R
reprezentacija.ba
18. Maj 2026
Haris Tabaković (31) ima minimalne šanse da nastupi na Svjetskom prvenstvu, ali šanse ipak još postoje saznaje Reprezentacija.ba portal.
Dok god postoje i minimalne šanse da Tabaković bude spreman za Mundijal niko ga iz reprezentacije ne želi otpisati, saznaje naš portal.
Ako ne za prvu utakmicu na Mundijalu, onda barem za kasnije utakmice do kojih ima još više od mjesec dana.
“Šanse su manje od 10% da nastupi, možda i manje, ali postoje.” kaže izvor Reprezentacija.ba portala.
Ortopedska povreda zahtjeva strogo mirovanje i fikasciju noge, a vrijeme će pokazati da li će Tabakovićev slučaj biti iznad prosjeka kada je trajanje srastanja kosti u pitanju.
“Igraću i bez noge ako treba” stav je Tabakovića, ali i svih naših reprezentativaca.
U svakom slučaju donijeće se odluka u interesu reprezentacije, ali uz maksimalnu zaštitu i poštovanje prema samom igraču.
Povrijedio se u subotuTabaković je u subotu postigao gol za Borussiju M'Gladbach protiv Hoffenheima (4:0), ali je morao izaći iz igre u 74. minuti zbog povrede.
Njegov izostanak bio bi snažan udarac za reprezetnaciju BiH.
U zadnjih pet utakmica dao je četiri gola za Bosnu i Hercegovinu, ne računajući one iz penal serije.
Za M'Gladbach dao je 15 golova ove sezone.
18. Maj
N
NicaZE
19. Maj 2026 07:42h
Reprezentacija će biti dobro i bez njega ali mi je žao njega kao čovjeka i igrača. Gladbach ga drži u utakmici bez značaja u kojoj vodi 2-0 još u 1.pol. – e neek’ jedu vanago i trener i pomoćnici. Nema kluba na planeti koji nije pooštedio igrače koji idu na svjetsko, osim onih koji su se borili ili se bore za neki trofej, titulu ili ulazak u viši i bježanje iz nižeg ranga,
A
Aldin
H
Halo
18. Maj 2026 19:25h
Isto mi je palo napamet brate, doće dova do Allaha dž.š. barem od nekog od nas
18. Maj 2026 16:02h
Hajmo svi dovu i za Boga moliti se da bude spreman za Svjetsko Prvenstvo ❤️
A
Aldin
H
Halo
18. Maj 2026 19:22h
Selam lave stolački nadam se da ćeš se ubrzo oporavit i zaigrat na Svjetskom barem u drugoj fazi takmičenja.
• Molim Uzvišenog Allaha Gospodara svih svjetova da te izliječi 🤲🏼
• Es'elullahe-l-azime rabbil ‘aršil ‘aziki en ješfik 🤲🏼
• Ja Šafi (O, Ti koji liječiš🤲🏼). La šifae illa šifauk ja rabbel alemin🤲🏼
• Nema lijeka osim od Tebe Gospodaru svjetova.
18. Maj 2026 16:02h
Hajmo svi dovu i za Boga moliti se da bude spreman za Svjetsko Prvenstvo ❤️
A
Adi
18. Maj 2026 19:18h
Nema nikakve zvanične potvrbe od Harisa i Kluba.Mislim da nije strašna povreda. Najvjerojatnije istegao žile u zglobu. To je 2-3 sedmice oporavak. Izašao je s terena hodajući, da je neki lom u zglobu iznijeli bi ga na nosilima.
S
Seva meilo
M
Marshall
18. Maj 2026 18:09h
Nije ulazio u duele.Nezgodno stao ili sam sebe povrijedio.Ono kad hoce i u cenifu da ode…to mu se moze desiti.
18. Maj 2026 15:50h
18. Maj 2026 13:48h
Nek zove Spahića iz Veleža,slićan igrač
Ovakvu glupost uraditi i ulaziti u zedce duele u nevaznoj utakmici mjesec pred svjetsko moze samo malouman insan. Pa jbga ti jel nisi mogao laganini ako treba i prije utakmice se pozaliti na istegnuce misica i biti spreman za svjetsko u tip top formi. E moj glupsone
Z
Zmiugaloma
P
Posavina
18. Maj 2026 17:48h
Ako je igrao za Demirovića onda je Tabaković kompletan idiot, jer je on igrač Hoffenheima i iduće sezone bi on igrao u ligi šampiona sa Hoffenheimom umjesto Stuttgarta
18. Maj 2026 15:52h
18. Maj 2026 14:26h
Pravo mi ga je žao ! Al 31 ima. Zar nije tolišno namazan da zna šta treba raditi.Utakmica 0 značaja. On sa 31 god.i prvi al i zadnje SP igra.” Ima i boli me stomak il leđa ”…. MI NISMO NI BRAZIL NI ŠPANIJA.NAŠ ROSTER JE MALIIII..NIKAKAV! Hadziahmetovic,Hajradinovic,sad Tabakovic..Ko je sljedeci ?A ko ce više igrati gore.Šta da je šta bilo juče sa Alajbegovicem ko i s Tabakovicem?Niko ništa nemisli, svaki stari mačak igrač to zna, i nijedan ne reskira a kad igra igra 20 min.A sad da ne naslucujem…!! Još nam se 1 juče povrijedio.????nigdje nepiše … jutros bolnica i magnetna… ne Daj bože loših vijesti… Sve šta nemisle glavom nijedan!
Igro je za Demirovića, da se njegov Štutgart plasira iznad Hofenhajma i ode u ligu šampiona
J
jesen84
18. Maj 2026 17:30h
Kakav peh. Baš mi je žao momka. Bio je u super formi pred svjetsko. Ako nema šanse da se oporavi, onda bih zvao Karića da se ima više opcija na lijevom beku.
O
Optimista
T
Terminator
18. Maj 2026 17:28h
Ferguson je držao izlizanog Nevila još sezonu jer mu je “trebao u svlačionici”. Menadžment je misliti i na te stvari.
18. Maj 2026 14:18h
18. Maj 2026 12:43h
Kakvi kladioničarski panjevi ovdje komentarišu, ali više govore o sebi nego o Haretu.
Treba ga voditi radi atmosfere u ekipi, pa nek ga ima za knockout fazu, dobro je, lik je mrtva pozitiva i prava je bratina, mislim da je njegovo prisustvo i van terena pozitivno na tim koji diše kao jedan.
Nemas ti pojma. Kako ces objasniti zdravom igracu na rezervnom spisku da si poveo Harisa „radi atmosfere“?!
1
111
A
Anonimni
18. Maj 2026 17:22h
Ako će se oporaviti za 30-40 dana i biti spreman za nokaut fazu – treba ići bez dileme.
18. Maj 2026 17:12h
Ako ne bude spreman ne treba ni ići iako je sigurno zaslužio, ali šta će nam ako nemože trenirati? Sam treba staviti ruku na srce i osloboditi mjesto, jer ako se radi o 10 % onda je ta situacija jasna.
A
Anonimni
18. Maj 2026 17:12h
Ako ne bude spreman ne treba ni ići iako je sigurno zaslužio, ali šta će nam ako nemože trenirati? Sam treba staviti ruku na srce i osloboditi mjesto, jer ako se radi o 10 % onda je ta situacija jasna.
H
Halo
18. Maj 2026 16:02h
Hajmo svi dovu i za Boga moliti se da bude spreman za Svjetsko Prvenstvo ❤️
P
Posavina
R
Ramma
18. Maj 2026 15:57h
M
Marshall
E
Emkoo
18. Maj 2026 15:53h
Emkoo preskocio si terapiju. Sad slobodno zdrmaj dvije plave po 500 mg 🤣
18. Maj 2026 11:09h
Ja mu zelim da zaigra na SP!!! Ali ako on misli da nemoze i nije mu prece igrati onda neka ostane sa zenom kod kuce neka gleda sa TV-a nek se zajedno carupaju i maze ako mu je to prece.
P
Posavina
A
Acko
18. Maj 2026 15:52h
Igro je za Demirovića, da se njegov Štutgart plasira iznad Hofenhajma i ode u ligu šampiona
18. Maj 2026 14:26h
Pravo mi ga je žao ! Al 31 ima. Zar nije tolišno namazan da zna šta treba raditi.Utakmica 0 značaja. On sa 31 god.i prvi al i zadnje SP igra.” Ima i boli me stomak il leđa ”…. MI NISMO NI BRAZIL NI ŠPANIJA.NAŠ ROSTER JE MALIIII..NIKAKAV! Hadziahmetovic,Hajradinovic,sad Tabakovic..Ko je sljedeci ?A ko ce više igrati gore.Šta da je šta bilo juče sa Alajbegovicem ko i s Tabakovicem?Niko ništa nemisli, svaki stari mačak igrač to zna, i nijedan ne reskira a kad igra igra 20 min.A sad da ne naslucujem…!! Još nam se 1 juče povrijedio.????nigdje nepiše … jutros bolnica i magnetna… ne Daj bože loših vijesti… Sve šta nemisle glavom nijedan!
M
Marshall
N
nino ćure
18. Maj 2026 15:50h
Ovakvu glupost uraditi i ulaziti u zedce duele u nevaznoj utakmici mjesec pred svjetsko moze samo malouman insan. Pa jbga ti jel nisi mogao laganini ako treba i prije utakmice se pozaliti na istegnuce misica i biti spreman za svjetsko u tip top formi. E moj glupsone
18. Maj 2026 13:48h
Nek zove Spahića iz Veleža,slićan igrač
K
Kerim
18. Maj 2026 15:11h
Daj bože – a dace bog da se oporaviš. A ako i bude Ono najgore Haris Tabakovic Mora biti putnik za SP. Po zaslugama i kvalitetu.
M
Magic
M
Muta
18. Maj 2026 15:01h
Ne pizdi
18. Maj 2026 14:34h
Pa reci ko je ? il je to samo fol.Moglo bi se to malo da čovjek i razmisli i saznati,svi znamo koji su sinoc i igrali.Ako je tačno.S povredama je krenulo po zlu,ovde na portalu toliko negative i mržnje, i onaj odozgo sve vidi počeo nas i on kažnjavati.
B
BiH
18. Maj 2026 14:58h
Nedaj se Hare želimo ti što brži oporavak da te zdravlje posluži a svakako da treba ići na svjetsko jer to je zaslužio on nas je sa svojim golovima i odveo na svjetsko prvenstvo ako se oporavi za bilo koju utakmicu na svjetskom još bolje ako ne glavu gore biće još svjetskih mi sada idemo svake dvije godine na takmičenja bićeš ti dobro aBd ti si to zaslužio dobrim će ti i da se vrati za svu tvoju dobrotu koju si dao i koju daješ sretno ti bilo
D
Din88
18. Maj 2026 14:53h
Sad zasad je samo Klix prenjeo tu vijest, da je lom noge u pitanju, a njemacki t-online (preuzeo od klixa) ponovio i naveo klix kao izvor. Osim klixa nigdje potvrde..!? Nit oficijelna stranica Gladbacha, nit kicker, nit sportbild ili da se Barbarez ili Haris sam oglasio… Ja cu sacekati i Boga moliti, da nije toliko opasno…
A
ASIM
18. Maj 2026 14:38h
Daj bože brz i uspješan oporavak za Tabakovica.Valjda je za….cija da se može još neko povrijediti.Dragi igrači ako ijedan čuje Pa prenesi svim ostalim, neigrajte za klubove.. išijas
M
Muta
18. Maj 2026 14:34h
Pa reci ko je ? il je to samo fol.Moglo bi se to malo da čovjek i razmisli i saznati,svi znamo koji su sinoc i igrali.Ako je tačno.S povredama je krenulo po zlu,ovde na portalu toliko negative i mržnje, i onaj odozgo sve vidi počeo nas i on kažnjavati.
H
Holandez
18. Maj 2026 14:27h
Ovo me je zbilja potreslo i zbog Harisa i zbog reprezentacije
Daj bože da se oporavi vjerujemo u tebe Harise
A
Acko
18. Maj 2026 14:26h
Pravo mi ga je žao ! Al 31 ima. Zar nije tolišno namazan da zna šta treba raditi.Utakmica 0 značaja. On sa 31 god.i prvi al i zadnje SP igra.” Ima i boli me stomak il leđa ”…. MI NISMO NI BRAZIL NI ŠPANIJA.NAŠ ROSTER JE MALIIII..NIKAKAV! Hadziahmetovic,Hajradinovic,sad Tabakovic..Ko je sljedeci ?A ko ce više igrati gore.Šta da je šta bilo juče sa Alajbegovicem ko i s Tabakovicem?Niko ništa nemisli, svaki stari mačak igrač to zna, i nijedan ne reskira a kad igra igra 20 min.A sad da ne naslucujem…!! Još nam se 1 juče povrijedio.????nigdje nepiše … jutros bolnica i magnetna… ne Daj bože loših vijesti… Sve šta nemisle glavom nijedan!
T
Terminator
O
Optimista
18. Maj 2026 14:18h
Nemas ti pojma. Kako ces objasniti zdravom igracu na rezervnom spisku da si poveo Harisa „radi atmosfere“?!
18. Maj 2026 12:43h
Kakvi kladioničarski panjevi ovdje komentarišu, ali više govore o sebi nego o Haretu.
Treba ga voditi radi atmosfere u ekipi, pa nek ga ima za knockout fazu, dobro je, lik je mrtva pozitiva i prava je bratina, mislim da je njegovo prisustvo i van terena pozitivno na tim koji diše kao jedan.
H
Hajro
E
Emkoo
18. Maj 2026 14:10h
Nek ti haris karindja zenu
18. Maj 2026 11:09h
Ja mu zelim da zaigra na SP!!! Ali ako on misli da nemoze i nije mu prece igrati onda neka ostane sa zenom kod kuce neka gleda sa TV-a nek se zajedno carupaju i maze ako mu je to prece.
H
Himzo
1
111
18. Maj 2026 14:08h
Ako on ne može da igra onda svaki zdrav igrač je bolji od njega.
Kod napadača je sve u formi,prije godinu dana Tabakovića nije bilo nigdje, Kulenović bio pozvan jer je bio u formi dok se nije povrijedio. Evo ti Lukića, 20 golova ove sezone,bez obzira što nije tip liga treba dati 20 golova,i još ljevak na sve to.
18. Maj 2026 12:26h
18. Maj 2026 11:58h
Vazno je imati najbolje igrace na terenu (fizicki i psihicki) sve ostalo su zablude nacija koje se ne razumiju u sport
Zabluda je misliti da imaš nešto boljih opcija od Tabakovića. Nismo mi Francuska npr. pa da možemo sad birati.
H
Himzo
D
Damir
18. Maj 2026 14:02h
Lukić i Kulenović isti tip napadača,190+cm,jaki u skoku,brzi,itd.
18. Maj 2026 11:14h
Problem je sto nema napadaca koji mogu uskociti umjesto njega.
1
111
N
Nicko75_tz
18. Maj 2026 13:59h
On je htio pokazati i jednima i drugima da vrijedi… jer i pored odličnog učinka ove sezone, nijedan od ta dva kluba nije pokazao ozbiljan interes da ga zadrži. Šupci, šta reći. Bošnjo pak voli da se dokaže pošteno.
18. Maj 2026 13:47h
Žalosno. Haris se toliko radovao Svjetskom i treba nam. Nije mi jasno zašto su utrpali 4 gola Hoffenheimu?! Pocrkali, povrede radi čega? Više je značila pobjeda gostima, i Haris bi iduće sezone igrao ligu prvaka. A ne, on se povrijeđuje u Offside protiv svog kluba. Po meni, pravda i zasluženo. Trebao se čuvati, kad je već Gladbach osigurao opstanak. Sam sebe je ostavio kući
N
nino ćure
18. Maj 2026 13:48h
Nek zove Spahića iz Veleža,slićan igrač
N
Nicko75_tz
18. Maj 2026 13:47h
Žalosno. Haris se toliko radovao Svjetskom i treba nam. Nije mi jasno zašto su utrpali 4 gola Hoffenheimu?! Pocrkali, povrede radi čega? Više je značila pobjeda gostima, i Haris bi iduće sezone igrao ligu prvaka. A ne, on se povrijeđuje u Offside protiv svog kluba. Po meni, pravda i zasluženo. Trebao se čuvati, kad je već Gladbach osigurao opstanak. Sam sebe je ostavio kući
D
Dekos Mutter
18. Maj 2026 13:43h
ama harise dragi moj. sta igras bezveze toliko jako kada nije ni više bitna utakmica? Kako nisi mogao igrati lagano? Sta si izvukao sa tim?
A
Arma
18. Maj 2026 13:36h
Pokeras Barbarez, svida mi se taktika Hercegovaca. Prljavi igraci. Bice dobro sve.
H
Halo
18. Maj 2026 13:16h
1 za 1, za Kanadu Davies a za nas Tabakovic, izgleda tako treba da bude…… sve po planu!!!!! Je*emti FIFU MAFIJU UEFU P*cke!!! MAFIJASI
M
Magic
18. Maj 2026 13:11h
Ovo ce dodatno ojacati Timski duh.
Ovako ekipa gine jedan za drugog.
Vole se i vjeruju u sebe.
Neboje se nikoga.
Ovi momci su uzor cijeloj drzavi.
Igrat ce ju za njega jos jace i u finalu
ulazi Tabakovic i daje Gol
H
Hercegovac
18. Maj 2026 12:53h
Sretno I hairli I brz oporavak brate
D
Deni
18. Maj 2026 12:50h
E MOJ HARE KAKO NESKISAN U TAVKIM SIZIACIJAMA,IGRAS NEBITNU TEKMK ZA KLUB KOJI NAPAUSTAS,,DO 70 MINUTE 3:0 ,,JA BI IM J…M…..I KLUBU I TRENERU IZISAO SAM,,ETO TI SAD GLABBACH,,KAZU ZAO IM BOLI NJI BRIGA ZA TEBE,STO NECES ICI NA SVIJESTKO SVABE USRANE TOK IM VALJAS DOBAR,SI NECE TE ODKUPITI ODMA VIDIS KOLIKO TE ZELE,,A TI SAF GLEDAJ PREKO TV CCCCCC
K
Komunistaa
I
Ivica
18. Maj 2026 12:50h
R
Real Madrid
18. Maj 2026 12:47h
Imal koji Wunderdokter koji to moze izlecit?
Treba bit Tabakovic i gladbach iskreni i realni prema bih dali je uopsto moguce da ce bit spreman kako
treba u grupnoj fazi a ne da ide kao turist za uzima
mjesto drugom ko jest fizicki spreman da igra u grupnu fazu
O
Optimista
18. Maj 2026 12:43h
Kakvi kladioničarski panjevi ovdje komentarišu, ali više govore o sebi nego o Haretu.
Treba ga voditi radi atmosfere u ekipi, pa nek ga ima za knockout fazu, dobro je, lik je mrtva pozitiva i prava je bratina, mislim da je njegovo prisustvo i van terena pozitivno na tim koji diše kao jedan.
T
Terminator
18. Maj 2026 12:40h
Na komentarima se vidi kako naivno navijaci razmisljaju.
U tekstu pise sanse za oporavak su 10% uz strogo mirovanje! Fizicka sprema dakle bila bi katastrofalna!
Ni jedna ozbiljna reprezentacija to nebi prihvatila. Jako mi zao Harisa ali povesti ga u takvom stanju bilo bi van svake pameti!
H
Halo
E
Emkoo
18. Maj 2026 12:32h
Pa nije se nesto strasno desilo da su sanse 0 da je nesto slomio potegno hajde razumijem lik mogao hodati trcati skakati posle kad je izvrno zglob.
18. Maj 2026 11:09h
Ja mu zelim da zaigra na SP!!! Ali ako on misli da nemoze i nije mu prece igrati onda neka ostane sa zenom kod kuce neka gleda sa TV-a nek se zajedno carupaju i maze ako mu je to prece.
B
Bih
H
Hejjj
18. Maj 2026 12:30h
Momak upravu pa nije slomio nogu pa da su sanse 0% izvrno zglob mozda neki misic moze valjda se opraviti nije nesto strasno se desilo, mogao sam van terena hodati trcati… neznam stvarno
18. Maj 2026 11:19h
Otisao on malo do Minhena da uziva sa zenom. Ako mu nije stalo do SP onda neka i ostane kuci.
1
111
K
klodovik
18. Maj 2026 12:26h
Zabluda je misliti da imaš nešto boljih opcija od Tabakovića. Nismo mi Francuska npr. pa da možemo sad birati.
18. Maj 2026 11:58h
18. Maj 2026 11:35h
I rahimic je bio veliki dio repke 2013 i nije otisao na SP kao igrac. Samo u strucnom stabu.
Tako da i hare nek ide i bude neki dio tima. Support je vazan
Sretno momku
Vazno je imati najbolje igrace na terenu (fizicki i psihicki) sve ostalo su zablude nacija koje se ne razumiju u sport
R
Ramma
K
Kumi
18. Maj 2026 12:05h
Ne smije ti protiv stare
18. Maj 2026 11:30h
ne smije protiv svoje svicarske
A
Anonymous3
E
Emkoo
18. Maj 2026 12:04h
Evo draga Bosno i Hercegovino sta se desi kad djeca ne idu u skolu. Ovakvi povrsni mamlazi za cvrstim misljenjima se stvore. Saljite djecu u skolu i da sto vise doguraju! Nas samo skolovanje moze spasiti!
18. Maj 2026 11:09h
Ja mu zelim da zaigra na SP!!! Ali ako on misli da nemoze i nije mu prece igrati onda neka ostane sa zenom kod kuce neka gleda sa TV-a nek se zajedno carupaju i maze ako mu je to prece.
K
klodovik
G
Glavonjja
18. Maj 2026 11:58h
Vazno je imati najbolje igrace na terenu (fizicki i psihicki) sve ostalo su zablude nacija koje se ne razumiju u sport
18. Maj 2026 11:35h
I rahimic je bio veliki dio repke 2013 i nije otisao na SP kao igrac. Samo u strucnom stabu.
Tako da i hare nek ide i bude neki dio tima. Support je vazan
Sretno momku
G
Guest2
H
Holandez
18. Maj 2026 11:44h
Mislim da nije do trenera, da je Hare ranije trazio izmjenu, poslusao bi ga. Ali normalno, mogao je i trener sam od sebe odluciti….
18. Maj 2026 11:33h
I onom treneru M'g hebem sve držao ga bezveze drugo poluvrijeme a i Hare se trebao malo pripaziti bio je pod adrenalinom nakon gola
G
Guest2
P
Prc
18. Maj 2026 11:43h
To je jos jedan dobar argumenat, posto ce Dzeko i Demirovic vjerovatno biti prva postava, a Hare zadnjih pola sata ulazio. Tako i da nemora biti spreman za svih 90 minuta. Vazno je da kost zaraste i da on nema strah od obnove povrede kod duela, jer to je njegov adut, duel igra…
18. Maj 2026 11:28h
Voditi covjeka obavezno. I onako ce ulaziti zadnjih 15 minuta ako je rezultat gutav. I da ulazi da suta penale kad budemo igrali u cetvrtfinalu.
Obavezno covjeka treba voditi.
G
Guest2
M
MVJ
18. Maj 2026 11:40h
Pa to su botovi, koji ne vole ovu reprezentaciju i drzavu, necu da ulazim u etnicko-vjerske pripadnosti, to neznam ko je sta i iz kojih razloga to mozda radi na ovoj stranici, ali treba ih ignorisati….
18. Maj 2026 11:32h
18. Maj 2026 11:19h
Otisao on malo do Minhena da uziva sa zenom. Ako mu nije stalo do SP onda neka i ostane kuci.
Zasto je na ovoj stranici dozvoljeno komentarisanje bez da se napravi barem neki osnovni profil? Svakakva bagra ko ovaj Hejjj i Emkoo(vjerovatno ista osoba ili isti debilni mentalni sklop) mogu komentarisati sa 2-3 klika. Pu!
G
Guest2
M
Mlatispraznom
18. Maj 2026 11:38h
Mislim da ga treba povesti. Cuda su moguca, a Hare nas, je to zasluzio, i u Walesu je unio nemir medju njima, a protiv Italije je bio mozda najzasluzniji. Ako je moguce da zaigra pola sata protiv Katara u trecoj utakmici i onda mozda i u nokaut-rundi, ja bih ga poveo. Ali naravno to je na Barbarezu i strucnom stabu i medicinskom timu….
18. Maj 2026 11:13h
18. Maj 2026 11:09h
Ja mu zelim da zaigra na SP!!! Ali ako on misli da nemoze i nije mu prece igrati onda neka ostane sa zenom kod kuce neka gleda sa TV-a nek se zajedno carupaju i maze ako mu je to prece.
Emkoo… Hare bi igrao i sa jednom nogom, jer takav je karakter, a ti sinko ostani u kaucu i nastavi raditi sta radis, to jest nista!!
1
111
G
Guest3
18. Maj 2026 11:36h
Imaš hajvana i bosnomrzaca koji jedva čekaju otrov da prospu…
18. Maj 2026 11:22h
Kakvih sve glupsona ovdje ima. Nadam se da imaju barem osnovnu zavrsenu
G
Guest2
C
cirkusant
18. Maj 2026 11:35h
Haha, izgleda….samo molio za prolaz
18. Maj 2026 10:58h
Dedo kad je učio u Kardifu nije učio da budu i zdravi, nego samo da damo gol.
G
Glavonjja
18. Maj 2026 11:35h
I rahimic je bio veliki dio repke 2013 i nije otisao na SP kao igrac. Samo u strucnom stabu.
Tako da i hare nek ide i bude neki dio tima. Support je vazan
Sretno momku
H
Holandez
18. Maj 2026 11:33h
I onom treneru M'g hebem sve držao ga bezveze drugo poluvrijeme a i Hare se trebao malo pripaziti bio je pod adrenalinom nakon gola
M
MVJ
H
Hejjj
18. Maj 2026 11:32h
Zasto je na ovoj stranici dozvoljeno komentarisanje bez da se napravi barem neki osnovni profil? Svakakva bagra ko ovaj Hejjj i Emkoo(vjerovatno ista osoba ili isti debilni mentalni sklop) mogu komentarisati sa 2-3 klika. Pu!
18. Maj 2026 11:19h
Otisao on malo do Minhena da uziva sa zenom. Ako mu nije stalo do SP onda neka i ostane kuci.
K
Kumi
18. Maj 2026 11:30h
ne smije protiv svoje svicarske
P
Prc
18. Maj 2026 11:28h
Voditi covjeka obavezno. I onako ce ulaziti zadnjih 15 minuta ako je rezultat gutav. I da ulazi da suta penale kad budemo igrali u cetvrtfinalu.
Obavezno covjeka treba voditi.
G
Guest3
18. Maj 2026 11:22h
Kakvih sve glupsona ovdje ima. Nadam se da imaju barem osnovnu zavrsenu
H
Hejjj
18. Maj 2026 11:19h
Otisao on malo do Minhena da uziva sa zenom. Ako mu nije stalo do SP onda neka i ostane kuci.
I
Ivica
D
Damir
18. Maj 2026 11:18h
Morat će da se stvore. Tu su Baždar i Jovo Lukić.
18. Maj 2026 11:14h
Problem je sto nema napadaca koji mogu uskociti umjesto njega.
1
111
18. Maj 2026 11:18h
Ide akobogda, pa nek i u finalu zaigra!
D
Damir
18. Maj 2026 11:14h
Problem je sto nema napadaca koji mogu uskociti umjesto njega.
M
Mlatispraznom
E
Emkoo
18. Maj 2026 11:13h
Emkoo… Hare bi igrao i sa jednom nogom, jer takav je karakter, a ti sinko ostani u kaucu i nastavi raditi sta radis, to jest nista!!
18. Maj 2026 11:09h
Ja mu zelim da zaigra na SP!!! Ali ako on misli da nemoze i nije mu prece igrati onda neka ostane sa zenom kod kuce neka gleda sa TV-a nek se zajedno carupaju i maze ako mu je to prece.
Z
Zigubigule
E
Emkoo
18. Maj 2026 11:11h
Kakav si ti panj od karaktera
18. Maj 2026 11:09h
Ja mu zelim da zaigra na SP!!! Ali ako on misli da nemoze i nije mu prece igrati onda neka ostane sa zenom kod kuce neka gleda sa TV-a nek se zajedno carupaju i maze ako mu je to prece.
E
Emkoo
18. Maj 2026 11:09h
Ja mu zelim da zaigra na SP!!! Ali ako on misli da nemoze i nije mu prece igrati onda neka ostane sa zenom kod kuce neka gleda sa TV-a nek se zajedno carupaju i maze ako mu je to prece.
C
cirkusant
18. Maj 2026 10:58h
Dedo kad je učio u Kardifu nije učio da budu i zdravi, nego samo da damo gol.
O
odgovor na 111
1
111
19. Maj 2026 09:52h
slusaj 111 on ce onda biti fizicki ne spreman.
18. Maj 2026 17:22h
18. Maj 2026 17:12h
Ako ne bude spreman ne treba ni ići iako je sigurno zaslužio, ali šta će nam ako nemože trenirati? Sam treba staviti ruku na srce i osloboditi mjesto, jer ako se radi o 10 % onda je ta situacija jasna.
Ako će se oporaviti za 30-40 dana i biti spreman za nokaut fazu – treba ići bez dileme.
0
0
odgovor na 111