Prijavite komentar

Odaberite razlog prijave komentara uz eventualni kratki opis

Odgovora

26

Link

14. Maj

Uključi se u diskusiju

B

Bosnjo724

Reply

S

Sraamota

17. Maj 2026 20:57h

Mama ti je rugla

Quote Sraamota je napisao/la

14. Maj 2026 18:19h

A sto u Zenici , Zenica je ruglo

N

NicaZE

Reply

N

Nova masina

14. Maj 2026 19:18h

Onako ti je kako biraš kad izađeš na izbore. (Samo nemoj tražiti opravdanje u “svi su isti” pa ti zato moraš opet po starom.)

Quote Nova masina je napisao/la

14. Maj 2026 17:41h

Ja od svog djetinstva a evo ostario sam cekajuci stadione autoputeve . Idejni projekata nagledo 80 do sad koseva grbavica tusnjeva . A na kraju sta ke bilo hankina ruta . Sit sam nacrta ko pas ljutike vise

N

NicaZE

Reply

S

SPALEVIC

14. Maj 2026 19:15h

Biće konkretno kad “državnici” koje birate na izborima budu pričali o javnim radovima a ne o etničkom ponosu i patriotizmu, kad budu odlučili da ulažu u javne radove umjesto što trpaju u tajkunske džepove pa se kasnije raskusuravaju. Ne misliš valjda da će savez finansirati stadion ?

Quote SPALEVIC je napisao/la

14. Maj 2026 15:57h

Ubleha totalna, ništa konkretno

N

NicaZE

Reply

1

111

14. Maj 2026 19:08h

Kojem “zaštićenom klubu”? Zrinjskom, koji je redovno u “evropskom proljeću” ili Borcu koji je dogurao do pred sam kraj u Ligi Konferencija? Ko ih je tamo štitio? Putin, raspali Tuđman?

Quote 111 je napisao/la

14. Maj 2026 16:49h

Quote 111 je napisao/la

14. Maj 2026 16:48h

Jeste, izbacio i ugasio dva kluba, dok trećem nije dao ući u PL. Tim se može pohvaliti, na tvoje zadovoljstvo očito.

O suđenju i puštanju utakmica zaštićenom klubu da ne pričamo…

N

NicaZE

Reply

N

NicaZE

14. Maj 2026 19:03h

Liga smanjena, a 1. lige se spajaju u jednu, k'o u normalnom svijetu, 2. se reorganiziraju po entitetima ali da budu kvalitetna podrška prvoj. Šta još ovaj “naš” Begić nije odradio a što Pušina, Čolaković, Pašalić i Ušanović nisu stigli da urade za bolje sutra bh.fudbala, pa da ga dižemo iz mrtvih?

Quote NicaZE je napisao/la

14. Maj 2026 19:00h

Quote Holandez je napisao/la

14. Maj 2026 16:30h

Gledaj stručnjaka u komentarima u sve se razumiju od arhiktekture do nuklearke .
svaka čast gospodine vico uradili ste vise za bh nogomet od bilo kojeg drugog potkupljivo bosnje pogotovo raspalog kreolskog Begica

26 godina je Bošnjo vladao bh. fudbalom pa su Osim i Bajević morali hodati po Evropi i moliti da se skine suspenzija. Samo je Munja završio na robiji. 2021 kad je Vico došao na vlast u bh.fudbalu utakmice su se igrale po danu, u blatu, i sa unaprijed upisanim bodovima, a u Evropi kad FKS dogura do trećeg pretkola k'o da je osvojena LŠ. Od 2021 klubovi skoro redovno u evropskom proljeću, doduše “neprijateljski”, ali ljudi znaju, šta ćeš. Tereni i reflektori su pod mora u PL, VAR, svjetsko prvenstvo, ali Srbin je, ne može mahala to da podnese, hebi ga.

N

NicaZE

Reply

H

Holandez

14. Maj 2026 19:00h

26 godina je Bošnjo vladao bh. fudbalom pa su Osim i Bajević morali hodati po Evropi i moliti da se skine suspenzija. Samo je Munja završio na robiji. 2021 kad je Vico došao na vlast u bh.fudbalu utakmice su se igrale po danu, u blatu, i sa unaprijed upisanim bodovima, a u Evropi kad FKS dogura do trećeg pretkola k'o da je osvojena LŠ. Od 2021 klubovi skoro redovno u evropskom proljeću, doduše “neprijateljski”, ali ljudi znaju, šta ćeš. Tereni i reflektori su pod mora u PL, VAR, svjetsko prvenstvo, ali Srbin je, ne može mahala to da podnese, hebi ga.

Quote Holandez je napisao/la

14. Maj 2026 16:30h

Gledaj stručnjaka u komentarima u sve se razumiju od arhiktekture do nuklearke .
svaka čast gospodine vico uradili ste vise za bh nogomet od bilo kojeg drugog potkupljivo bosnje pogotovo raspalog kreolskog Begica

S

Sraamota

14. Maj 2026 18:19h

A sto u Zenici , Zenica je ruglo

S

Sraamota

Reply

S

Stop

14. Maj 2026 18:18h

Ma i ovo ce bit tako vjeruj

Quote Stop je napisao/la

14. Maj 2026 16:35h

Najviše volim da gledam ove fotografije kako će šta izgledat :'D
Kod nas u Tuzli naprimjer deset godina iznad neke barake stoji plakat kristaliko. Nešto na fazon Dubaija ovo ono.

N

Nova masina

14. Maj 2026 17:41h

Ja od svog djetinstva a evo ostario sam cekajuci stadione autoputeve . Idejni projekata nagledo 80 do sad koseva grbavica tusnjeva . A na kraju sta ke bilo hankina ruta . Sit sam nacrta ko pas ljutike vise

H

Holandez

Reply

1

111

14. Maj 2026 17:30h

Sarajevo i željezničar godinama dobijali tekme protiv satelitskih klubova po selima pored Sarajeva a o suđenju da ne govorim najveća mafija . Samo realnost i istina Nije vico kriv što su ovi danas posebno u FK Sarajevu nesposobni Borac za Sarajevo Ozbiljniji i bolji klub

Quote 111 je napisao/la

14. Maj 2026 16:49h

Quote 111 je napisao/la

14. Maj 2026 16:48h

Jeste, izbacio i ugasio dva kluba, dok trećem nije dao ući u PL. Tim se može pohvaliti, na tvoje zadovoljstvo očito.

O suđenju i puštanju utakmica zaštićenom klubu da ne pričamo…

S

Stručnjak

14. Maj 2026 17:23h

Dobro je to! Jos ako grad uredi ono okolo ruglo moze nesto i da se uradi tu. Odlicno. Vico eto ako uradis ovaj stadion neka te Bakir Izetbegovic poljubi u dupe!

F

Frtg

Reply

F

Fudo

14. Maj 2026 17:12h

Pa

Quote Fudo je napisao/la

14. Maj 2026 16:59h

Pazi jarane, opravice i zgrade okolo stadiona. Naova fasada, nova drveca, novi golfovi. Svaka cast!

D

Damir

14. Maj 2026 17:02h

Mozda 2040. godine ako uopste i tada.

V

veliki nosonja

Reply

1

111

14. Maj 2026 17:00h

Veliki nosovi su skroz uzbudjeni, trljaju dlanove

Quote 111 je napisao/la

14. Maj 2026 15:52h

Za svaki projekt bi trebale postojati osnovne informacije, tipa, koliko košta i kad počinje gradnja. Ovi ljudi nemaju novac za tako nešto. Od SP, čak i da sve usmjere u to, ne mogu pokriti ni 10 posto. Takav stadion u današnje vrijeme košta min. 150 miliona maraka.

F

Fudo

14. Maj 2026 16:59h

Pazi jarane, opravice i zgrade okolo stadiona. Naova fasada, nova drveca, novi golfovi. Svaka cast!

K

Komunista

Reply

1

111

14. Maj 2026 16:57h

Kapital

Quote 111 je napisao/la

14. Maj 2026 16:46h

Quote Holandez je napisao/la

14. Maj 2026 16:32h

Dobro jutro Columbo jesi to otkrio toplu vodu?
sad se vrati i pročitaj Text opet pa ćeš dobiti odgovore
ljudi komentarisu a da ne pročitaju

Postoji li plan finasiranja: Da li je ijedan nivo vlasti rekao da će se uključiti? Hoće li UEFA/FIFA dati sredstva…privatni kapital? Ništa!

1

111

Reply

1

111

14. Maj 2026 16:49h

O suđenju i puštanju utakmica zaštićenom klubu da ne pričamo…

Quote 111 je napisao/la

14. Maj 2026 16:48h

Quote Holandez je napisao/la

14. Maj 2026 16:30h

Gledaj stručnjaka u komentarima u sve se razumiju od arhiktekture do nuklearke .
svaka čast gospodine vico uradili ste vise za bh nogomet od bilo kojeg drugog potkupljivo bosnje pogotovo raspalog kreolskog Begica

Jeste, izbacio i ugasio dva kluba, dok trećem nije dao ući u PL. Tim se može pohvaliti, na tvoje zadovoljstvo očito.

1

111

Reply

H

Holandez

14. Maj 2026 16:48h

Jeste, izbacio i ugasio dva kluba, dok trećem nije dao ući u PL. Tim se može pohvaliti, na tvoje zadovoljstvo očito.

Quote Holandez je napisao/la

14. Maj 2026 16:30h

Gledaj stručnjaka u komentarima u sve se razumiju od arhiktekture do nuklearke .
svaka čast gospodine vico uradili ste vise za bh nogomet od bilo kojeg drugog potkupljivo bosnje pogotovo raspalog kreolskog Begica

1

111

Reply

H

Holandez

14. Maj 2026 16:46h

Postoji li plan finasiranja: Da li je ijedan nivo vlasti rekao da će se uključiti? Hoće li UEFA/FIFA dati sredstva…privatni kapital? Ništa!

Quote Holandez je napisao/la

14. Maj 2026 16:32h

Quote 111 je napisao/la

14. Maj 2026 15:52h

Za svaki projekt bi trebale postojati osnovne informacije, tipa, koliko košta i kad počinje gradnja. Ovi ljudi nemaju novac za tako nešto. Od SP, čak i da sve usmjere u to, ne mogu pokriti ni 10 posto. Takav stadion u današnje vrijeme košta min. 150 miliona maraka.

Dobro jutro Columbo jesi to otkrio toplu vodu?
sad se vrati i pročitaj Text opet pa ćeš dobiti odgovore
ljudi komentarisu a da ne pročitaju

M

murja

Reply

H

Holandez

14. Maj 2026 16:37h

Kakav ti je to nick predsjednice? Da nije holandska tura na stolu?

Quote Holandez je napisao/la

14. Maj 2026 16:32h

Quote 111 je napisao/la

14. Maj 2026 15:52h

Za svaki projekt bi trebale postojati osnovne informacije, tipa, koliko košta i kad počinje gradnja. Ovi ljudi nemaju novac za tako nešto. Od SP, čak i da sve usmjere u to, ne mogu pokriti ni 10 posto. Takav stadion u današnje vrijeme košta min. 150 miliona maraka.

Dobro jutro Columbo jesi to otkrio toplu vodu?
sad se vrati i pročitaj Text opet pa ćeš dobiti odgovore
ljudi komentarisu a da ne pročitaju

A

asko

14. Maj 2026 16:37h

Vico bolje vidi sa ujakom zatvore da popravite, trebaće vam kad tad

S

Stop

14. Maj 2026 16:35h

Najviše volim da gledam ove fotografije kako će šta izgledat :'D
Kod nas u Tuzli naprimjer deset godina iznad neke barake stoji plakat kristaliko. Nešto na fazon Dubaija ovo ono.

H

Holandez

Reply

1

111

14. Maj 2026 16:32h

Dobro jutro Columbo jesi to otkrio toplu vodu?
sad se vrati i pročitaj Text opet pa ćeš dobiti odgovore
ljudi komentarisu a da ne pročitaju

Quote 111 je napisao/la

14. Maj 2026 15:52h

Za svaki projekt bi trebale postojati osnovne informacije, tipa, koliko košta i kad počinje gradnja. Ovi ljudi nemaju novac za tako nešto. Od SP, čak i da sve usmjere u to, ne mogu pokriti ni 10 posto. Takav stadion u današnje vrijeme košta min. 150 miliona maraka.

H

Holandez

14. Maj 2026 16:30h

Gledaj stručnjaka u komentarima u sve se razumiju od arhiktekture do nuklearke .
svaka čast gospodine vico uradili ste vise za bh nogomet od bilo kojeg drugog potkupljivo bosnje pogotovo raspalog kreolskog Begica

S

SPALEVIC

14. Maj 2026 15:57h

Ubleha totalna, ništa konkretno

1

111

14. Maj 2026 15:52h

Za svaki projekt bi trebale postojati osnovne informacije, tipa, koliko košta i kad počinje gradnja. Ovi ljudi nemaju novac za tako nešto. Od SP, čak i da sve usmjere u to, ne mogu pokriti ni 10 posto. Takav stadion u današnje vrijeme košta min. 150 miliona maraka.