Prijavite komentar

Odaberite razlog prijave komentara uz eventualni kratki opis

Sastanak u Londonu: Danas otkriveno sa kojim je klubom pregovarao direktor Sassuola o Muharemoviću

Odgovora

15

Link

14. Maj

Uključi se u diskusiju

N

Nicko75_tz

19. Maj 2026 17:03h

Kamo sreće da ga ovi potpišu. Iako je vlasnik Žid.v navijaću za njih. Nismo dugo imali nekog u Premijer ligi

G

Gogo

19. Maj 2026 16:43h

Može on i u Englesku.Igra poziciju da ce i tamo biti dobar il solidan.Zvijezda biti nece u Engleskoj sigurno.Preteška je to liga.Pored onakvih forvarda,teško je svakom štoperu.

E

Ermin

14. Maj 2026 18:52h

Sto dalje od Engleske. Sjetimo se svi Bešića i Evertona.

M

Mire

14. Maj 2026 17:36h

Totenhem je veliki i ako opstanu zašto ne? Lige petice su vrh a engleska liga je podobro ispred italijanske. Imamo svjetskog stopera i čemu strah od najbolje lige.

S

Seva meilo

Reply

N

NicaZE

14. Maj 2026 15:33h

Pa zato i dovode pojacanja da izadju iz krize.
Nije Tottenham Stupcanica.

Quote NicaZE je napisao/la

14. Maj 2026 13:36h

Nije mu ovo pametno, ali najviše zbog činjenice što je čitav klub u krizi a ne samo tim i trenutna pozicija.

S

Stručnjak

14. Maj 2026 15:24h

Samo u tim koji ima ozbiljne ambicije u Ligi Šampiona. Totenhem to nije

S

SPALEVIC

14. Maj 2026 15:08h

Ne moze u Engleskoj igrati ni u drugoj ligi

H

Hajro

Reply

1

12345

14. Maj 2026 14:39h

Caca ti je konj

Quote 12345 je napisao/la

14. Maj 2026 13:20h

Idi u Inter konju kakav Totenhem

R

Real Madrid

14. Maj 2026 14:32h

Od totenhama sto dalje sto bolje

C

ClintEastwood

14. Maj 2026 14:12h

Pisali su vec u Aprilu da ga Tottenham zeli.
Inter il Tottenham sve je dobro i korak naprijed. Dobar je I igrat ce dze god bude igro

E

Edison

14. Maj 2026 13:54h

Najbolje za njega da ostane u Italiji, jer mijenjati sredinu može biti kobno a Engleska je teška za mlade igrače ali sve u svemu ja mislim da on može na najvišem nivou igrati.

N

NicaZE

14. Maj 2026 13:36h

Nije mu ovo pametno, ali najviše zbog činjenice što je čitav klub u krizi a ne samo tim i trenutna pozicija.

1

12345

14. Maj 2026 13:20h

Idi u Inter konju kakav Totenhem

M

mislim tako ja

14. Maj 2026 13:03h

Rano je za Englesku, nestao bi totalno.
Sad jedna stepenica iznad Sassuola, onda možda Engleska.
Kao Gvardiol, prvo Leipzig, pa Mančester Sity

7

777

14. Maj 2026 12:54h

Iskreno ovo je bolje opcija nego Inter. Naravno ako osiguraju ostanak. Biti ce legenda kluba. Sjecam se kad je Berbatov otisao tamo. Sve poslije ce biti jos bolje