Prijavite komentar

Odaberite razlog prijave komentara uz eventualni kratki opis

Zlatko Dalić: Nadam se susretu BiH i Hrvatske u kasnoj fazi Svjetskog prvenstva

Odgovora

23

Link

12. Maj

Uključi se u diskusiju

1

123

Reply

S

ShuPac

12. Maj 2026 19:50h

5:1 bi bilo
Budimir 5, Modric 25, 69, Kramarić 41, Kovacic 55, utjesni za BiH Tabakovic 86

Quote ShuPac je napisao/la

12. Maj 2026 19:40h

Ako se sretnu bice 5:0 za Hrvate

1

111

12. Maj 2026 19:45h

Hrvatska ima momčad za polufinale, za BiH već biti veliki uspjeh i prolazak grupe

Z

Za budalu

Reply

J

Jaja

12. Maj 2026 19:42h

Hrvatska bi uzela BiH s tri komada razlike taman da svakom Hrvatu ukradu kopačke ko sto su ukrali Donarumi listic

Quote Jaja je napisao/la

12. Maj 2026 13:23h

Da da ovaj govori Mi Hrvatska i vi Bosna.. kakav papčina.
Necete vi hrvati maknut iz grupe kakva kasna faza.
A Bosna ide daleko.. ja sad smijem ruku dat da ce Bosna ici dalje nego Hrvatska. Ja vam to garantujem

D

Dekos Muter

Reply

U

Una

12. Maj 2026 19:41h

Na kraju ce BiH biti ispod Katara zadnja al fino se je nadat

Quote Una je napisao/la

12. Maj 2026 16:05h

Mada nakon B.i H.-a navijam za Austriju,i Hrvatsku mislim da Hrvatska nece proci grupnu fazu,i na kraju da ce mo se mi bolje plasirati nego nasi susjedi!

1

111

Reply

E

Edis

12. Maj 2026 19:40h

Kidaro ne lozi se, prosli bi gore nego na Kosevu

Quote Edis je napisao/la

12. Maj 2026 17:37h

Uff sto bi bilo dobro dobiti Hrvate!! Nadam se da nece pobjeci ko 90i neke!!

S

ShuPac

12. Maj 2026 19:40h

Ako se sretnu bice 5:0 za Hrvate

I

Ivica

Reply

K

Kike

12. Maj 2026 19:15h

Ko je treći? Samo da vidim znaš li 😉

Quote Kike je napisao/la

12. Maj 2026 11:18h

BiH ima tri selektora na Mundijalu što govori o našem talentu koji nažalost većinom uništavamo

E

Edis

12. Maj 2026 17:37h

Uff sto bi bilo dobro dobiti Hrvate!! Nadam se da nece pobjeci ko 90i neke!!

U

Una

12. Maj 2026 16:05h

Mada nakon B.i H.-a navijam za Austriju,i Hrvatsku mislim da Hrvatska nece proci grupnu fazu,i na kraju da ce mo se mi bolje plasirati nego nasi susjedi!

A

Abdurrahman

12. Maj 2026 15:22h

Što bih rekli zagrebčani:
Ha’ pa ćuj te, Zlatkec je tak dobar ne!
On tak dobro vodi našu nogometnu momćad i mi
ćemo daleko dogurati, ne!
Cijelo hrvatsko pućanstvo će biti uz dećke i uz
Zlatkeca, ne!
Ha’ bum im Zlatkec pokazal kak se igra nogomet, ne!

D

Dadonili

Reply

K

Komunista

12. Maj 2026 14:29h

Ma pusti ljude, neko ce dat dislajk ne btino sta god rekao

Quote Komunista je napisao/la

12. Maj 2026 13:31h

Quote Komunista je napisao/la

12. Maj 2026 12:30h

Ne kontam cemu dislike 🙏

Samo znate kliknut jedno dugme a ne postaviti razumljiv argument..🙏

M

Mirza

12. Maj 2026 14:24h

Nek ti je sa srećom Zlatko, a mi moramo gledati kako grupu proći a s kim ćemo se sresti u nokaut fazi makar to bilo s Hrvatskom biće to dobar meč. I oni su dosta pomladili momčad ko mi.

N

Nicko TZ

12. Maj 2026 14:09h

Može u finalu… Hrvatska je prejaka trenutno

K

Komunista

Reply

K

Komunista

12. Maj 2026 13:31h

Samo znate kliknut jedno dugme a ne postaviti razumljiv argument..🙏

Quote Komunista je napisao/la

12. Maj 2026 12:30h

Quote Džekson v2 je napisao/la

12. Maj 2026 11:22h

“Medju bracom nema rivala
i jedni i drugi
pravo do finala
a ko je prvi koga briga
To finale necemo ni igrat
remi u finalu moze
posteno pjeva Maksimir
pjeva Kosevo”
Vatreni zmajevi – Crni ante
Pjesma koja je povezala nas i nase komsije

Ne kontam cemu dislike 🙏

K

Komunista

Reply

J

Jaja

12. Maj 2026 13:31h

De lijekove neke pajdo

Quote Jaja je napisao/la

12. Maj 2026 13:23h

Da da ovaj govori Mi Hrvatska i vi Bosna.. kakav papčina.
Necete vi hrvati maknut iz grupe kakva kasna faza.
A Bosna ide daleko.. ja sad smijem ruku dat da ce Bosna ici dalje nego Hrvatska. Ja vam to garantujem

J

Jaja

12. Maj 2026 13:23h

Da da ovaj govori Mi Hrvatska i vi Bosna.. kakav papčina.
Necete vi hrvati maknut iz grupe kakva kasna faza.
A Bosna ide daleko.. ja sad smijem ruku dat da ce Bosna ici dalje nego Hrvatska. Ja vam to garantujem

A

Arma

12. Maj 2026 13:10h

To je 100 posto autogol za Vasilja. Naravno da se nada. I ja bi.

G

Gsht

12. Maj 2026 12:53h

Vidimo se u polufinalu

N

nina5970

12. Maj 2026 12:31h

Bojkot KIKO za šminkanje za maturalnu (Babović iz Beograda). Plus XYZ, Parfois, Orsay, Marella — isti vlasnik. Lokalni studio u Hrasnom, 90 KM. Domaće ime, domaći profit. Prelaz iz djetinjstva u odraslog je politički trenutak.

K

Komunista

Reply

D

Džekson v2

12. Maj 2026 12:30h

Ne kontam cemu dislike 🙏

Quote Džekson v2 je napisao/la

12. Maj 2026 11:22h

“Medju bracom nema rivala
i jedni i drugi
pravo do finala
a ko je prvi koga briga
To finale necemo ni igrat
remi u finalu moze
posteno pjeva Maksimir
pjeva Kosevo”
Vatreni zmajevi – Crni ante
Pjesma koja je povezala nas i nase komsije

D

Džekson v2

12. Maj 2026 11:22h

“Medju bracom nema rivala
i jedni i drugi
pravo do finala
a ko je prvi koga briga
To finale necemo ni igrat
remi u finalu moze
posteno pjeva Maksimir
pjeva Kosevo”
Vatreni zmajevi – Crni ante
Pjesma koja je povezala nas i nase komsije

K

Kike

12. Maj 2026 11:18h

BiH ima tri selektora na Mundijalu što govori o našem talentu koji nažalost većinom uništavamo

Z

ZinzaZanza

12. Maj 2026 11:17h

Obožavamo ove iz BiH, što pričaju o BiH kao da su je vidjeli u prolazu samo 😁