Prijavite komentar

Odaberite razlog prijave komentara uz eventualni kratki opis

Odgovora

10

Link

03. Jun

Uključi se u diskusiju

H

Holandez

04. Jun 2026 09:47h

Za ligu nacija mislim da ce se reprezentaciji vec tad prikljuciti mali Jakupovic is SAD.
Jer mali je kapitalac svjetskih razmjera sa 16 godina imati onakvu tekniku u lijevoj i desnoj nozi te skok igri .
Bazdar je za mene zaista tanak iskreno zao mi sto umjesto njega nije na SP isao Smail Prevljak koji ima odlicnu sezonu iza sebe i malo vise iskustva od Bazdara.
Ali dobro kako je tako je ipak Barbarez i strucni stozer najbolje znaju

R

realist

04. Jun 2026 08:28h

lukicu i bazdaru dati sansu u ligi naciji ako se ne pokazu okrenut se novim nadama mada lukic ako ode u saudiju ja bih ga odmah otpisao

B

Ballbarez

Reply

N

NicaZE

04. Jun 2026 07:54h

Ti NicaZE imaš definitevno najgluplje komentare ovdje, što nije ni malo lako postići. Pravi Keyboard Warrior. Sve preko tastature znaš, šta ko misli, šta ko osjeća. Zadivljujuće.

Quote NicaZE je napisao/la

04. Jun 2026 06:50h

Quote Seva meilo je napisao/la

04. Jun 2026 01:11h

To je to
Ali i na kraju ce I 5 biti malo.
Tabakovic povreda.
Dzeko tek sad ulazi fakticki u trenazni dio.
Za Lukica je ovo malo velik zalogaj.
Bazdar ni poso ni doso I tako godinama.
Demirovic ko da je na mrvama spao.Nek mu nadju kakvu nenu da mu stravu salije.

Uh, Jovo je trn u oku našeg Bošnje, pa to ti je.

H

Holandez

Reply

S

Seva meilo

04. Jun 2026 07:45h

Ne bi se bas slozio za Lukica ima on itekako sta da pokaze najzad vidjet ce mo kad zabije protiv paname drukcije ce se pisati.

Quote Seva meilo je napisao/la

04. Jun 2026 01:11h

Quote Strucnjak je napisao/la

04. Jun 2026 00:27h

Šteta sto se taj nesretni Baždar ne razvija pravilno. Eto sve su iz stafa uradili da ga poguraju ali ima neki bag. Ocekivao sam od njega puno vise do sada. Sad je imao srece u reprezentaciji, malo je na mladost tu, mora to da mu bude jasno. Nije na osnovu klupskog dometa. Vrlo vjerovatno nakon Svjetskog gubi status reprezentativca. Dolaze Pejčinović, Jakupović mozda i neki novi.

To je to
Ali i na kraju ce I 5 biti malo.
Tabakovic povreda.
Dzeko tek sad ulazi fakticki u trenazni dio.
Za Lukica je ovo malo velik zalogaj.
Bazdar ni poso ni doso I tako godinama.
Demirovic ko da je na mrvama spao.Nek mu nadju kakvu nenu da mu stravu salije.

N

NicaZE

04. Jun 2026 06:50h

Jovo tri gola u grupnoj fazi.

N

NicaZE

Reply

S

Seva meilo

04. Jun 2026 06:50h

Uh, Jovo je trn u oku našeg Bošnje, pa to ti je.

Quote Seva meilo je napisao/la

04. Jun 2026 01:11h

Quote Strucnjak je napisao/la

04. Jun 2026 00:27h

Šteta sto se taj nesretni Baždar ne razvija pravilno. Eto sve su iz stafa uradili da ga poguraju ali ima neki bag. Ocekivao sam od njega puno vise do sada. Sad je imao srece u reprezentaciji, malo je na mladost tu, mora to da mu bude jasno. Nije na osnovu klupskog dometa. Vrlo vjerovatno nakon Svjetskog gubi status reprezentativca. Dolaze Pejčinović, Jakupović mozda i neki novi.

To je to
Ali i na kraju ce I 5 biti malo.
Tabakovic povreda.
Dzeko tek sad ulazi fakticki u trenazni dio.
Za Lukica je ovo malo velik zalogaj.
Bazdar ni poso ni doso I tako godinama.
Demirovic ko da je na mrvama spao.Nek mu nadju kakvu nenu da mu stravu salije.

E

Edis

04. Jun 2026 05:40h

Baždar je propustio šanse i to je to , dati nekom drugom šansu.

S

Seva meilo

Reply

S

Strucnjak

04. Jun 2026 01:11h

To je to
Ali i na kraju ce I 5 biti malo.
Tabakovic povreda.
Dzeko tek sad ulazi fakticki u trenazni dio.
Za Lukica je ovo malo velik zalogaj.
Bazdar ni poso ni doso I tako godinama.
Demirovic ko da je na mrvama spao.Nek mu nadju kakvu nenu da mu stravu salije.

Quote Strucnjak je napisao/la

04. Jun 2026 00:27h

Šteta sto se taj nesretni Baždar ne razvija pravilno. Eto sve su iz stafa uradili da ga poguraju ali ima neki bag. Ocekivao sam od njega puno vise do sada. Sad je imao srece u reprezentaciji, malo je na mladost tu, mora to da mu bude jasno. Nije na osnovu klupskog dometa. Vrlo vjerovatno nakon Svjetskog gubi status reprezentativca. Dolaze Pejčinović, Jakupović mozda i neki novi.

S

Strucnjak

04. Jun 2026 00:27h

Šteta sto se taj nesretni Baždar ne razvija pravilno. Eto sve su iz stafa uradili da ga poguraju ali ima neki bag. Ocekivao sam od njega puno vise do sada. Sad je imao srece u reprezentaciji, malo je na mladost tu, mora to da mu bude jasno. Nije na osnovu klupskog dometa. Vrlo vjerovatno nakon Svjetskog gubi status reprezentativca. Dolaze Pejčinović, Jakupović mozda i neki novi.

S

Stupidity maxx

03. Jun 2026 22:08h

zasto ima kanada samo 25