R
reprezentacija.ba
03. Jun 2026
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine u subotu 6. juna igra u St. Louisu prijateljsku utakmicu protiv Paname.
Naši reprezentativci će do tada raditi u miru.
Treninge u srijedu poslijepodne i četvrtak ujutro Sergej Barbarez zatvorio je za javnost.
Naši reprezentativci jučer su bili sa više od 20 sati bez sna.
Na takav raspored spavanja Zmajevi su još imali dodatne napore dugačkog putovanja, vremenske razlike od -7 sati, osjetno veće temperature koja ih je dočekala u St. Louisu…
U međuvremenu Barbarez je odabrao igrače za grupnu fazu, na spisku je Haris Tabaković, a nema Arjana Malića koji je stigao u SAD i koji će konkurisati za utakmicu sa Panamom.
03. Jun
P
Popustite
A
Anonymous
04. Jun 2026 04:04h
P
Popoustite
D
Damir
04. Jun 2026 03:55h
Sve je javno dostupno na Instagramu, ovdje, Facebooku, portalima. Svaki korak im prati 100 različitih kanala, portala, navijačkih i inih grupa.
03. Jun 2026 12:11h
03. Jun 2026 10:02h
Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine sretnim, a ne nacionalni tim profi fudbalera.
Odkud ti znas sve to?
G
Guest2
P
Popustite
03. Jun 2026 15:59h
Hhah, cuj tako navijaci u ST Louisu….Bolesno….
03. Jun 2026 10:02h
03. Jun 2026 09:17h
Nema vrhunskih rezultata bez euforije navijača. Pa na tome živi Barcelona Real Man United.
Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine sretnim, a ne nacionalni tim profi fudbalera.
A
Anonymous
N
NicaZE
03. Jun 2026 15:47h
U subotu tek igraju sta ce im ranije?
03. Jun 2026 13:35h
Trebali si otputovati bar koji dan ranije.
A
Anonymous
03. Jun 2026 15:45h
Pogledao kako nasi vriste ko budale kad su se spustili sa aviona i naravno da im treba mir
S
Solin
K
Kokiii
03. Jun 2026 15:28h
Ja sam Bosanac i imam pravo da kritikujem svoj narod kad vidim nesto pogresno, nasa djeca su naucila fudbal na zapadu i mi trebamo takav sistem da usvojimo ne bi li se ovo odrzalo. Od vriske i pomame nema nista, mi trebamo navijacke pjesme pjevat a ne psovat igrace ako se sa nekim nisu slikali. Sramota. I ne vrijedjaj kockaste, bili su nam podrska citavo vrijeme
K
Kokiii
S
Solin
03. Jun 2026 15:00h
Kockasti su divlje pleme a ne mi majmune .
03. Jun 2026 13:09h
03. Jun 2026 11:12h
Pa sta si ti ocekivao? Svugdje po svijetu nasi ljudi i navijaci, zbog ovo euforije smo se i plasirali na Svjetsko Prvenstvo, da nije ovi navijaca i naroda ne bi vidili S od Svjetskog. Za ovo se zivi, igraci postuju navijace i to je vjetar u ledima.
Da nije bilo uredjenog zapadnog sistema gdje su ova djeca stasala, tad ne bi vidjeli sp. Kakva euforija, histerija i seljakluk… navijaci se pokazali nema sta, kao divlje pleme
N
NicaZE
03. Jun 2026 13:35h
Trebali si otputovati bar koji dan ranije.
S
Solin
H
Heee
03. Jun 2026 13:09h
Da nije bilo uredjenog zapadnog sistema gdje su ova djeca stasala, tad ne bi vidjeli sp. Kakva euforija, histerija i seljakluk… navijaci se pokazali nema sta, kao divlje pleme
03. Jun 2026 11:12h
03. Jun 2026 10:02h
Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine sretnim, a ne nacionalni tim profi fudbalera.
Pa sta si ti ocekivao? Svugdje po svijetu nasi ljudi i navijaci, zbog ovo euforije smo se i plasirali na Svjetsko Prvenstvo, da nije ovi navijaca i naroda ne bi vidili S od Svjetskog. Za ovo se zivi, igraci postuju navijace i to je vjetar u ledima.
N
nannanaaaq
D
danko
03. Jun 2026 12:25h
Boli te qrac
03. Jun 2026 11:47h
GDJE VAM JE TEKST ZA KOSARKASKU REPREZENTACIJU
K
Kenan
N
nanaqqqq
03. Jun 2026 12:25h
Smrdi rs iz tebe kralju, ofiran si. Bjezi na portal danijela simica i tamo komentarisi
03. Jun 2026 10:30h
Nismo mogli dva pasa uvezati protiv Makedonije, ispadamo iz grupe
D
Damir
P
Popustite
03. Jun 2026 12:11h
Odkud ti znas sve to?
03. Jun 2026 10:02h
03. Jun 2026 09:17h
Nema vrhunskih rezultata bez euforije navijača. Pa na tome živi Barcelona Real Man United.
Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine sretnim, a ne nacionalni tim profi fudbalera.
A
abgr1
N
nanaqqqq
03. Jun 2026 11:49h
Ti si sine glup da kontas sta je Makedonija bila, mi sa tribina smo vidjeli zagrijavanje igrača dakle teška zeza, njima je to bilo igra sa 40% napora, ciato reda radi da su morali pregazili bi ih
03. Jun 2026 10:30h
Nismo mogli dva pasa uvezati protiv Makedonije, ispadamo iz grupe
D
danko
03. Jun 2026 11:47h
GDJE VAM JE TEKST ZA KOSARKASKU REPREZENTACIJU
C
cirkusportal
N
nanaqqqq
03. Jun 2026 11:42h
Previse je bilo isprobanu u samo toj utakmici i to se vidjelo na citavoj igri. Izmjenis pola uigranih igraca i uz to igras novi sistem…mislim da je to ipak bilo malo previse 🤯
03. Jun 2026 10:30h
Nismo mogli dva pasa uvezati protiv Makedonije, ispadamo iz grupe
P
Prc
03. Jun 2026 11:17h
Malo su nasi igraci mladi i neki nisu popularni pa nisu navikli, pa onda i zele da se svide navijacima.
Ma to se radi samo na nacin da mahnes nasmijes se… i ides dalje. A osim toga treba biti zahvalan na tome jer vidis kako se zbog tebe i za tebe raduju ljudi gdje god te vide.. ne traje to zauvijek i nema toga uvijek. Ali poslije umora dodje zahvalnost. Zahvalnost lijeci sve. Samo biti zahvalan i percepcija situacije ti se mijenja.
Zamisli samo da ste se plasirali a na kosevu doslo 3.000 ljudi. Ne treninzima nema nikog, a na ajrodromima nikog ne zanimate. Eh tako se osjecaju nasi Zlatni momci u sjedecoj odbojci. Godinama najbolji za niš
H
Heee
P
Popustite
03. Jun 2026 11:12h
Pa sta si ti ocekivao? Svugdje po svijetu nasi ljudi i navijaci, zbog ovo euforije smo se i plasirali na Svjetsko Prvenstvo, da nije ovi navijaca i naroda ne bi vidili S od Svjetskog. Za ovo se zivi, igraci postuju navijace i to je vjetar u ledima.
03. Jun 2026 10:02h
03. Jun 2026 09:17h
Nema vrhunskih rezultata bez euforije navijača. Pa na tome živi Barcelona Real Man United.
Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine sretnim, a ne nacionalni tim profi fudbalera.
N
nanaqqqq
03. Jun 2026 10:30h
Nismo mogli dva pasa uvezati protiv Makedonije, ispadamo iz grupe
A
akim
P
Popustite
03. Jun 2026 10:29h
pa ti ocigledno ne pratis svjetski fudbal
03. Jun 2026 10:02h
03. Jun 2026 09:17h
Nema vrhunskih rezultata bez euforije navijača. Pa na tome živi Barcelona Real Man United.
Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine sretnim, a ne nacionalni tim profi fudbalera.
P
Popustite
K
kiklop
03. Jun 2026 10:02h
Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine sretnim, a ne nacionalni tim profi fudbalera.
03. Jun 2026 09:17h
Nema vrhunskih rezultata bez euforije navijača. Pa na tome živi Barcelona Real Man United.
A
akim
K
kiklop
03. Jun 2026 09:17h
Pa šta sad treba da ih jašu navijači?????
Dobar potez Barbareza,on zna kako se sa tim treba nositi i kako reagovati
03. Jun 2026 09:17h
Nema vrhunskih rezultata bez euforije navijača. Pa na tome živi Barcelona Real Man United.
K
kiklop
03. Jun 2026 09:17h
Nema vrhunskih rezultata bez euforije navijača. Pa na tome živi Barcelona Real Man United.
P
Popustite
H
Heee
04. Jun 2026 04:11h
Ti momci su uložili svoja djetinjstva, rad i trud u ovo, nisu navijači. Psihološki pritisak na njih je nenormalan. Čitavi programi postoje da se sportisti usredsrede za optimalni učinak. A kad kiksaju jer im ne daju pet minuta mira, biće patetika i drama.
03. Jun 2026 11:12h
03. Jun 2026 10:02h
Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine sretnim, a ne nacionalni tim profi fudbalera.
Pa sta si ti ocekivao? Svugdje po svijetu nasi ljudi i navijaci, zbog ovo euforije smo se i plasirali na Svjetsko Prvenstvo, da nije ovi navijaca i naroda ne bi vidili S od Svjetskog. Za ovo se zivi, igraci postuju navijace i to je vjetar u ledima.
2
0
Popustite