R
reprezentacija.ba
14. Maj 2026
Fudbalski savez BiH objavio je na svojim stranicama video animaciju kako bi trebalo izgledati novo Bilino Polje.
“Na današnjoj sjednici Generalne skupštine NS/FS BiH predstavljen je i idejni projekat izgradnje nacionalnog stadiona „Bilino polje“ u Zenici.”
Redovna sjednica Generalne Skupštine Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine održana je danas u hotelu „Hills“ na Ilidži.
Na otvaranju sjednice prisutne je prigodnim govorom pozdravio predsjednik NS/FS BiH Vico Zeljković, koji je između ostalog istakao da je uspjeh i plasman „A“ reprezentacije na Svjetsko prvenstvo plod kvalitetnog zajedničkog rada koji je imao jasnu strukturu i cilj. Takođe je pohvalio i rezultate ženske „A“ reprezentacije koja je prva u svojoj kvalifikacionoj grupi i ima velike šanse da se plasira u baraž za odlazak na Svjetsko prvenstvo.
Sjednici su prisustvovali Marco Ferri, FIFA regionalni koordinator za Evropu i Jozef Kliment, UEFA savjetnik za nacionalne asocijacije. Oni su čestitali NS/FS BiH i predsjedniku Zeljkovićuna istorijskom uspjehu i plasmanu „A“ reprezentacije na Mundijal, naglasivši da će FIFA i UEFA i u narednom periodu biti pouzdani partneri Saveza kroz infrastrukturne projekte, razvojne programe i kontinuiranu podršku unapređenju fudbala u Bosni i Hercegovini.
Poslije izbora radnih tijela Izborna komisija je konstatovala da je prisustvovalo 56 delegata, tako da je Skupština imala potrebni kvorum za rad i donošenje odluka.
Nakon prikazanih prezentacija delegati Skupštine jednoglasno su usvojili:
Izvještaj o radu NS/FS BiH za 2025. godinu; Izvještaj o izvršenju plana prihoda i rashoda NS/FS BiH za 2025. godinu; Revizorski izvještaj NS/FS BiH za 2025. godinu; Plan rada NS/FS BiH za 2026. godinu; Plan prihoda i rashoda NS/FS BiH za 2026. godinu.Izjavu predsjednika NS/FS BiH Vice Zeljkovića po završetku sjednice možete pogledati u video prilogu.
14. Maj
N
NicaZE
N
Nova masina
14. Maj 2026 19:18h
Onako ti je kako biraš kad izađeš na izbore. (Samo nemoj tražiti opravdanje u “svi su isti” pa ti zato moraš opet po starom.)
14. Maj 2026 17:41h
Ja od svog djetinstva a evo ostario sam cekajuci stadione autoputeve . Idejni projekata nagledo 80 do sad koseva grbavica tusnjeva . A na kraju sta ke bilo hankina ruta . Sit sam nacrta ko pas ljutike vise
N
NicaZE
S
SPALEVIC
14. Maj 2026 19:15h
Biće konkretno kad “državnici” koje birate na izborima budu pričali o javnim radovima a ne o etničkom ponosu i patriotizmu, kad budu odlučili da ulažu u javne radove umjesto što trpaju u tajkunske džepove pa se kasnije raskusuravaju. Ne misliš valjda da će savez finansirati stadion ?
14. Maj 2026 15:57h
Ubleha totalna, ništa konkretno
N
NicaZE
1
111
14. Maj 2026 19:08h
Kojem “zaštićenom klubu”? Zrinjskom, koji je redovno u “evropskom proljeću” ili Borcu koji je dogurao do pred sam kraj u Ligi Konferencija? Ko ih je tamo štitio? Putin, raspali Tuđman?
N
NicaZE
N
NicaZE
14. Maj 2026 19:03h
Liga smanjena, a 1. lige se spajaju u jednu, k'o u normalnom svijetu, 2. se reorganiziraju po entitetima ali da budu kvalitetna podrška prvoj. Šta još ovaj “naš” Begić nije odradio a što Pušina, Čolaković, Pašalić i Ušanović nisu stigli da urade za bolje sutra bh.fudbala, pa da ga dižemo iz mrtvih?
14. Maj 2026 19:00h
14. Maj 2026 16:30h
Gledaj stručnjaka u komentarima u sve se razumiju od arhiktekture do nuklearke .
svaka čast gospodine vico uradili ste vise za bh nogomet od bilo kojeg drugog potkupljivo bosnje pogotovo raspalog kreolskog Begica
26 godina je Bošnjo vladao bh. fudbalom pa su Osim i Bajević morali hodati po Evropi i moliti da se skine suspenzija. Samo je Munja završio na robiji. 2021 kad je Vico došao na vlast u bh.fudbalu utakmice su se igrale po danu, u blatu, i sa unaprijed upisanim bodovima, a u Evropi kad FKS dogura do trećeg pretkola k'o da je osvojena LŠ. Od 2021 klubovi skoro redovno u evropskom proljeću, doduše “neprijateljski”, ali ljudi znaju, šta ćeš. Tereni i reflektori su pod mora u PL, VAR, svjetsko prvenstvo, ali Srbin je, ne može mahala to da podnese, hebi ga.
N
NicaZE
H
Holandez
14. Maj 2026 19:00h
26 godina je Bošnjo vladao bh. fudbalom pa su Osim i Bajević morali hodati po Evropi i moliti da se skine suspenzija. Samo je Munja završio na robiji. 2021 kad je Vico došao na vlast u bh.fudbalu utakmice su se igrale po danu, u blatu, i sa unaprijed upisanim bodovima, a u Evropi kad FKS dogura do trećeg pretkola k'o da je osvojena LŠ. Od 2021 klubovi skoro redovno u evropskom proljeću, doduše “neprijateljski”, ali ljudi znaju, šta ćeš. Tereni i reflektori su pod mora u PL, VAR, svjetsko prvenstvo, ali Srbin je, ne može mahala to da podnese, hebi ga.
14. Maj 2026 16:30h
Gledaj stručnjaka u komentarima u sve se razumiju od arhiktekture do nuklearke .
svaka čast gospodine vico uradili ste vise za bh nogomet od bilo kojeg drugog potkupljivo bosnje pogotovo raspalog kreolskog Begica
S
Sraamota
14. Maj 2026 18:19h
A sto u Zenici , Zenica je ruglo
S
Sraamota
S
Stop
14. Maj 2026 18:18h
Ma i ovo ce bit tako vjeruj
14. Maj 2026 16:35h
Najviše volim da gledam ove fotografije kako će šta izgledat :'D
Kod nas u Tuzli naprimjer deset godina iznad neke barake stoji plakat kristaliko. Nešto na fazon Dubaija ovo ono.
N
Nova masina
14. Maj 2026 17:41h
Ja od svog djetinstva a evo ostario sam cekajuci stadione autoputeve . Idejni projekata nagledo 80 do sad koseva grbavica tusnjeva . A na kraju sta ke bilo hankina ruta . Sit sam nacrta ko pas ljutike vise
H
Holandez
1
111
14. Maj 2026 17:30h
Sarajevo i željezničar godinama dobijali tekme protiv satelitskih klubova po selima pored Sarajeva a o suđenju da ne govorim najveća mafija . Samo realnost i istina Nije vico kriv što su ovi danas posebno u FK Sarajevu nesposobni Borac za Sarajevo Ozbiljniji i bolji klub
S
Stručnjak
14. Maj 2026 17:23h
Dobro je to! Jos ako grad uredi ono okolo ruglo moze nesto i da se uradi tu. Odlicno. Vico eto ako uradis ovaj stadion neka te Bakir Izetbegovic poljubi u dupe!
F
Frtg
F
Fudo
14. Maj 2026 17:12h
Pa
14. Maj 2026 16:59h
Pazi jarane, opravice i zgrade okolo stadiona. Naova fasada, nova drveca, novi golfovi. Svaka cast!
D
Damir
14. Maj 2026 17:02h
Mozda 2040. godine ako uopste i tada.
V
veliki nosonja
1
111
14. Maj 2026 17:00h
Veliki nosovi su skroz uzbudjeni, trljaju dlanove
14. Maj 2026 15:52h
Za svaki projekt bi trebale postojati osnovne informacije, tipa, koliko košta i kad počinje gradnja. Ovi ljudi nemaju novac za tako nešto. Od SP, čak i da sve usmjere u to, ne mogu pokriti ni 10 posto. Takav stadion u današnje vrijeme košta min. 150 miliona maraka.
F
Fudo
14. Maj 2026 16:59h
Pazi jarane, opravice i zgrade okolo stadiona. Naova fasada, nova drveca, novi golfovi. Svaka cast!
K
Komunista
1
111
14. Maj 2026 16:57h
Kapital
14. Maj 2026 16:46h
14. Maj 2026 16:32h
Dobro jutro Columbo jesi to otkrio toplu vodu?
sad se vrati i pročitaj Text opet pa ćeš dobiti odgovore
ljudi komentarisu a da ne pročitaju
Postoji li plan finasiranja: Da li je ijedan nivo vlasti rekao da će se uključiti? Hoće li UEFA/FIFA dati sredstva…privatni kapital? Ništa!
1
111
1
111
14. Maj 2026 16:49h
O suđenju i puštanju utakmica zaštićenom klubu da ne pričamo…
14. Maj 2026 16:48h
14. Maj 2026 16:30h
Gledaj stručnjaka u komentarima u sve se razumiju od arhiktekture do nuklearke .
svaka čast gospodine vico uradili ste vise za bh nogomet od bilo kojeg drugog potkupljivo bosnje pogotovo raspalog kreolskog Begica
Jeste, izbacio i ugasio dva kluba, dok trećem nije dao ući u PL. Tim se može pohvaliti, na tvoje zadovoljstvo očito.
1
111
H
Holandez
14. Maj 2026 16:48h
Jeste, izbacio i ugasio dva kluba, dok trećem nije dao ući u PL. Tim se može pohvaliti, na tvoje zadovoljstvo očito.
14. Maj 2026 16:30h
Gledaj stručnjaka u komentarima u sve se razumiju od arhiktekture do nuklearke .
svaka čast gospodine vico uradili ste vise za bh nogomet od bilo kojeg drugog potkupljivo bosnje pogotovo raspalog kreolskog Begica
1
111
H
Holandez
14. Maj 2026 16:46h
Postoji li plan finasiranja: Da li je ijedan nivo vlasti rekao da će se uključiti? Hoće li UEFA/FIFA dati sredstva…privatni kapital? Ništa!
14. Maj 2026 16:32h
14. Maj 2026 15:52h
Za svaki projekt bi trebale postojati osnovne informacije, tipa, koliko košta i kad počinje gradnja. Ovi ljudi nemaju novac za tako nešto. Od SP, čak i da sve usmjere u to, ne mogu pokriti ni 10 posto. Takav stadion u današnje vrijeme košta min. 150 miliona maraka.
Dobro jutro Columbo jesi to otkrio toplu vodu?
sad se vrati i pročitaj Text opet pa ćeš dobiti odgovore
ljudi komentarisu a da ne pročitaju
M
murja
H
Holandez
14. Maj 2026 16:37h
Kakav ti je to nick predsjednice? Da nije holandska tura na stolu?
14. Maj 2026 16:32h
14. Maj 2026 15:52h
Za svaki projekt bi trebale postojati osnovne informacije, tipa, koliko košta i kad počinje gradnja. Ovi ljudi nemaju novac za tako nešto. Od SP, čak i da sve usmjere u to, ne mogu pokriti ni 10 posto. Takav stadion u današnje vrijeme košta min. 150 miliona maraka.
Dobro jutro Columbo jesi to otkrio toplu vodu?
sad se vrati i pročitaj Text opet pa ćeš dobiti odgovore
ljudi komentarisu a da ne pročitaju
A
asko
14. Maj 2026 16:37h
Vico bolje vidi sa ujakom zatvore da popravite, trebaće vam kad tad
S
Stop
14. Maj 2026 16:35h
Najviše volim da gledam ove fotografije kako će šta izgledat :'D
Kod nas u Tuzli naprimjer deset godina iznad neke barake stoji plakat kristaliko. Nešto na fazon Dubaija ovo ono.
H
Holandez
1
111
14. Maj 2026 16:32h
Dobro jutro Columbo jesi to otkrio toplu vodu?
sad se vrati i pročitaj Text opet pa ćeš dobiti odgovore
ljudi komentarisu a da ne pročitaju
14. Maj 2026 15:52h
Za svaki projekt bi trebale postojati osnovne informacije, tipa, koliko košta i kad počinje gradnja. Ovi ljudi nemaju novac za tako nešto. Od SP, čak i da sve usmjere u to, ne mogu pokriti ni 10 posto. Takav stadion u današnje vrijeme košta min. 150 miliona maraka.
H
Holandez
14. Maj 2026 16:30h
Gledaj stručnjaka u komentarima u sve se razumiju od arhiktekture do nuklearke .
svaka čast gospodine vico uradili ste vise za bh nogomet od bilo kojeg drugog potkupljivo bosnje pogotovo raspalog kreolskog Begica
S
SPALEVIC
14. Maj 2026 15:57h
Ubleha totalna, ništa konkretno
1
111
14. Maj 2026 15:52h
Za svaki projekt bi trebale postojati osnovne informacije, tipa, koliko košta i kad počinje gradnja. Ovi ljudi nemaju novac za tako nešto. Od SP, čak i da sve usmjere u to, ne mogu pokriti ni 10 posto. Takav stadion u današnje vrijeme košta min. 150 miliona maraka.
B
Bosnjo724
S
Sraamota
17. Maj 2026 20:57h
Mama ti je rugla
14. Maj 2026 18:19h
A sto u Zenici , Zenica je ruglo
0
0
Bosnjo724