R
reprezentacija.ba
14. Maj 2026
Talijanski i Engleski mediji otkrili su sa kim je direktor Sassuola pregovarao u Londonu o prodaji Tarika Muharemovića (23).
Izvršni direktor Sassuola Giovanni Carnevali razgovarao je sa Tottenhamom prethodnih dana.
Prenose to TuttoMercato i CaughtOffside.
Tottenham ne stoji ove sezone dobro u Premiershipu, ali možda je to baš idealan momenat za transfer.
Muharemović bi u Premiershipu u klubu koji je u novoj izgradnji ekipe, možda imao bolje uslove za dalji napredak nego što je to u Interu ili Juventusu koji se spominju kao adresa.
Odigrao je 31 utakmicu, postigao dva gola i asistirao kod dva gola, a također je pomogao Zmajevima da se u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, pobijedivši Italiju.
14. Maj
G
Gogo
19. Maj 2026 16:43h
Može on i u Englesku.Igra poziciju da ce i tamo biti dobar il solidan.Zvijezda biti nece u Engleskoj sigurno.Preteška je to liga.Pored onakvih forvarda,teško je svakom štoperu.
E
Ermin
14. Maj 2026 18:52h
Sto dalje od Engleske. Sjetimo se svi Bešića i Evertona.
M
Mire
14. Maj 2026 17:36h
Totenhem je veliki i ako opstanu zašto ne? Lige petice su vrh a engleska liga je podobro ispred italijanske. Imamo svjetskog stopera i čemu strah od najbolje lige.
S
Seva meilo
N
NicaZE
14. Maj 2026 15:33h
Pa zato i dovode pojacanja da izadju iz krize.
Nije Tottenham Stupcanica.
14. Maj 2026 13:36h
Nije mu ovo pametno, ali najviše zbog činjenice što je čitav klub u krizi a ne samo tim i trenutna pozicija.
S
Stručnjak
14. Maj 2026 15:24h
Samo u tim koji ima ozbiljne ambicije u Ligi Šampiona. Totenhem to nije
S
SPALEVIC
14. Maj 2026 15:08h
Ne moze u Engleskoj igrati ni u drugoj ligi
H
Hajro
1
12345
14. Maj 2026 14:39h
Caca ti je konj
14. Maj 2026 13:20h
Idi u Inter konju kakav Totenhem
R
Real Madrid
14. Maj 2026 14:32h
Od totenhama sto dalje sto bolje
C
ClintEastwood
14. Maj 2026 14:12h
Pisali su vec u Aprilu da ga Tottenham zeli.
Inter il Tottenham sve je dobro i korak naprijed. Dobar je I igrat ce dze god bude igro
E
Edison
14. Maj 2026 13:54h
Najbolje za njega da ostane u Italiji, jer mijenjati sredinu može biti kobno a Engleska je teška za mlade igrače ali sve u svemu ja mislim da on može na najvišem nivou igrati.
N
NicaZE
14. Maj 2026 13:36h
Nije mu ovo pametno, ali najviše zbog činjenice što je čitav klub u krizi a ne samo tim i trenutna pozicija.
1
12345
14. Maj 2026 13:20h
Idi u Inter konju kakav Totenhem
M
mislim tako ja
14. Maj 2026 13:03h
Rano je za Englesku, nestao bi totalno.
Sad jedna stepenica iznad Sassuola, onda možda Engleska.
Kao Gvardiol, prvo Leipzig, pa Mančester Sity
7
777
14. Maj 2026 12:54h
Iskreno ovo je bolje opcija nego Inter. Naravno ako osiguraju ostanak. Biti ce legenda kluba. Sjecam se kad je Berbatov otisao tamo. Sve poslije ce biti jos bolje
N
Nicko75_tz
19. Maj 2026 17:03h
Kamo sreće da ga ovi potpišu. Iako je vlasnik Žid.v navijaću za njih. Nismo dugo imali nekog u Premijer ligi
0
1
Nicko75_tz