R
reprezentacija.ba
03. Jun 2026
Kerim Alajbegović (18) karijeru bi mogao nastaviti u Premiershipu.
Prema pisanjima engleskih medija, posebno onih bliskih klubu, Aston Villa želi bh. reprezentativca u svojim redovima.
“Aston Villa je održala sastanak s predstavnicima Kerima Alajbegovića.” informacije su koje je jutros, između ostalih, objavila Villareport.
Podsjetimo, u Leverkusenu čekaju dolazak novog trenera i njegov konačan stav o statusu Alajbegovića.
Alajbegović je upravo protiv Aston Ville bio odličan u Europa ligi protiv koje je upisao i asistenciju.
Podsjetimo i da je Reprezentacija.ba prvi ranije objavio informaciju da od strane Aston Ville postoji interes za Kerima.
Spomenimo i to da je iza Alajbegovića sjajna sezona u Salzburgu nakon koje se vratio u redove Bayer Leverkusena.
U dresu Salzburga odigrao je 44 utakmice, postigao 13 golova i upisao četiri asistencije.
03. Jun
S
ShuPac
H
Holandez
03. Jun 2026 18:42h
A
Anonimus151
03. Jun 2026 14:05h
Dortmund bi bila najbolja opcija a bilo je govora, trebalo bi nahuskati Kovaca da porazmisli o Kerimu.
S
Satko
03. Jun 2026 14:04h
Nije ovo dobro u toku priprema za SP pregovarati.
H
Holandez
H
HOLANDEZ
03. Jun 2026 13:40h
Seku mamu sve zensko u familiji ti hebem zasto koristis moj nick ?
03. Jun 2026 11:50h
DOBAR IZBOR ALI SAMO POD USLOVOM DA IMA OSIGURANO MJESTO U TIMU ILI DA OSTANE U LEVERU U STARTNIH 11 JEDNO OD TO DVOJE JE IDEALAN SCENARIJ
1
111
03. Jun 2026 13:32h
Spominju i Arsenal, samo da se zna. Sretno gdje god. Za početak da odigraju dobro na SP.
Z
Zanetti04
03. Jun 2026 13:21h
Ako odes u Italiju potpisi kraj karijere slobodno. Citam komentare, da covjek ne povjeruje…
H
Holandez
H
HOLANDEZ
03. Jun 2026 12:12h
M
Magic
03. Jun 2026 11:55h
Roma igra Champions league.
Aston Villa igra Champions league
Napoli igra Champions league
Arsenal igra Champions league.
Kerim ima tek18 Godina i igrat ce
Champions league!
Nek samo bjezi sto dalje od Leverkusen.
Losa atmosfera tamo. Necjene ga dosta
i Bayer svakako teski lopovi.
Kerim ce igrati za najbolje Klubove svijeta
i ima Potencijal da bude mozda najbolji
igrac Bosne ikad.
Naravno je jos rano of tome pricati a
svi vidimo da je moguce
H
HOLANDEZ
03. Jun 2026 11:50h
DOBAR IZBOR ALI SAMO POD USLOVOM DA IMA OSIGURANO MJESTO U TIMU ILI DA OSTANE U LEVERU U STARTNIH 11 JEDNO OD TO DVOJE JE IDEALAN SCENARIJ
H
HOLANDEZ
Đ
Đečo
03. Jun 2026 11:49h
SAMO AKO JE LUD OTICE U PROPALU ROMU
03. Jun 2026 11:35h
EPL i Bundesliga mnogo bolji za razvoj ovako napadački orijentiranog igrača nego mrtva Serie A
Đ
Đečo
03. Jun 2026 11:35h
EPL i Bundesliga mnogo bolji za razvoj ovako napadački orijentiranog igrača nego mrtva Serie A
H
Holandez
S
ShuPac
04. Jun 2026 00:25h
Koji paksu
03. Jun 2026 18:42h
03. Jun 2026 12:12h
Seljacicu karam ti seku nemoj koristiti moj nick
@Holandez, Ovaj izgleda koristi svacije nickove naizmjenicno. I meni to radi, mamicu mu.
0
0
Holandez