Prijavite komentar

Odaberite razlog prijave komentara uz eventualni kratki opis

Odgovora

23

Link

03. Jun

Uključi se u diskusiju

P

Popustite

Reply

H

Heee

04. Jun 2026 04:11h

Ti momci su uložili svoja djetinjstva, rad i trud u ovo, nisu navijači. Psihološki pritisak na njih je nenormalan. Čitavi programi postoje da se sportisti usredsrede za optimalni učinak. A kad kiksaju jer im ne daju pet minuta mira, biće patetika i drama.

Quote Heee je napisao/la

03. Jun 2026 11:12h

Quote Popustite je napisao/la

03. Jun 2026 10:02h

Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine sretnim, a ne nacionalni tim profi fudbalera.

Pa sta si ti ocekivao? Svugdje po svijetu nasi ljudi i navijaci, zbog ovo euforije smo se i plasirali na Svjetsko Prvenstvo, da nije ovi navijaca i naroda ne bi vidili S od Svjetskog. Za ovo se zivi, igraci postuju navijace i to je vjetar u ledima.

P

Popustite

Reply

A

Anonymous

04. Jun 2026 04:04h

Aklimatizacija na drugu vremensku zonu ponekad traje 2 sedmice.

Quote Anonymous je napisao/la

03. Jun 2026 15:47h

Quote NicaZE je napisao/la

03. Jun 2026 13:35h

Trebali si otputovati bar koji dan ranije.

U subotu tek igraju sta ce im ranije?

P

Popoustite

Reply

D

Damir

04. Jun 2026 03:55h

Sve je javno dostupno na Instagramu, ovdje, Facebooku, portalima. Svaki korak im prati 100 različitih kanala, portala, navijačkih i inih grupa.

Quote Damir je napisao/la

03. Jun 2026 12:11h

Quote Popustite je napisao/la

03. Jun 2026 10:02h

Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine sretnim, a ne nacionalni tim profi fudbalera.

Odkud ti znas sve to?

G

Guest2

Reply

P

Popustite

03. Jun 2026 15:59h

Hhah, cuj tako navijaci u ST Louisu….Bolesno….

Quote Popustite je napisao/la

03. Jun 2026 10:02h

Quote kiklop je napisao/la

03. Jun 2026 09:17h

Nema vrhunskih rezultata bez euforije navijača. Pa na tome živi Barcelona Real Man United.

Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine sretnim, a ne nacionalni tim profi fudbalera.

A

Anonymous

Reply

N

NicaZE

03. Jun 2026 15:47h

U subotu tek igraju sta ce im ranije?

Quote NicaZE je napisao/la

03. Jun 2026 13:35h

Trebali si otputovati bar koji dan ranije.

A

Anonymous

03. Jun 2026 15:45h

Pogledao kako nasi vriste ko budale kad su se spustili sa aviona i naravno da im treba mir

S

Solin

Reply

K

Kokiii

03. Jun 2026 15:28h

Ja sam Bosanac i imam pravo da kritikujem svoj narod kad vidim nesto pogresno, nasa djeca su naucila fudbal na zapadu i mi trebamo takav sistem da usvojimo ne bi li se ovo odrzalo. Od vriske i pomame nema nista, mi trebamo navijacke pjesme pjevat a ne psovat igrace ako se sa nekim nisu slikali. Sramota. I ne vrijedjaj kockaste, bili su nam podrska citavo vrijeme

Quote Kokiii je napisao/la

03. Jun 2026 15:00h

Quote Solin je napisao/la

03. Jun 2026 13:09h

Da nije bilo uredjenog zapadnog sistema gdje su ova djeca stasala, tad ne bi vidjeli sp. Kakva euforija, histerija i seljakluk… navijaci se pokazali nema sta, kao divlje pleme

Kockasti su divlje pleme a ne mi majmune .

K

Kokiii

Reply

S

Solin

03. Jun 2026 15:00h

Kockasti su divlje pleme a ne mi majmune .

Quote Solin je napisao/la

03. Jun 2026 13:09h

Quote Heee je napisao/la

03. Jun 2026 11:12h

Pa sta si ti ocekivao? Svugdje po svijetu nasi ljudi i navijaci, zbog ovo euforije smo se i plasirali na Svjetsko Prvenstvo, da nije ovi navijaca i naroda ne bi vidili S od Svjetskog. Za ovo se zivi, igraci postuju navijace i to je vjetar u ledima.

Da nije bilo uredjenog zapadnog sistema gdje su ova djeca stasala, tad ne bi vidjeli sp. Kakva euforija, histerija i seljakluk… navijaci se pokazali nema sta, kao divlje pleme

N

NicaZE

03. Jun 2026 13:35h

Trebali si otputovati bar koji dan ranije.

S

Solin

Reply

H

Heee

03. Jun 2026 13:09h

Da nije bilo uredjenog zapadnog sistema gdje su ova djeca stasala, tad ne bi vidjeli sp. Kakva euforija, histerija i seljakluk… navijaci se pokazali nema sta, kao divlje pleme

Quote Heee je napisao/la

03. Jun 2026 11:12h

Quote Popustite je napisao/la

03. Jun 2026 10:02h

Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine sretnim, a ne nacionalni tim profi fudbalera.

Pa sta si ti ocekivao? Svugdje po svijetu nasi ljudi i navijaci, zbog ovo euforije smo se i plasirali na Svjetsko Prvenstvo, da nije ovi navijaca i naroda ne bi vidili S od Svjetskog. Za ovo se zivi, igraci postuju navijace i to je vjetar u ledima.

N

nannanaaaq

Reply

D

danko

03. Jun 2026 12:25h

Boli te qrac

Quote danko je napisao/la

03. Jun 2026 11:47h

GDJE VAM JE TEKST ZA KOSARKASKU REPREZENTACIJU

K

Kenan

Reply

N

nanaqqqq

03. Jun 2026 12:25h

Smrdi rs iz tebe kralju, ofiran si. Bjezi na portal danijela simica i tamo komentarisi

Quote nanaqqqq je napisao/la

03. Jun 2026 10:30h

Nismo mogli dva pasa uvezati protiv Makedonije, ispadamo iz grupe

D

Damir

Reply

P

Popustite

03. Jun 2026 12:11h

Odkud ti znas sve to?

Quote Popustite je napisao/la

03. Jun 2026 10:02h

Quote kiklop je napisao/la

03. Jun 2026 09:17h

Nema vrhunskih rezultata bez euforije navijača. Pa na tome živi Barcelona Real Man United.

Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine sretnim, a ne nacionalni tim profi fudbalera.

A

abgr1

Reply

N

nanaqqqq

03. Jun 2026 11:49h

Ti si sine glup da kontas sta je Makedonija bila, mi sa tribina smo vidjeli zagrijavanje igrača dakle teška zeza, njima je to bilo igra sa 40% napora, ciato reda radi da su morali pregazili bi ih

Quote nanaqqqq je napisao/la

03. Jun 2026 10:30h

Nismo mogli dva pasa uvezati protiv Makedonije, ispadamo iz grupe

D

danko

03. Jun 2026 11:47h

GDJE VAM JE TEKST ZA KOSARKASKU REPREZENTACIJU

C

cirkusportal

Reply

N

nanaqqqq

03. Jun 2026 11:42h

Previse je bilo isprobanu u samo toj utakmici i to se vidjelo na citavoj igri. Izmjenis pola uigranih igraca i uz to igras novi sistem…mislim da je to ipak bilo malo previse 🤯

Quote nanaqqqq je napisao/la

03. Jun 2026 10:30h

Nismo mogli dva pasa uvezati protiv Makedonije, ispadamo iz grupe

P

Prc

03. Jun 2026 11:17h

Malo su nasi igraci mladi i neki nisu popularni pa nisu navikli, pa onda i zele da se svide navijacima.
Ma to se radi samo na nacin da mahnes nasmijes se… i ides dalje. A osim toga treba biti zahvalan na tome jer vidis kako se zbog tebe i za tebe raduju ljudi gdje god te vide.. ne traje to zauvijek i nema toga uvijek. Ali poslije umora dodje zahvalnost. Zahvalnost lijeci sve. Samo biti zahvalan i percepcija situacije ti se mijenja.
Zamisli samo da ste se plasirali a na kosevu doslo 3.000 ljudi. Ne treninzima nema nikog, a na ajrodromima nikog ne zanimate. Eh tako se osjecaju nasi Zlatni momci u sjedecoj odbojci. Godinama najbolji za niš

H

Heee

Reply

P

Popustite

03. Jun 2026 11:12h

Pa sta si ti ocekivao? Svugdje po svijetu nasi ljudi i navijaci, zbog ovo euforije smo se i plasirali na Svjetsko Prvenstvo, da nije ovi navijaca i naroda ne bi vidili S od Svjetskog. Za ovo se zivi, igraci postuju navijace i to je vjetar u ledima.

Quote Popustite je napisao/la

03. Jun 2026 10:02h

Quote kiklop je napisao/la

03. Jun 2026 09:17h

Nema vrhunskih rezultata bez euforije navijača. Pa na tome živi Barcelona Real Man United.

Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine sretnim, a ne nacionalni tim profi fudbalera.

N

nanaqqqq

03. Jun 2026 10:30h

Nismo mogli dva pasa uvezati protiv Makedonije, ispadamo iz grupe

A

akim

Reply

P

Popustite

03. Jun 2026 10:29h

pa ti ocigledno ne pratis svjetski fudbal

Quote Popustite je napisao/la

03. Jun 2026 10:02h

Quote kiklop je napisao/la

03. Jun 2026 09:17h

Nema vrhunskih rezultata bez euforije navijača. Pa na tome živi Barcelona Real Man United.

Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine sretnim, a ne nacionalni tim profi fudbalera.

P

Popustite

Reply

K

kiklop

03. Jun 2026 10:02h

Postoji razlika izmedju euforije i histerije. Momci su došli da odigraju turnir, ne da ih razvlače histerične tinejdžerke i raspomamljena publika u potrazi sa selfijem i potpisom. Otkako su krenuli iz Sarajeva u 5 ujutro su dijelili potpise i selfije, preko Frankfurta, gdje se svaki naš čovjek na terminalu uslikao s njima, do St Louisa gdje su im navijači ostavili šarmantne poruke da im jebu majku jer se nisu s oduševljenjem nasmijali kad su ih ugledali nakon 20 sata putovanja. Cunami parasocijalnih odnosa, gdje svi misle da su im u repki najbolji drugovi i budući muževi zaduženi da ih učine sretnim, a ne nacionalni tim profi fudbalera.

Quote kiklop je napisao/la

03. Jun 2026 09:17h

Nema vrhunskih rezultata bez euforije navijača. Pa na tome živi Barcelona Real Man United.

A

akim

Reply

K

kiklop

03. Jun 2026 09:17h

Pa šta sad treba da ih jašu navijači?????
Dobar potez Barbareza,on zna kako se sa tim treba nositi i kako reagovati

Quote kiklop je napisao/la

03. Jun 2026 09:17h

Nema vrhunskih rezultata bez euforije navijača. Pa na tome živi Barcelona Real Man United.

K

kiklop

03. Jun 2026 09:17h

Nema vrhunskih rezultata bez euforije navijača. Pa na tome živi Barcelona Real Man United.