R
reprezentacija.ba
25. Maj 2026
Zmajevi će na Svjetskom prvenstvu igrati u novom dresu, a ispod pogledajte fotografije.
Dres dizajniran samo za reprezentaciju BiH, čije vertikalne linije simbolički prikazuju rijeke naše domovine, potpisuje domaći dizajner Haris Stambolić.
Dresove za europsko tržište možete naručiti putem stranice zvaničnog Kelme partnera, švicarske kompanije fanaticsport.eu.
25. Maj
A
Ardaamar
26. Maj 2026 07:28h
Najbolji dresovi do sad
C
Cvrle
25. Maj 2026 17:21h
Dres nevalja nista
A
Ardaamar
25. Maj 2026 16:44h
Predobar
B
Ba Barba
R
Refik
25. Maj 2026 13:48h
Sad će oni opet za koji dan bit Selektori
25. Maj 2026 11:38h
do 31 marta su svu bili selektori, od 25 maja postadose dizajneri. mi nismo normalan narod
H
Hercegovac
25. Maj 2026 13:44h
Dress Izgleda jednostavno i lijepo ,bas mi se svidja .
1
111
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 13:39h
AI chatovi su smeće, šta ti je..
25. Maj 2026 10:52h
evo komentar objektivni od Google AI na njemacki sta misli o dresa: Die gelben Streifen: Wie besprochen, ist Gelb auf Weiss handwerklich ein grober Fehler. Es wirkt aus der Ferne blass und unfertig.
Der Kragen-Bruch: Der gelb-blaue Rundhalskragen beisst sich optisch ein wenig mit dem asymmetrischen Übergang zu den blauen Raglan-Ärmeln.
Unruhiges Gesamtbild: Durch den Mix aus Mustern auf den Ärmeln, zwei verschiedenen Streifenfarben auf der Brust und dem farbigen Kragen wirkt das Trikot überladen, obwohl es eigentlich “clean” sein wollte.
1
111
B
Ba Barba
25. Maj 2026 13:37h
C
cirkusportal
25. Maj 2026 13:36h
Plavi je na neki naci ljepsi, harmonise vise jer su kragna i ovi rukavi istog stila, ne razumijem zasto su stavili na bjelom drugaciju kragnu, dok su rukavi isti… malo bezveze. Sve u svemu 100 Eura a kud je vec i rasprodano, ovdje nema 10-15 Eura vrijednosti materijala.
K
Kenan
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 13:06h
stambolicu oni su obrazovani i dobri u onome sto rade, ne petljaju se gdje im nije mjesto. Bosnje koje su se tamo odselile i hvala im sto su ne trebaju da se ni u sta petljaju da ne bi pokvarili. Nek sute i nek gledaju utakmice i bice sve u redu
25. Maj 2026 08:51h
25. Maj 2026 08:46h
Nemoj Boga ti polupismenim bosnjama sto se uz rat dokopali evropske unije da i o cemu odlucuju
kenane pola tvoja repka je takva kako si ti sada niju nazivo. zacepi gubicu. neka vidimo koliko dale bih pogurali da nemate dedica, bajraktarevica etc.
S
smajlic
C
Cola
25. Maj 2026 13:02h
pa ako te stid ti nemoj pokazat
25. Maj 2026 12:22h
Znaci,zivotna prilika,zivotni san da pokazes i predstavis ljudima i cijelom svijetu pod 1. Svoju drzavu 2. Sebe 3.svoj narod i ti kreiras dres koji bi neki 10ogodisnjak napravio,nacrto itd. Ja ne vjerujem sta je covjek izbacio,mene bi bilo stid to nekom pokazat i jos se ponosit na moje djelo.E Harise nadmasio si sve 😂😂
S
smajlic
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 13:01h
zuta acosira na drzavne boje sta je tebi
25. Maj 2026 11:52h
25. Maj 2026 11:38h
do 31 marta su svu bili selektori, od 25 maja postadose dizajneri. mi nismo normalan narod
brate ima standardna ocekivanja. jedna je: Zuta boja na dresu nema nista da trazi.
R
Refik
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 13:00h
hajde luzeru daj mi tri argumenta sto zuta nema sta da trazi na dresu Bosne i Hercegovine?
25. Maj 2026 11:52h
25. Maj 2026 11:38h
do 31 marta su svu bili selektori, od 25 maja postadose dizajneri. mi nismo normalan narod
brate ima standardna ocekivanja. jedna je: Zuta boja na dresu nema nista da trazi.
M
Mido01
25. Maj 2026 13:00h
Sto se mene tice mogli Su igrati i u pidzamama, Ali Samo neka igraju…a ja cu navijati u onome sta mi bude dostupno…Samo neka pobijede
♥️🇧🇦♥️🇧🇦♥️
H
Husein KG
B
BiH
25. Maj 2026 12:52h
Što ne mogu ovih glupih priča. Nije bitno kako izgleda dres, ne igra dres, nego igrači. To samo bošnjo može reći.
Hrvatska je izgradila nogometni i sportski prepoznatljiv brend na temelju dresova.
Ljudi ne shvataju snagu simbola kod formiranja i održavanja društvenog identiteta.
Šta mislite zašto nam toliko osporavaju ljiljane? Zato što žele nas same da ospore.
Dres je po meni solidan, ali ništa posebno. Ispoštovane su boje BiH i to je dobro. Logo Think Big, think BiH, je super!
Ostalo sve je moglo puno bolje.
25. Maj 2026 09:43h
Lijep dres nema šta kome se ne sviđa neka nosi ono što mu se sviđa nije bitno kako dres izgled ngo je bito ko ga nosi naš je zvaničan je i nama je najljepši a kome se nesviđa ima još 47 reprezentacija na svjetskom neka sebi odabere koji mu se sviđa oni kojima se dres nesviđa vjerovatno nesviđa mu se ni reprezentacija najljepši dres na svjetskom je dres BiH naprijed zmajevi naši S R E T N O
M
Milovan
25. Maj 2026 12:51h
Dobri su dresovi. Plavi posebno. Nadajmo se da će biti pobjednički.
A
Anonymous
M
Moje Ime
25. Maj 2026 12:38h
Koga boli neka stvar šta ti misliš. Kamo sreće da imamo njemačke standarde
25. Maj 2026 10:59h
25. Maj 2026 10:52h
evo komentar objektivni od Google AI na njemacki sta misli o dresa: Die gelben Streifen: Wie besprochen, ist Gelb auf Weiss handwerklich ein grober Fehler. Es wirkt aus der Ferne blass und unfertig.
Der Kragen-Bruch: Der gelb-blaue Rundhalskragen beisst sich optisch ein wenig mit dem asymmetrischen Übergang zu den blauen Raglan-Ärmeln.
Unruhiges Gesamtbild: Durch den Mix aus Mustern auf den Ärmeln, zwei verschiedenen Streifenfarben auf der Brust und dem farbigen Kragen wirkt das Trikot überladen, obwohl es eigentlich “clean” sein wollte.
Ma ja, na “njemacki”. Nije papak na njemacki nego na njemačkom. A drugo, koga boli neka stvar šta Švabe misle o našim dresovima.
B
Ba Barba
M
Medo
25. Maj 2026 12:36h
To Ti neki naš Giorgio Armani ??
Gdje ima kupit vas Produkte
25. Maj 2026 09:55h
Dje bih ja mogo poslati Dress da vam pokazem kako bih trebo Dress da izgleda stvarno bih vas Fasziniralo. Ljep pozdrav
A
Anonymous
M
Moje Ime
25. Maj 2026 12:36h
Ti iz Deutschland i dijaspore igraju za reprezentaciju i su te odveli na svijetskog prvenstva papane jedan glupi.
Kad trebaju igrati za reprezentaciju i slati pare za bezposličare onda su dobri. Veći su oni patrioti od tebe koji ne znaš ćik za sobom baciti u kanti za smeće nego ga bacaš po lijepoj našoj BiH.
25. Maj 2026 10:52h
Šta papak zna šta je lijepo i šta je stil. Dresovi i više nego korektni, jedino što se dugo čekalo na objavu i što malo zbog fonta bacaju na baseball ali ostalo top. Meni se lično sviđa ovaj retro stil. Ovi dežurni pljuvači posebno ovi “kod nas u Deutschland” neka se govana najedu svakako većih papaka od njih i nema. Vidimo to svako ljeto kada dođu u NAŠU lijepu BiH.
S
Salem
N
NicaZE
25. Maj 2026 12:32h
Kud tebe nismo stavili. Vi iz Zenice ste najpametniji na svijetu, a ovi iz dijaspore sve papci. Treba ih se sviju odreći, a ove Zeničane proglasiti svetim narodom.
Marš u p.m. lokal patriotsku, ljubomornu!
Bosna je i srednja i Krajina, Hercegovina, Dijaspora,…i svako ko se osjeća kao Bosanac i Hercegovac!
25. Maj 2026 09:58h
Papak voli da vidi da je šareno, brate, a ne ovako jednostavno i elegantno. Daj ti nama zmajeva, ljiljana, crkvi i džamija, sebilja, mostova, i sličnih kerefeka, pa da se fino šareni u svim bojama, i to najdrečavijim. A boga mi, kako vidim, bez tog ni dijaspora nema čime da se diči.
A
Anonymous
M
Medo
25. Maj 2026 12:27h
Možda možeš link staviti
25. Maj 2026 09:55h
Dje bih ja mogo poslati Dress da vam pokazem kako bih trebo Dress da izgleda stvarno bih vas Fasziniralo. Ljep pozdrav
C
Cola
25. Maj 2026 12:22h
Znaci,zivotna prilika,zivotni san da pokazes i predstavis ljudima i cijelom svijetu pod 1. Svoju drzavu 2. Sebe 3.svoj narod i ti kreiras dres koji bi neki 10ogodisnjak napravio,nacrto itd. Ja ne vjerujem sta je covjek izbacio,mene bi bilo stid to nekom pokazat i jos se ponosit na moje djelo.E Harise nadmasio si sve 😂😂
S
stambolic=luzer
S
ShuPac
25. Maj 2026 11:53h
Ama ti si kao on retardiran. Izdajice vole zutu boju na dresu.
25. Maj 2026 11:39h
25. Maj 2026 08:47h
ama garant si porodica od stambolica
A ti si poremecen, kad ti je Stambolic najveca briga u zivotu 🤣
S
stambolic=luzer
R
Refik
25. Maj 2026 11:52h
brate ima standardna ocekivanja. jedna je: Zuta boja na dresu nema nista da trazi.
25. Maj 2026 11:38h
do 31 marta su svu bili selektori, od 25 maja postadose dizajneri. mi nismo normalan narod
S
ShuPac
S
ShuPac
25. Maj 2026 11:40h
Ne kradi nick
25. Maj 2026 08:44h
Volim vidjet kako kopiraju dres najvećeg BH kluba a to je NK Zeljeznicar
S
ShuPac
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 11:39h
A ti si poremecen, kad ti je Stambolic najveca briga u zivotu 🤣
25. Maj 2026 08:47h
25. Maj 2026 08:28h
Ovaj dres je pet puta bolji od proslog. Ovaj mi se bas svidja.
ama garant si porodica od stambolica
R
Refik
25. Maj 2026 11:38h
do 31 marta su svu bili selektori, od 25 maja postadose dizajneri. mi nismo normalan narod
S
ShuPac
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 11:36h
“Okusa”??? 🤣🤣🤣🤣🤣 Na svim portalima bi trebala biti registracija za komentarisanje, i u sklopu iste test osnovne pismenosti!!!
25. Maj 2026 08:46h
25. Maj 2026 08:21h
Svidja mi se
nemas okusa
S
smajlic
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 11:35h
kralju ti si neumoran
25. Maj 2026 09:51h
25. Maj 2026 09:43h
Lijep dres nema šta kome se ne sviđa neka nosi ono što mu se sviđa nije bitno kako dres izgled ngo je bito ko ga nosi naš je zvaničan je i nama je najljepši a kome se nesviđa ima još 47 reprezentacija na svjetskom neka sebi odabere koji mu se sviđa oni kojima se dres nesviđa vjerovatno nesviđa mu se ni reprezentacija najljepši dres na svjetskom je dres BiH naprijed zmajevi naši S R E T N O
eto tako isto vi vodite bosnu. politicari prave sranje pa vi kazete: kome se ne dopada neka izade. pa naravno svi odlaze
S
ShuPac
D
Damir
25. Maj 2026 11:34h
B
Ba Barba
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 11:16h
Klugscheißer
25. Maj 2026 10:52h
evo komentar objektivni od Google AI na njemacki sta misli o dresa: Die gelben Streifen: Wie besprochen, ist Gelb auf Weiss handwerklich ein grober Fehler. Es wirkt aus der Ferne blass und unfertig.
Der Kragen-Bruch: Der gelb-blaue Rundhalskragen beisst sich optisch ein wenig mit dem asymmetrischen Übergang zu den blauen Raglan-Ärmeln.
Unruhiges Gesamtbild: Durch den Mix aus Mustern auf den Ärmeln, zwei verschiedenen Streifenfarben auf der Brust und dem farbigen Kragen wirkt das Trikot überladen, obwohl es eigentlich “clean” sein wollte.
M
Medo
A
AmarHZ87
25. Maj 2026 11:06h
I ja sam tako razumijo na press reko Sergej
25. Maj 2026 10:18h
Isporuka tek od 15. juna hahahahaha koja budalastina
M
Moje Ime
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 10:59h
Ma ja, na “njemacki”. Nije papak na njemacki nego na njemačkom. A drugo, koga boli neka stvar šta Švabe misle o našim dresovima.
25. Maj 2026 10:52h
evo komentar objektivni od Google AI na njemacki sta misli o dresa: Die gelben Streifen: Wie besprochen, ist Gelb auf Weiss handwerklich ein grober Fehler. Es wirkt aus der Ferne blass und unfertig.
Der Kragen-Bruch: Der gelb-blaue Rundhalskragen beisst sich optisch ein wenig mit dem asymmetrischen Übergang zu den blauen Raglan-Ärmeln.
Unruhiges Gesamtbild: Durch den Mix aus Mustern auf den Ärmeln, zwei verschiedenen Streifenfarben auf der Brust und dem farbigen Kragen wirkt das Trikot überladen, obwohl es eigentlich “clean” sein wollte.
A
Amir
25. Maj 2026 10:59h
Jednostavno i nista neobično, lijepo…
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 10:52h
evo komentar objektivni od Google AI na njemacki sta misli o dresa: Die gelben Streifen: Wie besprochen, ist Gelb auf Weiss handwerklich ein grober Fehler. Es wirkt aus der Ferne blass und unfertig.
Der Kragen-Bruch: Der gelb-blaue Rundhalskragen beisst sich optisch ein wenig mit dem asymmetrischen Übergang zu den blauen Raglan-Ärmeln.
Unruhiges Gesamtbild: Durch den Mix aus Mustern auf den Ärmeln, zwei verschiedenen Streifenfarben auf der Brust und dem farbigen Kragen wirkt das Trikot überladen, obwohl es eigentlich “clean” sein wollte.
M
Moje Ime
25. Maj 2026 10:52h
Šta papak zna šta je lijepo i šta je stil. Dresovi i više nego korektni, jedino što se dugo čekalo na objavu i što malo zbog fonta bacaju na baseball ali ostalo top. Meni se lično sviđa ovaj retro stil. Ovi dežurni pljuvači posebno ovi “kod nas u Deutschland” neka se govana najedu svakako većih papaka od njih i nema. Vidimo to svako ljeto kada dođu u NAŠU lijepu BiH.
R
Real Madrid
25. Maj 2026 10:28h
Ovaj strucnjak za dres bezveze uradio kako mozes dresove sredit da te boli glava a ovo crte kros dress bas kao da je djecak to nacrto bez inspiracije i ponosa styling dresa
K
Komunistaa
S
spoxxx
25. Maj 2026 10:25h
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 10:25h
dres je toliko ruzan da meni ne smeta ni onaj ruzni kelme logo.
B
Ba Barba
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 10:21h
Naručijo i to Bijeli i Plavi!!
Hoćeš i ti jedan?
25. Maj 2026 09:10h
25. Maj 2026 09:05h
Vama ništa ne valja a i koga briga što vam se ne sviđa!! Odma Bijeli i plavi naručijo
ama nece niko ga kupiti ko zna da je takav kakav je. kelme je to naravno znao jel nemaju paradajz na ociju. I naravno nemeres vratiti dres ako se tebi ne dopada jer kelme je tako vec informisao
A
AmarHZ87
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 10:20h
fuj kako si nepismen
25. Maj 2026 09:10h
25. Maj 2026 09:05h
Vama ništa ne valja a i koga briga što vam se ne sviđa!! Odma Bijeli i plavi naručijo
ama nece niko ga kupiti ko zna da je takav kakav je. kelme je to naravno znao jel nemaju paradajz na ociju. I naravno nemeres vratiti dres ako se tebi ne dopada jer kelme je tako vec informisao
A
AmarHZ87
25. Maj 2026 10:18h
Isporuka tek od 15. juna hahahahaha koja budalastina
I
irfanseha80@gmail.com
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 10:18h
Dobro te više papak,okani se malo neta.
Popusti,ako ti se ne dopada okreni glavu,ne gledaj.
Ko si ti da utičeš na većinu?
25. Maj 2026 09:51h
25. Maj 2026 09:43h
Lijep dres nema šta kome se ne sviđa neka nosi ono što mu se sviđa nije bitno kako dres izgled ngo je bito ko ga nosi naš je zvaničan je i nama je najljepši a kome se nesviđa ima još 47 reprezentacija na svjetskom neka sebi odabere koji mu se sviđa oni kojima se dres nesviđa vjerovatno nesviđa mu se ni reprezentacija najljepši dres na svjetskom je dres BiH naprijed zmajevi naši S R E T N O
eto tako isto vi vodite bosnu. politicari prave sranje pa vi kazete: kome se ne dopada neka izade. pa naravno svi odlaze
M
Medo
N
NicaZE
25. Maj 2026 10:13h
Bogami znas koji Dress sam napravio reci da ti posaljem da vidis bas to sto ti kazes.
25. Maj 2026 09:58h
Papak voli da vidi da je šareno, brate, a ne ovako jednostavno i elegantno. Daj ti nama zmajeva, ljiljana, crkvi i džamija, sebilja, mostova, i sličnih kerefeka, pa da se fino šareni u svim bojama, i to najdrečavijim. A boga mi, kako vidim, bez tog ni dijaspora nema čime da se diči.
A
AmarHZ87
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 10:11h
nauci se pisati
25. Maj 2026 08:47h
25. Maj 2026 08:42h
Bukvalno je kopija Zeljinog dresa, kreativnost nula.
bas tako damire. linije ubacijo onaj stambolic i mislio: joj kakav sam heroj
B
Balvanez
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 10:07h
Majmune. Oni drže svoje stavove za sebe. A ti si glup pa ih javno objavljuješ. I nije problem dijaspora. Nego idioti kao ti.
25. Maj 2026 09:17h
25. Maj 2026 09:11h
Ukusa. Ne okusa. Papane glupi.
Pola tvoja repka prica toliko dobro bosanski kao ja. Haj vrijedaj njih pederu. Vi niste nista bez nas. Vi ste smece
N
NicaZE
25. Maj 2026 09:58h
Papak voli da vidi da je šareno, brate, a ne ovako jednostavno i elegantno. Daj ti nama zmajeva, ljiljana, crkvi i džamija, sebilja, mostova, i sličnih kerefeka, pa da se fino šareni u svim bojama, i to najdrečavijim. A boga mi, kako vidim, bez tog ni dijaspora nema čime da se diči.
M
Medo
25. Maj 2026 09:55h
Dje bih ja mogo poslati Dress da vam pokazem kako bih trebo Dress da izgleda stvarno bih vas Fasziniralo. Ljep pozdrav
M
Magic
25. Maj 2026 09:53h
Svako ima svoj ukus i ima pravo
da kaze sta misli.
Ako se nekome svidza odlicno. Uzivajte.
Moje misljenje je nije moglo gore.
Plavi jos ruzniji. Stvarno svaki klinac
napravio sa AI dosta lijepse dresove
koje imaju vezu sa Bosnom.
Tako is pane kad hoces zadovoljiti
srbe i hrvate u zemlji a prodajes sebe.
Ipak ceju ti dresovi biti legendarni zato
Sto ce mu u njima osvojiti SP 2026
S
stambolic=luzer
B
BiH
25. Maj 2026 09:51h
eto tako isto vi vodite bosnu. politicari prave sranje pa vi kazete: kome se ne dopada neka izade. pa naravno svi odlaze
25. Maj 2026 09:43h
Lijep dres nema šta kome se ne sviđa neka nosi ono što mu se sviđa nije bitno kako dres izgled ngo je bito ko ga nosi naš je zvaničan je i nama je najljepši a kome se nesviđa ima još 47 reprezentacija na svjetskom neka sebi odabere koji mu se sviđa oni kojima se dres nesviđa vjerovatno nesviđa mu se ni reprezentacija najljepši dres na svjetskom je dres BiH naprijed zmajevi naši S R E T N O
B
BiH
25. Maj 2026 09:43h
Lijep dres nema šta kome se ne sviđa neka nosi ono što mu se sviđa nije bitno kako dres izgled ngo je bito ko ga nosi naš je zvaničan je i nama je najljepši a kome se nesviđa ima još 47 reprezentacija na svjetskom neka sebi odabere koji mu se sviđa oni kojima se dres nesviđa vjerovatno nesviđa mu se ni reprezentacija najljepši dres na svjetskom je dres BiH naprijed zmajevi naši S R E T N O
R
Ranko
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 09:34h
Koja si ti sirovina. Da mi je samo znati sa kojeg drveta si ti pao.
25. Maj 2026 09:10h
25. Maj 2026 09:05h
Vama ništa ne valja a i koga briga što vam se ne sviđa!! Odma Bijeli i plavi naručijo
ama nece niko ga kupiti ko zna da je takav kakav je. kelme je to naravno znao jel nemaju paradajz na ociju. I naravno nemeres vratiti dres ako se tebi ne dopada jer kelme je tako vec informisao
B
Best
25. Maj 2026 09:21h
Kolko su Teater pravili i ovo je Rezultat.
Posijeca na Rukomet i obicni Klubovi seoski ovakve Dresove imaju
M
Mire80
25. Maj 2026 09:21h
Dugo smo svi cekali, i naravno svi smo imali prevelika ocekivanja i normalno da smo razocarani.
Mislim da su bolji i ozbiljnijeg karaktera od prosle garniture, a i slazem se da je kopirao neke prijasnje modele.
Zar nije mogao nesto kreativnije smisliti?
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 09:20h
amazon ass looking kit
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 09:19h
temu ass looking dres
S
stambolic=luzer
B
Balvanez
25. Maj 2026 09:17h
Pola tvoja repka prica toliko dobro bosanski kao ja. Haj vrijedaj njih pederu. Vi niste nista bez nas. Vi ste smece
25. Maj 2026 09:11h
25. Maj 2026 08:46h
nemas okusa
Ukusa. Ne okusa. Papane glupi.
B
Balvanez
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 09:12h
Anonimni majmune
25. Maj 2026 08:49h
25. Maj 2026 08:45h
Ovo bas jadno izgleda. Neki klubovi iz njemačke 3 lige imaju ovakve a ove linije su užas…
istina. ovo je horror ali vec je bilo jasno kada vidis one dresove koji je stambolic napravio za zeljeznicara. bezveze totalno. hvala allahu nisam kupio. kelme je znao da ovo smece nece niko aktivno kupiti
S
stambolic=luzer
E
Eri
25. Maj 2026 09:12h
koliko ovdje placa savez i stambolic da botovi zele nas gaslightovati.
25. Maj 2026 09:02h
Fini dresovi, vi sto nemate pametnijeg posla nego dresove komentarisat nadjite sebi neki hobi😎
B
Balvanez
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 09:11h
Ukusa. Ne okusa. Papane glupi.
25. Maj 2026 08:46h
25. Maj 2026 08:21h
Svidja mi se
nemas okusa
S
stambolic=luzer
B
Ba Barba
25. Maj 2026 09:10h
ama nece niko ga kupiti ko zna da je takav kakav je. kelme je to naravno znao jel nemaju paradajz na ociju. I naravno nemeres vratiti dres ako se tebi ne dopada jer kelme je tako vec informisao
25. Maj 2026 09:05h
Vama ništa ne valja a i koga briga što vam se ne sviđa!! Odma Bijeli i plavi naručijo
B
Ba Barba
25. Maj 2026 09:05h
Vama ništa ne valja a i koga briga što vam se ne sviđa!! Odma Bijeli i plavi naručijo
S
Satko
25. Maj 2026 09:03h
Kakav je takav je ovaj dres je moj.
E
Eri
25. Maj 2026 09:02h
Fini dresovi, vi sto nemate pametnijeg posla nego dresove komentarisat nadjite sebi neki hobi😎
A
Anonymous
25. Maj 2026 08:58h
Pidžame. Nipočemu nisu nisu jedinstveni, nisu unikatni. Ovo bi jednako tako mogao biti dres Švedske ili rezervni Brazila.
Stambolićeva opsesija za španskim stolnjacima i formama došla do izražaja.
S
stambolic=luzer
A
Alajkala
25. Maj 2026 08:54h
Alajkala nemoj ti braniti dres samo sto je stambolic porodica. znamo te fore
25. Maj 2026 08:52h
25. Maj 2026 08:34h
ovo je horror. nepotizam teski da budale iz bosne smiju odluciti kako da izgleda dres. dajte to nama iz diaspore jel vi nemate pojma. bilo to fudbal ili nesto drugo.
Vama kretenima se nista ne svidja. Zadnja 3 koja su mogla biti naa dres, sve ste popljuvali. Fin je dres. I to bas fin
A
Alajkala
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 08:52h
Vama kretenima se nista ne svidja. Zadnja 3 koja su mogla biti naa dres, sve ste popljuvali. Fin je dres. I to bas fin
25. Maj 2026 08:34h
ovo je horror. nepotizam teski da budale iz bosne smiju odluciti kako da izgleda dres. dajte to nama iz diaspore jel vi nemate pojma. bilo to fudbal ili nesto drugo.
S
stambolic=luzer
K
Kenan
25. Maj 2026 08:51h
kenane pola tvoja repka je takva kako si ti sada niju nazivo. zacepi gubicu. neka vidimo koliko dale bih pogurali da nemate dedica, bajraktarevica etc.
25. Maj 2026 08:46h
25. Maj 2026 08:34h
ovo je horror. nepotizam teski da budale iz bosne smiju odluciti kako da izgleda dres. dajte to nama iz diaspore jel vi nemate pojma. bilo to fudbal ili nesto drugo.
Nemoj Boga ti polupismenim bosnjama sto se uz rat dokopali evropske unije da i o cemu odlucuju
S
stambolic=luzer
A
awer
25. Maj 2026 08:49h
istina. ovo je horror ali vec je bilo jasno kada vidis one dresove koji je stambolic napravio za zeljeznicara. bezveze totalno. hvala allahu nisam kupio. kelme je znao da ovo smece nece niko aktivno kupiti
25. Maj 2026 08:45h
Ovo bas jadno izgleda. Neki klubovi iz njemačke 3 lige imaju ovakve a ove linije su užas…
S
stambolic=luzer
E
Eldin
25. Maj 2026 08:47h
ama garant si porodica od stambolica
25. Maj 2026 08:28h
Ovaj dres je pet puta bolji od proslog. Ovaj mi se bas svidja.
S
stambolic=luzer
D
Damir
25. Maj 2026 08:47h
bas tako damire. linije ubacijo onaj stambolic i mislio: joj kakav sam heroj
S
stambolic=luzer
Z
Zlatko
25. Maj 2026 08:46h
nemas okusa
25. Maj 2026 08:21h
Svidja mi se
K
Kenan
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 08:46h
Nemoj Boga ti polupismenim bosnjama sto se uz rat dokopali evropske unije da i o cemu odlucuju
25. Maj 2026 08:34h
ovo je horror. nepotizam teski da budale iz bosne smiju odluciti kako da izgleda dres. dajte to nama iz diaspore jel vi nemate pojma. bilo to fudbal ili nesto drugo.
A
awer
25. Maj 2026 08:45h
Ovo bas jadno izgleda. Neki klubovi iz njemačke 3 lige imaju ovakve a ove linije su užas…
S
ShuPac
25. Maj 2026 08:44h
Volim vidjet kako kopiraju dres najvećeg BH kluba a to je NK Zeljeznicar
D
Damir
S
spoxxx
25. Maj 2026 08:42h
S
stambolic=luzer
25. Maj 2026 08:34h
ovo je horror. nepotizam teski da budale iz bosne smiju odluciti kako da izgleda dres. dajte to nama iz diaspore jel vi nemate pojma. bilo to fudbal ili nesto drugo.
R
repapp
25. Maj 2026 08:31h
Stari dresovi su bolji bezveze toliko tajne sa dresovima mala djeca bi bolje dizajnirali dresove gdje se tu vide rijeke to su južne pruge
A
amajlija
H
Hamza
25. Maj 2026 08:30h
Kralj Tvrtko se u grobu okrece, sta to pricas
25. Maj 2026 08:28h
Žuta boja pokvari dress
S
spoxxx
1
123980
25. Maj 2026 08:29h
H
Hamza
25. Maj 2026 08:28h
Žuta boja pokvari dress
E
Eldin
25. Maj 2026 08:28h
Ovaj dres je pet puta bolji od proslog. Ovaj mi se bas svidja.
M
Meraklija
25. Maj 2026 08:26h
Prelijepo
D
Damir
1
123980
25. Maj 2026 08:26h
1
123980
D
Damir
25. Maj 2026 08:23h
Plavi je dobar , bijeli onako
25. Maj 2026 08:21h
Smijurija od dresa, posebno ovaj bijeli.
1
123
25. Maj 2026 08:22h
Ko je Hercegovka samo to me zanima
Z
Zlatko
25. Maj 2026 08:21h
Svidja mi se
D
Damir
25. Maj 2026 08:21h
Smijurija od dresa, posebno ovaj bijeli.
A
abgr
S
stambolic=luzer
27. Maj 2026 05:41h
Koja si ti budala
25. Maj 2026 10:52h
evo komentar objektivni od Google AI na njemacki sta misli o dresa: Die gelben Streifen: Wie besprochen, ist Gelb auf Weiss handwerklich ein grober Fehler. Es wirkt aus der Ferne blass und unfertig.
Der Kragen-Bruch: Der gelb-blaue Rundhalskragen beisst sich optisch ein wenig mit dem asymmetrischen Übergang zu den blauen Raglan-Ärmeln.
Unruhiges Gesamtbild: Durch den Mix aus Mustern auf den Ärmeln, zwei verschiedenen Streifenfarben auf der Brust und dem farbigen Kragen wirkt das Trikot überladen, obwohl es eigentlich “clean” sein wollte.
0
0
abgr