R
reprezentacija.ba
03. Jun 2026
Selektori reprezentacije iz naše grupe na SP poslali su FIFA-i konačni spisak igrača.
Bosna i Hercegovima je pozvala pet klasičnih napadača (Džeko, Demirović, Tabaković, Baždar i Lukić), a to je najviše od svih ekipa u grupi B.
Na spisku domaćina prvenstva Kanade su četiri napadača, dok Švicarska i Katar imaju po tri.
Sve reprezentacije iz naše grupe su isti broj golmana i defanzivaca.
Najviše veznjaka imaju Švicarska i Katar.
03. Jun
R
realist
04. Jun 2026 08:28h
lukicu i bazdaru dati sansu u ligi naciji ako se ne pokazu okrenut se novim nadama mada lukic ako ode u saudiju ja bih ga odmah otpisao
B
Ballbarez
N
NicaZE
04. Jun 2026 07:54h
Ti NicaZE imaš definitevno najgluplje komentare ovdje, što nije ni malo lako postići. Pravi Keyboard Warrior. Sve preko tastature znaš, šta ko misli, šta ko osjeća. Zadivljujuće.
04. Jun 2026 06:50h
04. Jun 2026 01:11h
To je to
Ali i na kraju ce I 5 biti malo.
Tabakovic povreda.
Dzeko tek sad ulazi fakticki u trenazni dio.
Za Lukica je ovo malo velik zalogaj.
Bazdar ni poso ni doso I tako godinama.
Demirovic ko da je na mrvama spao.Nek mu nadju kakvu nenu da mu stravu salije.
Uh, Jovo je trn u oku našeg Bošnje, pa to ti je.
H
Holandez
S
Seva meilo
04. Jun 2026 07:45h
Ne bi se bas slozio za Lukica ima on itekako sta da pokaze najzad vidjet ce mo kad zabije protiv paname drukcije ce se pisati.
04. Jun 2026 01:11h
04. Jun 2026 00:27h
Šteta sto se taj nesretni Baždar ne razvija pravilno. Eto sve su iz stafa uradili da ga poguraju ali ima neki bag. Ocekivao sam od njega puno vise do sada. Sad je imao srece u reprezentaciji, malo je na mladost tu, mora to da mu bude jasno. Nije na osnovu klupskog dometa. Vrlo vjerovatno nakon Svjetskog gubi status reprezentativca. Dolaze Pejčinović, Jakupović mozda i neki novi.
To je to
Ali i na kraju ce I 5 biti malo.
Tabakovic povreda.
Dzeko tek sad ulazi fakticki u trenazni dio.
Za Lukica je ovo malo velik zalogaj.
Bazdar ni poso ni doso I tako godinama.
Demirovic ko da je na mrvama spao.Nek mu nadju kakvu nenu da mu stravu salije.
N
NicaZE
04. Jun 2026 06:50h
Jovo tri gola u grupnoj fazi.
N
NicaZE
S
Seva meilo
04. Jun 2026 06:50h
Uh, Jovo je trn u oku našeg Bošnje, pa to ti je.
04. Jun 2026 01:11h
04. Jun 2026 00:27h
Šteta sto se taj nesretni Baždar ne razvija pravilno. Eto sve su iz stafa uradili da ga poguraju ali ima neki bag. Ocekivao sam od njega puno vise do sada. Sad je imao srece u reprezentaciji, malo je na mladost tu, mora to da mu bude jasno. Nije na osnovu klupskog dometa. Vrlo vjerovatno nakon Svjetskog gubi status reprezentativca. Dolaze Pejčinović, Jakupović mozda i neki novi.
To je to
Ali i na kraju ce I 5 biti malo.
Tabakovic povreda.
Dzeko tek sad ulazi fakticki u trenazni dio.
Za Lukica je ovo malo velik zalogaj.
Bazdar ni poso ni doso I tako godinama.
Demirovic ko da je na mrvama spao.Nek mu nadju kakvu nenu da mu stravu salije.
E
Edis
04. Jun 2026 05:40h
Baždar je propustio šanse i to je to , dati nekom drugom šansu.
S
Seva meilo
S
Strucnjak
04. Jun 2026 01:11h
To je to
Ali i na kraju ce I 5 biti malo.
Tabakovic povreda.
Dzeko tek sad ulazi fakticki u trenazni dio.
Za Lukica je ovo malo velik zalogaj.
Bazdar ni poso ni doso I tako godinama.
Demirovic ko da je na mrvama spao.Nek mu nadju kakvu nenu da mu stravu salije.
04. Jun 2026 00:27h
Šteta sto se taj nesretni Baždar ne razvija pravilno. Eto sve su iz stafa uradili da ga poguraju ali ima neki bag. Ocekivao sam od njega puno vise do sada. Sad je imao srece u reprezentaciji, malo je na mladost tu, mora to da mu bude jasno. Nije na osnovu klupskog dometa. Vrlo vjerovatno nakon Svjetskog gubi status reprezentativca. Dolaze Pejčinović, Jakupović mozda i neki novi.
S
Strucnjak
04. Jun 2026 00:27h
Šteta sto se taj nesretni Baždar ne razvija pravilno. Eto sve su iz stafa uradili da ga poguraju ali ima neki bag. Ocekivao sam od njega puno vise do sada. Sad je imao srece u reprezentaciji, malo je na mladost tu, mora to da mu bude jasno. Nije na osnovu klupskog dometa. Vrlo vjerovatno nakon Svjetskog gubi status reprezentativca. Dolaze Pejčinović, Jakupović mozda i neki novi.
S
Stupidity maxx
03. Jun 2026 22:08h
zasto ima kanada samo 25
H
Holandez
04. Jun 2026 09:47h
Za ligu nacija mislim da ce se reprezentaciji vec tad prikljuciti mali Jakupovic is SAD.
Jer mali je kapitalac svjetskih razmjera sa 16 godina imati onakvu tekniku u lijevoj i desnoj nozi te skok igri .
Bazdar je za mene zaista tanak iskreno zao mi sto umjesto njega nije na SP isao Smail Prevljak koji ima odlicnu sezonu iza sebe i malo vise iskustva od Bazdara.
Ali dobro kako je tako je ipak Barbarez i strucni stozer najbolje znaju
1
0
Holandez