Prijavite komentar

Odaberite razlog prijave komentara uz eventualni kratki opis

Odgovora

67

Link

18. Maj

Uključi se u diskusiju

O

odgovor na 111

Reply

1

111

19. Maj 2026 09:52h

slusaj 111 on ce onda biti fizicki ne spreman.

Quote 111 je napisao/la

18. Maj 2026 17:22h

Quote Anonimni je napisao/la

18. Maj 2026 17:12h

Ako ne bude spreman ne treba ni ići iako je sigurno zaslužio, ali šta će nam ako nemože trenirati? Sam treba staviti ruku na srce i osloboditi mjesto, jer ako se radi o 10 % onda je ta situacija jasna.

Ako će se oporaviti za 30-40 dana i biti spreman za nokaut fazu – treba ići bez dileme.

N

NicaZE

19. Maj 2026 07:42h

Reprezentacija će biti dobro i bez njega ali mi je žao njega kao čovjeka i igrača. Gladbach ga drži u utakmici bez značaja u kojoj vodi 2-0 još u 1.pol. – e neek’ jedu vanago i trener i pomoćnici. Nema kluba na planeti koji nije pooštedio igrače koji idu na svjetsko, osim onih koji su se borili ili se bore za neki trofej, titulu ili ulazak u viši i bježanje iz nižeg ranga,

A

Aldin

Reply

H

Halo

18. Maj 2026 19:25h

Isto mi je palo napamet brate, doće dova do Allaha dž.š. barem od nekog od nas

Quote Halo je napisao/la

18. Maj 2026 16:02h

Hajmo svi dovu i za Boga moliti se da bude spreman za Svjetsko Prvenstvo ❤️

A

Aldin

Reply

H

Halo

18. Maj 2026 19:22h

Selam lave stolački nadam se da ćeš se ubrzo oporavit i zaigrat na Svjetskom barem u drugoj fazi takmičenja. 
• Molim Uzvišenog Allaha Gospodara svih svjetova da te izliječi 🤲🏼  
• Es'elullahe-l-azime rabbil ‘aršil ‘aziki en ješfik 🤲🏼
• Ja Šafi (O, Ti koji liječiš🤲🏼). La šifae illa šifauk ja rabbel alemin🤲🏼
• Nema lijeka osim od Tebe Gospodaru svjetova.

Quote Halo je napisao/la

18. Maj 2026 16:02h

Hajmo svi dovu i za Boga moliti se da bude spreman za Svjetsko Prvenstvo ❤️

A

Adi

18. Maj 2026 19:18h

Nema nikakve zvanične potvrbe od Harisa i Kluba.Mislim da nije strašna povreda. Najvjerojatnije istegao žile u zglobu. To je 2-3 sedmice oporavak. Izašao je s terena hodajući, da je neki lom u zglobu iznijeli bi ga na nosilima.

S

Seva meilo

Reply

M

Marshall

18. Maj 2026 18:09h

Nije ulazio u duele.Nezgodno stao ili sam sebe povrijedio.Ono kad hoce i u cenifu da ode…to mu se moze desiti.

Quote Marshall je napisao/la

18. Maj 2026 15:50h

Quote nino ćure je napisao/la

18. Maj 2026 13:48h

Nek zove Spahića iz Veleža,slićan igrač

Ovakvu glupost uraditi i ulaziti u zedce duele u nevaznoj utakmici mjesec pred svjetsko moze samo malouman insan. Pa jbga ti jel nisi mogao laganini ako treba i prije utakmice se pozaliti na istegnuce misica i biti spreman za svjetsko u tip top formi. E moj glupsone

Z

Zmiugaloma

Reply

P

Posavina

18. Maj 2026 17:48h

Ako je igrao za Demirovića onda je Tabaković kompletan idiot, jer je on igrač Hoffenheima i iduće sezone bi on igrao u ligi šampiona sa Hoffenheimom umjesto Stuttgarta

Quote Posavina je napisao/la

18. Maj 2026 15:52h

Quote Acko je napisao/la

18. Maj 2026 14:26h

Pravo mi ga je žao ! Al 31 ima. Zar nije tolišno namazan da zna šta treba raditi.Utakmica 0 značaja. On sa 31 god.i prvi al i zadnje SP igra.” Ima i boli me stomak il leđa ”…. MI NISMO NI BRAZIL NI ŠPANIJA.NAŠ ROSTER JE MALIIII..NIKAKAV! Hadziahmetovic,Hajradinovic,sad Tabakovic..Ko je sljedeci ?A ko ce više igrati gore.Šta da je šta bilo juče sa Alajbegovicem ko i s Tabakovicem?Niko ništa nemisli, svaki stari mačak igrač to zna, i nijedan ne reskira a kad igra igra 20 min.A sad da ne naslucujem…!! Još nam se 1 juče povrijedio.????nigdje nepiše … jutros bolnica i magnetna… ne Daj bože loših vijesti… Sve šta nemisle glavom nijedan!

Igro je za Demirovića, da se njegov Štutgart plasira iznad Hofenhajma i ode u ligu šampiona

J

jesen84

18. Maj 2026 17:30h

Kakav peh. Baš mi je žao momka. Bio je u super formi pred svjetsko. Ako nema šanse da se oporavi, onda bih zvao Karića da se ima više opcija na lijevom beku.

O

Optimista

Reply

T

Terminator

18. Maj 2026 17:28h

Ferguson je držao izlizanog Nevila još sezonu jer mu je “trebao u svlačionici”. Menadžment je misliti i na te stvari.

Quote Terminator je napisao/la

18. Maj 2026 14:18h

Quote Optimista je napisao/la

18. Maj 2026 12:43h

Kakvi kladioničarski panjevi ovdje komentarišu, ali više govore o sebi nego o Haretu.
Treba ga voditi radi atmosfere u ekipi, pa nek ga ima za knockout fazu, dobro je, lik je mrtva pozitiva i prava je bratina, mislim da je njegovo prisustvo i van terena pozitivno na tim koji diše kao jedan.

Nemas ti pojma. Kako ces objasniti zdravom igracu na rezervnom spisku da si poveo Harisa „radi atmosfere“?!

1

111

Reply

A

Anonimni

18. Maj 2026 17:22h

Ako će se oporaviti za 30-40 dana i biti spreman za nokaut fazu – treba ići bez dileme.

Quote Anonimni je napisao/la

18. Maj 2026 17:12h

Ako ne bude spreman ne treba ni ići iako je sigurno zaslužio, ali šta će nam ako nemože trenirati? Sam treba staviti ruku na srce i osloboditi mjesto, jer ako se radi o 10 % onda je ta situacija jasna.

A

Anonimni

18. Maj 2026 17:12h

Ako ne bude spreman ne treba ni ići iako je sigurno zaslužio, ali šta će nam ako nemože trenirati? Sam treba staviti ruku na srce i osloboditi mjesto, jer ako se radi o 10 % onda je ta situacija jasna.

H

Halo

18. Maj 2026 16:02h

Hajmo svi dovu i za Boga moliti se da bude spreman za Svjetsko Prvenstvo ❤️

P

Posavina

Reply

R

Ramma

18. Maj 2026 15:57h

Smije, smije. I zabijo bi joj svakih pola sata

Quote Ramma je napisao/la

18. Maj 2026 12:05h

Quote Kumi je napisao/la

18. Maj 2026 11:30h

ne smije protiv svoje svicarske

Ne smije ti protiv stare

M

Marshall

Reply

E

Emkoo

18. Maj 2026 15:53h

Emkoo preskocio si terapiju. Sad slobodno zdrmaj dvije plave po 500 mg 🤣

Quote Emkoo je napisao/la

18. Maj 2026 11:09h

Ja mu zelim da zaigra na SP!!! Ali ako on misli da nemoze i nije mu prece igrati onda neka ostane sa zenom kod kuce neka gleda sa TV-a nek se zajedno carupaju i maze ako mu je to prece.

P

Posavina

Reply

A

Acko

18. Maj 2026 15:52h

Igro je za Demirovića, da se njegov Štutgart plasira iznad Hofenhajma i ode u ligu šampiona

Quote Acko je napisao/la

18. Maj 2026 14:26h

Pravo mi ga je žao ! Al 31 ima. Zar nije tolišno namazan da zna šta treba raditi.Utakmica 0 značaja. On sa 31 god.i prvi al i zadnje SP igra.” Ima i boli me stomak il leđa ”…. MI NISMO NI BRAZIL NI ŠPANIJA.NAŠ ROSTER JE MALIIII..NIKAKAV! Hadziahmetovic,Hajradinovic,sad Tabakovic..Ko je sljedeci ?A ko ce više igrati gore.Šta da je šta bilo juče sa Alajbegovicem ko i s Tabakovicem?Niko ništa nemisli, svaki stari mačak igrač to zna, i nijedan ne reskira a kad igra igra 20 min.A sad da ne naslucujem…!! Još nam se 1 juče povrijedio.????nigdje nepiše … jutros bolnica i magnetna… ne Daj bože loših vijesti… Sve šta nemisle glavom nijedan!

M

Marshall

Reply

N

nino ćure

18. Maj 2026 15:50h

Ovakvu glupost uraditi i ulaziti u zedce duele u nevaznoj utakmici mjesec pred svjetsko moze samo malouman insan. Pa jbga ti jel nisi mogao laganini ako treba i prije utakmice se pozaliti na istegnuce misica i biti spreman za svjetsko u tip top formi. E moj glupsone

Quote nino ćure je napisao/la

18. Maj 2026 13:48h

Nek zove Spahića iz Veleža,slićan igrač

K

Kerim

18. Maj 2026 15:11h

Daj bože – a dace bog da se oporaviš. A ako i bude Ono najgore Haris Tabakovic Mora biti putnik za SP. Po zaslugama i kvalitetu.

M

Magic

Reply

M

Muta

18. Maj 2026 15:01h

Ne pizdi

Quote Muta je napisao/la

18. Maj 2026 14:34h

Pa reci ko je ? il je to samo fol.Moglo bi se to malo da čovjek i razmisli i saznati,svi znamo koji su sinoc i igrali.Ako je tačno.S povredama je krenulo po zlu,ovde na portalu toliko negative i mržnje, i onaj odozgo sve vidi počeo nas i on kažnjavati.

B

BiH

18. Maj 2026 14:58h

Nedaj se Hare želimo ti što brži oporavak da te zdravlje posluži a svakako da treba ići na svjetsko jer to je zaslužio on nas je sa svojim golovima i odveo na svjetsko prvenstvo ako se oporavi za bilo koju utakmicu na svjetskom još bolje ako ne glavu gore biće još svjetskih mi sada idemo svake dvije godine na takmičenja bićeš ti dobro aBd ti si to zaslužio dobrim će ti i da se vrati za svu tvoju dobrotu koju si dao i koju daješ sretno ti bilo

D

Din88

18. Maj 2026 14:53h

Sad zasad je samo Klix prenjeo tu vijest, da je lom noge u pitanju, a njemacki t-online (preuzeo od klixa) ponovio i naveo klix kao izvor. Osim klixa nigdje potvrde..!? Nit oficijelna stranica Gladbacha, nit kicker, nit sportbild ili da se Barbarez ili Haris sam oglasio… Ja cu sacekati i Boga moliti, da nije toliko opasno…

A

ASIM

18. Maj 2026 14:38h

Daj bože brz i uspješan oporavak za Tabakovica.Valjda je za….cija da se može još neko povrijediti.Dragi igrači ako ijedan čuje Pa prenesi svim ostalim, neigrajte za klubove.. išijas

M

Muta

18. Maj 2026 14:34h

Pa reci ko je ? il je to samo fol.Moglo bi se to malo da čovjek i razmisli i saznati,svi znamo koji su sinoc i igrali.Ako je tačno.S povredama je krenulo po zlu,ovde na portalu toliko negative i mržnje, i onaj odozgo sve vidi počeo nas i on kažnjavati.

H

Holandez

18. Maj 2026 14:27h

Ovo me je zbilja potreslo i zbog Harisa i zbog reprezentacije
Daj bože da se oporavi vjerujemo u tebe Harise

A

Acko

18. Maj 2026 14:26h

Pravo mi ga je žao ! Al 31 ima. Zar nije tolišno namazan da zna šta treba raditi.Utakmica 0 značaja. On sa 31 god.i prvi al i zadnje SP igra.” Ima i boli me stomak il leđa ”…. MI NISMO NI BRAZIL NI ŠPANIJA.NAŠ ROSTER JE MALIIII..NIKAKAV! Hadziahmetovic,Hajradinovic,sad Tabakovic..Ko je sljedeci ?A ko ce više igrati gore.Šta da je šta bilo juče sa Alajbegovicem ko i s Tabakovicem?Niko ništa nemisli, svaki stari mačak igrač to zna, i nijedan ne reskira a kad igra igra 20 min.A sad da ne naslucujem…!! Još nam se 1 juče povrijedio.????nigdje nepiše … jutros bolnica i magnetna… ne Daj bože loših vijesti… Sve šta nemisle glavom nijedan!

T

Terminator

Reply

O

Optimista

18. Maj 2026 14:18h

Nemas ti pojma. Kako ces objasniti zdravom igracu na rezervnom spisku da si poveo Harisa „radi atmosfere“?!

Quote Optimista je napisao/la

18. Maj 2026 12:43h

Kakvi kladioničarski panjevi ovdje komentarišu, ali više govore o sebi nego o Haretu.
Treba ga voditi radi atmosfere u ekipi, pa nek ga ima za knockout fazu, dobro je, lik je mrtva pozitiva i prava je bratina, mislim da je njegovo prisustvo i van terena pozitivno na tim koji diše kao jedan.

H

Hajro

Reply

E

Emkoo

18. Maj 2026 14:10h

Nek ti haris karindja zenu

Quote Emkoo je napisao/la

18. Maj 2026 11:09h

Ja mu zelim da zaigra na SP!!! Ali ako on misli da nemoze i nije mu prece igrati onda neka ostane sa zenom kod kuce neka gleda sa TV-a nek se zajedno carupaju i maze ako mu je to prece.

H

Himzo

Reply

1

111

18. Maj 2026 14:08h

Ako on ne može da igra onda svaki zdrav igrač je bolji od njega.
Kod napadača je sve u formi,prije godinu dana Tabakovića nije bilo nigdje, Kulenović bio pozvan jer je bio u formi dok se nije povrijedio. Evo ti Lukića, 20 golova ove sezone,bez obzira što nije tip liga treba dati 20 golova,i još ljevak na sve to.

Quote 111 je napisao/la

18. Maj 2026 12:26h

Quote klodovik je napisao/la

18. Maj 2026 11:58h

Vazno je imati najbolje igrace na terenu (fizicki i psihicki) sve ostalo su zablude nacija koje se ne razumiju u sport

Zabluda je misliti da imaš nešto boljih opcija od Tabakovića. Nismo mi Francuska npr. pa da možemo sad birati.

H

Himzo

Reply

D

Damir

18. Maj 2026 14:02h

Lukić i Kulenović isti tip napadača,190+cm,jaki u skoku,brzi,itd.

Quote Damir je napisao/la

18. Maj 2026 11:14h

Problem je sto nema napadaca koji mogu uskociti umjesto njega.

1

111

Reply

N

Nicko75_tz

18. Maj 2026 13:59h

On je htio pokazati i jednima i drugima da vrijedi… jer i pored odličnog učinka ove sezone, nijedan od ta dva kluba nije pokazao ozbiljan interes da ga zadrži. Šupci, šta reći. Bošnjo pak voli da se dokaže pošteno.

Quote Nicko75_tz je napisao/la

18. Maj 2026 13:47h

Žalosno. Haris se toliko radovao Svjetskom i treba nam. Nije mi jasno zašto su utrpali 4 gola Hoffenheimu?! Pocrkali, povrede radi čega? Više je značila pobjeda gostima, i Haris bi iduće sezone igrao ligu prvaka. A ne, on se povrijeđuje u Offside protiv svog kluba. Po meni, pravda i zasluženo. Trebao se čuvati, kad je već Gladbach osigurao opstanak. Sam sebe je ostavio kući

N

nino ćure

18. Maj 2026 13:48h

Nek zove Spahića iz Veleža,slićan igrač

N

Nicko75_tz

18. Maj 2026 13:47h

Žalosno. Haris se toliko radovao Svjetskom i treba nam. Nije mi jasno zašto su utrpali 4 gola Hoffenheimu?! Pocrkali, povrede radi čega? Više je značila pobjeda gostima, i Haris bi iduće sezone igrao ligu prvaka. A ne, on se povrijeđuje u Offside protiv svog kluba. Po meni, pravda i zasluženo. Trebao se čuvati, kad je već Gladbach osigurao opstanak. Sam sebe je ostavio kući

D

Dekos Mutter

18. Maj 2026 13:43h

ama harise dragi moj. sta igras bezveze toliko jako kada nije ni više bitna utakmica? Kako nisi mogao igrati lagano? Sta si izvukao sa tim?

A

Arma

18. Maj 2026 13:36h

Pokeras Barbarez, svida mi se taktika Hercegovaca. Prljavi igraci. Bice dobro sve.

H

Halo

18. Maj 2026 13:16h

1 za 1, za Kanadu Davies a za nas Tabakovic, izgleda tako treba da bude…… sve po planu!!!!! Je*emti FIFU MAFIJU UEFU P*cke!!! MAFIJASI

M

Magic

18. Maj 2026 13:11h

Ovo ce dodatno ojacati Timski duh.
Ovako ekipa gine jedan za drugog.
Vole se i vjeruju u sebe.
Neboje se nikoga.
Ovi momci su uzor cijeloj drzavi.
Igrat ce ju za njega jos jace i u finalu
ulazi Tabakovic i daje Gol

H

Hercegovac

18. Maj 2026 12:53h

Sretno I hairli I brz oporavak brate

D

Deni

18. Maj 2026 12:50h

E MOJ HARE KAKO NESKISAN U TAVKIM SIZIACIJAMA,IGRAS NEBITNU TEKMK ZA KLUB KOJI NAPAUSTAS,,DO 70 MINUTE 3:0 ,,JA BI IM J…M…..I KLUBU I TRENERU IZISAO SAM,,ETO TI SAD GLABBACH,,KAZU ZAO IM BOLI NJI BRIGA ZA TEBE,STO NECES ICI NA SVIJESTKO SVABE USRANE TOK IM VALJAS DOBAR,SI NECE TE ODKUPITI ODMA VIDIS KOLIKO TE ZELE,,A TI SAF GLEDAJ PREKO TV CCCCCC

K

Komunistaa

Reply

I

Ivica

18. Maj 2026 12:50h

Lukic prije bazdara 10 puta

Quote Ivica je napisao/la

18. Maj 2026 11:18h

Quote Damir je napisao/la

18. Maj 2026 11:14h

Problem je sto nema napadaca koji mogu uskociti umjesto njega.

Morat će da se stvore. Tu su Baždar i Jovo Lukić.

R

Real Madrid

18. Maj 2026 12:47h

Imal koji Wunderdokter koji to moze izlecit?
Treba bit Tabakovic i gladbach iskreni i realni prema bih dali je uopsto moguce da ce bit spreman kako
treba u grupnoj fazi a ne da ide kao turist za uzima
mjesto drugom ko jest fizicki spreman da igra u grupnu fazu

O

Optimista

18. Maj 2026 12:43h

Kakvi kladioničarski panjevi ovdje komentarišu, ali više govore o sebi nego o Haretu.
Treba ga voditi radi atmosfere u ekipi, pa nek ga ima za knockout fazu, dobro je, lik je mrtva pozitiva i prava je bratina, mislim da je njegovo prisustvo i van terena pozitivno na tim koji diše kao jedan.

T

Terminator

18. Maj 2026 12:40h

Na komentarima se vidi kako naivno navijaci razmisljaju.
U tekstu pise sanse za oporavak su 10% uz strogo mirovanje! Fizicka sprema dakle bila bi katastrofalna!
Ni jedna ozbiljna reprezentacija to nebi prihvatila. Jako mi zao Harisa ali povesti ga u takvom stanju bilo bi van svake pameti!

H

Halo

Reply

E

Emkoo

18. Maj 2026 12:32h

Pa nije se nesto strasno desilo da su sanse 0 da je nesto slomio potegno hajde razumijem lik mogao hodati trcati skakati posle kad je izvrno zglob.

Quote Emkoo je napisao/la

18. Maj 2026 11:09h

Ja mu zelim da zaigra na SP!!! Ali ako on misli da nemoze i nije mu prece igrati onda neka ostane sa zenom kod kuce neka gleda sa TV-a nek se zajedno carupaju i maze ako mu je to prece.

B

Bih

Reply

H

Hejjj

18. Maj 2026 12:30h

Momak upravu pa nije slomio nogu pa da su sanse 0% izvrno zglob mozda neki misic moze valjda se opraviti nije nesto strasno se desilo, mogao sam van terena hodati trcati… neznam stvarno

Quote Hejjj je napisao/la

18. Maj 2026 11:19h

Otisao on malo do Minhena da uziva sa zenom. Ako mu nije stalo do SP onda neka i ostane kuci.

1

111

Reply

K

klodovik

18. Maj 2026 12:26h

Zabluda je misliti da imaš nešto boljih opcija od Tabakovića. Nismo mi Francuska npr. pa da možemo sad birati.

Quote klodovik je napisao/la

18. Maj 2026 11:58h

Quote Glavonjja je napisao/la

18. Maj 2026 11:35h

I rahimic je bio veliki dio repke 2013 i nije otisao na SP kao igrac. Samo u strucnom stabu.
Tako da i hare nek ide i bude neki dio tima. Support je vazan
Sretno momku

Vazno je imati najbolje igrace na terenu (fizicki i psihicki) sve ostalo su zablude nacija koje se ne razumiju u sport

R

Ramma

Reply

K

Kumi

18. Maj 2026 12:05h

Ne smije ti protiv stare

Quote Kumi je napisao/la

18. Maj 2026 11:30h

ne smije protiv svoje svicarske

A

Anonymous3

Reply

E

Emkoo

18. Maj 2026 12:04h

Evo draga Bosno i Hercegovino sta se desi kad djeca ne idu u skolu. Ovakvi povrsni mamlazi za cvrstim misljenjima se stvore. Saljite djecu u skolu i da sto vise doguraju! Nas samo skolovanje moze spasiti!

Quote Emkoo je napisao/la

18. Maj 2026 11:09h

Ja mu zelim da zaigra na SP!!! Ali ako on misli da nemoze i nije mu prece igrati onda neka ostane sa zenom kod kuce neka gleda sa TV-a nek se zajedno carupaju i maze ako mu je to prece.

K

klodovik

Reply

G

Glavonjja

18. Maj 2026 11:58h

Vazno je imati najbolje igrace na terenu (fizicki i psihicki) sve ostalo su zablude nacija koje se ne razumiju u sport

Quote Glavonjja je napisao/la

18. Maj 2026 11:35h

I rahimic je bio veliki dio repke 2013 i nije otisao na SP kao igrac. Samo u strucnom stabu.
Tako da i hare nek ide i bude neki dio tima. Support je vazan
Sretno momku

G

Guest2

Reply

H

Holandez

18. Maj 2026 11:44h

Mislim da nije do trenera, da je Hare ranije trazio izmjenu, poslusao bi ga. Ali normalno, mogao je i trener sam od sebe odluciti….

Quote Holandez je napisao/la

18. Maj 2026 11:33h

I onom treneru M'g hebem sve držao ga bezveze drugo poluvrijeme a i Hare se trebao malo pripaziti bio je pod adrenalinom nakon gola

G

Guest2

Reply

P

Prc

18. Maj 2026 11:43h

To je jos jedan dobar argumenat, posto ce Dzeko i Demirovic vjerovatno biti prva postava, a Hare zadnjih pola sata ulazio. Tako i da nemora biti spreman za svih 90 minuta. Vazno je da kost zaraste i da on nema strah od obnove povrede kod duela, jer to je njegov adut, duel igra…

Quote Prc je napisao/la

18. Maj 2026 11:28h

Voditi covjeka obavezno. I onako ce ulaziti zadnjih 15 minuta ako je rezultat gutav. I da ulazi da suta penale kad budemo igrali u cetvrtfinalu.
Obavezno covjeka treba voditi.

G

Guest2

Reply

M

MVJ

18. Maj 2026 11:40h

Pa to su botovi, koji ne vole ovu reprezentaciju i drzavu, necu da ulazim u etnicko-vjerske pripadnosti, to neznam ko je sta i iz kojih razloga to mozda radi na ovoj stranici, ali treba ih ignorisati….

Quote MVJ je napisao/la

18. Maj 2026 11:32h

Quote Hejjj je napisao/la

18. Maj 2026 11:19h

Otisao on malo do Minhena da uziva sa zenom. Ako mu nije stalo do SP onda neka i ostane kuci.

Zasto je na ovoj stranici dozvoljeno komentarisanje bez da se napravi barem neki osnovni profil? Svakakva bagra ko ovaj Hejjj i Emkoo(vjerovatno ista osoba ili isti debilni mentalni sklop) mogu komentarisati sa 2-3 klika. Pu!

G

Guest2

Reply

M

Mlatispraznom

18. Maj 2026 11:38h

Mislim da ga treba povesti. Cuda su moguca, a Hare nas, je to zasluzio, i u Walesu je unio nemir medju njima, a protiv Italije je bio mozda najzasluzniji. Ako je moguce da zaigra pola sata protiv Katara u trecoj utakmici i onda mozda i u nokaut-rundi, ja bih ga poveo. Ali naravno to je na Barbarezu i strucnom stabu i medicinskom timu….

Quote Mlatispraznom je napisao/la

18. Maj 2026 11:13h

Quote Emkoo je napisao/la

18. Maj 2026 11:09h

Ja mu zelim da zaigra na SP!!! Ali ako on misli da nemoze i nije mu prece igrati onda neka ostane sa zenom kod kuce neka gleda sa TV-a nek se zajedno carupaju i maze ako mu je to prece.

Emkoo… Hare bi igrao i sa jednom nogom, jer takav je karakter, a ti sinko ostani u kaucu i nastavi raditi sta radis, to jest nista!!

1

111

Reply

G

Guest3

18. Maj 2026 11:36h

Imaš hajvana i bosnomrzaca koji jedva čekaju otrov da prospu…

Quote Guest3 je napisao/la

18. Maj 2026 11:22h

Kakvih sve glupsona ovdje ima. Nadam se da imaju barem osnovnu zavrsenu

G

Guest2

Reply

C

cirkusant

18. Maj 2026 11:35h

Haha, izgleda….samo molio za prolaz

Quote cirkusant je napisao/la

18. Maj 2026 10:58h

Dedo kad je učio u Kardifu nije učio da budu i zdravi, nego samo da damo gol.

G

Glavonjja

18. Maj 2026 11:35h

I rahimic je bio veliki dio repke 2013 i nije otisao na SP kao igrac. Samo u strucnom stabu.
Tako da i hare nek ide i bude neki dio tima. Support je vazan
Sretno momku

H

Holandez

18. Maj 2026 11:33h

I onom treneru M'g hebem sve držao ga bezveze drugo poluvrijeme a i Hare se trebao malo pripaziti bio je pod adrenalinom nakon gola

M

MVJ

Reply

H

Hejjj

18. Maj 2026 11:32h

Zasto je na ovoj stranici dozvoljeno komentarisanje bez da se napravi barem neki osnovni profil? Svakakva bagra ko ovaj Hejjj i Emkoo(vjerovatno ista osoba ili isti debilni mentalni sklop) mogu komentarisati sa 2-3 klika. Pu!

Quote Hejjj je napisao/la

18. Maj 2026 11:19h

Otisao on malo do Minhena da uziva sa zenom. Ako mu nije stalo do SP onda neka i ostane kuci.

K

Kumi

18. Maj 2026 11:30h

ne smije protiv svoje svicarske

P

Prc

18. Maj 2026 11:28h

Voditi covjeka obavezno. I onako ce ulaziti zadnjih 15 minuta ako je rezultat gutav. I da ulazi da suta penale kad budemo igrali u cetvrtfinalu.
Obavezno covjeka treba voditi.

G

Guest3

18. Maj 2026 11:22h

Kakvih sve glupsona ovdje ima. Nadam se da imaju barem osnovnu zavrsenu

H

Hejjj

18. Maj 2026 11:19h

Otisao on malo do Minhena da uziva sa zenom. Ako mu nije stalo do SP onda neka i ostane kuci.

I

Ivica

Reply

D

Damir

18. Maj 2026 11:18h

Morat će da se stvore. Tu su Baždar i Jovo Lukić.

Quote Damir je napisao/la

18. Maj 2026 11:14h

Problem je sto nema napadaca koji mogu uskociti umjesto njega.

1

111

18. Maj 2026 11:18h

Ide akobogda, pa nek i u finalu zaigra!

D

Damir

18. Maj 2026 11:14h

Problem je sto nema napadaca koji mogu uskociti umjesto njega.

M

Mlatispraznom

Reply

E

Emkoo

18. Maj 2026 11:13h

Emkoo… Hare bi igrao i sa jednom nogom, jer takav je karakter, a ti sinko ostani u kaucu i nastavi raditi sta radis, to jest nista!!

Quote Emkoo je napisao/la

18. Maj 2026 11:09h

Ja mu zelim da zaigra na SP!!! Ali ako on misli da nemoze i nije mu prece igrati onda neka ostane sa zenom kod kuce neka gleda sa TV-a nek se zajedno carupaju i maze ako mu je to prece.

Z

Zigubigule

Reply

E

Emkoo

18. Maj 2026 11:11h

Kakav si ti panj od karaktera

Quote Emkoo je napisao/la

18. Maj 2026 11:09h

Ja mu zelim da zaigra na SP!!! Ali ako on misli da nemoze i nije mu prece igrati onda neka ostane sa zenom kod kuce neka gleda sa TV-a nek se zajedno carupaju i maze ako mu je to prece.

E

Emkoo

18. Maj 2026 11:09h

Ja mu zelim da zaigra na SP!!! Ali ako on misli da nemoze i nije mu prece igrati onda neka ostane sa zenom kod kuce neka gleda sa TV-a nek se zajedno carupaju i maze ako mu je to prece.

C

cirkusant

18. Maj 2026 10:58h

Dedo kad je učio u Kardifu nije učio da budu i zdravi, nego samo da damo gol.