoper, čak šesti ako računamo i Seu. Bolje bi bilo da je prijavio Malića nego Čelika.

Neka Čelika, Maiić ok, ali umjesto Tabakovica, ovaj scenario smo gledali sa Halilovicem na zadnjem prvenstvu u kosarci, bice eventualno spreman nakon trece utakmice, to je lutrija, odmah kad se povredio znalo se da je ozbiljno ali haj da mu se taj san ispuni, zasluzio je, a taj san nas moze kostati, zadnja provjera pred odlazak, ko je spreman odigrati bar 15 minuta, ok ali sad nadati se da ce moci, jace reprezentacije ostavljaju najbolje kod kuce ako su povredeni, sto smo mi drugovaciji.

A

Anonimus151

Reply

N

NicaZE

03. Jun 2026 07:42h

Neka Čelika, Maiić ok, ali umjesto Tabakovica, ovaj scenario smo gledali sa Halilovicem na zadnjem prvenstvu u kosarci, bice eventualno spreman nakon trece utakmice, to je lutrija, odmah kad se povredio znalo se da je ozbiljno ali haj da mu se taj san ispuni, zasluzio je, a taj san nas moze kostati, zadnja provjera pred odlazak, ko je spreman odigrati bar 15 minuta, ok ali sad nadati se da ce moci, jace reprezentacije ostavljaju najbolje kod kuce ako su povredeni, sto smo mi drugovaciji.

Quote NicaZE je napisao/la

03. Jun 2026 06:39h

Malić je svestraniji od Čelika, a Čelik je peti štoper, čak šesti ako računamo i Seu. Bolje bi bilo da je prijavio Malića nego Čelika.

N

NicaZE

03. Jun 2026 06:39h

Malić je svestraniji od Čelika, a Čelik je peti štoper, čak šesti ako računamo i Seu. Bolje bi bilo da je prijavio Malića nego Čelika.

H

Holandez

Reply

S

Strucnjak

03. Jun 2026 05:55h

Strucnjak ne slazem se pa ne izostaje Haris igracki trenazno pet godina vec pet sest sedmica da bude toliko hendikepiran toliko koliko pricas.
Kad si golgeter posebno kad igras za svoju zemlju za jednog kolostasa kao Haris nikakav problem vjeum mi zabija Svicarcima u raslje.
Lijep pozdrav

Quote Strucnjak je napisao/la

03. Jun 2026 00:02h

Tabakovic je nas najabolji napadac trenutno i on sam sebe izbaci sa Svjetskog! Dragi Harise… i kad se vratis nece to biti to.. izgubi se forma za 15 dana ko da nisi nikad ni trenirao

T

Terminator

03. Jun 2026 03:55h

Kostat ce nas ovo. Poveli smo i previse igraca koji nikako nisu trenirali.
Kad budemo igrali na vrucini vidjet ce se taj nedostatak snage.

R

Rema

Reply

S

Strucnjak

03. Jun 2026 00:55h

Ma treba nam za 20-25min protiv Svice i Katara. Moze to on odigrati na svjezinu. Plus ako moze poceti sa treningom poslije recimo Kanade on bi trebao biti u potpunosti spreman za drugi krug.

Quote Strucnjak je napisao/la

03. Jun 2026 00:02h

Tabakovic je nas najabolji napadac trenutno i on sam sebe izbaci sa Svjetskog! Dragi Harise… i kad se vratis nece to biti to.. izgubi se forma za 15 dana ko da nisi nikad ni trenirao

1

1222222

03. Jun 2026 00:44h

Nije mi jasno šta je sa drugim medijima????? Reprezentacija igra na Svjetskom prvenstvu jedino vi imate slike igrača, spisak reprezentacije, neke osnovne informacije koje bi svako valjda morao imati????????

S

Strucnjak

03. Jun 2026 00:02h

Tabakovic je nas najabolji napadac trenutno i on sam sebe izbaci sa Svjetskog! Dragi Harise… i kad se vratis nece to biti to.. izgubi se forma za 15 dana ko da nisi nikad ni trenirao